Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietis dailės mokytojas piktinosi stumbrę per medžioklę nušovusio politiko pasiteisinimu, kad neatskyrė jos šernų būryje
Kaip „išmušinėjau“ savus euriukus
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Prasidėjo septintas kvietimas teikti paraiškas daugiabučių renovacijai

Aplinkos ministerija ką tik paskelbė septintą kvietimą priimti paraiškas daugiabučių renovacijai. Gyventojų ir savivaldybių paraiškos daugiabučių namų atnaujinimui priimamos visuose Būsto energijos taupymo agentūros (BETA), administruojančios Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, regioniniuose padaliniuose iki 2020 metų sausio 31-osios. plačiau»

Padavimuose ir naujoje ekspozicijoje atgijo Kurtuvėnų milžinai

Ar galėtumėte papasakoti padavimą apie savo kraštą arba netoliese jūsų stūkstantį gamtos objektą? O kiek lietuvių liaudies padavimų apskritai prisimenate? Nuvykę į Kurtuvėnų regioninį parką (Šiaulių ir Kelmės r.) ir aplankę Kurtuvėnų lankytojų centre neseniai atvertą vidaus ekspoziciją „Kraštovaizdžio įvairovė“ prisiminsite, kokią galią senovėje turėjo padavimai ir kodėl šiandien jie mums ne mažiau reikšmingi. plačiau»

Nuotekų tvarkymo problema Lietuvoje – kaip su ja susitvarkė Panevėžys?

Šiandien Panevėžys atitinka Miesto nuotekų valymo direktyvoje keliamus reikalavimus – didžioji dalis namų ūkių yra prijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos. Prieš 2 metus Europos Komisija dėl neįvykdyto įsipareigojimo tankiai gyvenamose teritorijose užtikrinti tinkamą centralizuoto geriamojo vandens tiekimą bei nuotekų surinkimą ir šalinimą prieš Lietuvą pradėjo pažeidimo procedūrą. Iš 65-ių vertintų aglomeracijų net 54-ios numatytų reikalavimų neatitiko. plačiau»

Pasikeitęs gamtos ritmas – kaip netikėtą karštį Lietuvoje atlaikė gyvūnija ir augalija?

Pastebėti klimato pasikeitimus pastaruoju metu nesunku – jau birželį buvo galima mėgautis šiltu ežero vandeniu ir lepintis saulės voniomis. Nors dažnai dėl orų besiskundžiantiems lietuviams neįprastai šilti vasaros orai gali pasirodyti tikras rojus, ne visiems gamtos gyventojams tokie pasikeitimai patinka – augalams ir gyvūnams Lietuvoje prisitaikyti prie mūsų šaliai nebūdingo karščio iš tiesų sudėtinga. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.