Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

Nenori kuopti svetimų arklidžių (2)

Kupiškėnai konservatoriai ir socialdemokratai vieningai atstatė ginklus prieš oponentą Zigmantą Aleksandravičių. Politikas perduotas į etikos sargų rankas, tačiau jų vadas Leonas Apšega pareiškė nepasitikintis savivaldybės teisininkais ir jaučiąs, kurion pusėn pakryps teisingumas. plačiau»

Vokiečių labdara – į ligoninę (1)

Į Panevėžį atgabenta jau penktoji Vokietijos Bavarijos žemės Rėgensburgo miesto Raudonojo Kryžiaus labdaros siunta. plačiau»

Į minėjimą pajėgė ateiti vienintelis karo dalyvis (nuotraukos) (3)

Į Pergalės dienos minėjimą rusų karių kapinėse šiemet susirinko nemažas pulkas rusakalbių gyventojų, bet Antrojo pasaulinio karo dalyvių gretos visai išretėjo. Tik atšvęsta buvo kaip niekad – Georgijaus juostelėmis pasipuošusiems renginio dalyviams kavinėje vaišes užsakė šventės išvakarėse apsireiškęs paslaptingas asmuo. plačiau»

Konservatoriui pavydi net meras V.Valkiūnas (8)

Biržietis politikas Arūnas Anskinas, atrodo, greit nebegalės būti rajono tarybos nariu: jis negali balsuoti beveik visais rajonui svarbiais reikalais. Pastarajame posėdyje paaiškėjo, kad interesų konfliktas kiltų jam svarstant poliklinikos ir ligoninės reikalus, vandens, kelių, žemės, kito turto ir dar visokius kitokius klausimus. Užtat dėl bibliotekos politikui keblumų nekilo. Ar dėl to, kad nėra jos lankytojas? plačiau»

50 eurų rajono vadovas klubui nebeduos (12)

Labai keistai tarybos posėdyje pažadėjęs mėgėjų krepšinio klubui duoti pusę šimto eurų, Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas savo pažadą atsiėmė. Lyg ir išsigando etikos sargų kirčio. plačiau»

Nusprendė gydyti tik tuos, kurie pagydomi (1)

Širdies ligas gydanti konservatorė Jūratė Čypienė nusprendė trauktis iš politikos ir tuo sukėlė tikrą širdgėlą rajono merui socialdemokratui Antanui Vagoniui. Užtat kolegos politikai taip skubėjo su medike atsisveikinti, kad atsisveikino gerokai per anksti. plačiau»

Vadovų ataskaitos – su raganiškomis abrakadabromis

Atsilikusiu savęs nelaikantis vandentiekininkų vadovas neketina atsisveikinti su pensininku savo pavaduotoju, o laidojimo paslaugų teikėjai gali trinti rankomis dėl padidėjusio mirtingumo. plačiau»

Politikų peštynėse išryškėjo daugiau praeities šešėlių (3)

Kupiškio politikai bando atsikirsti juos viešai purvais apipylusiam kolegai Zigmantui Aleksandravičiui ir vardina jo praeities nuodėmes, netgi esą susiveiktą nepakaltinamo asmens pažymą. Galop bumerangas tvoja ir merui: vis ryškiau matyti jo jau senokai padarytos ir laiko migla aptrauktos avarijos štrichai. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.