Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos posėdyje bandęs juokauti meras susizgribo, kad jo juokai apie naujus dantis gali būti nesuprasti
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Kupiškio meras dar tris mėnesius gyvens be algos (11)

Nuo pareigų nušalintas Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas į savo darbo kabinetą negrįš dar mažiausiai tris mėnesius. plačiau»

Iš kur gavo tiek daug sniego? (1)

Jei kas nuklystų į atokų Skrebiškių kaimą Biržų rajone, imtų sukti galvą, iš kurgi vietiniai gavo tiek sniego, kad nusilipdė du trijų metrų aukščio besmegenius. plačiau»

Apie mokyklų uždarymą praneša iš anksto

Liūdnomis nuotaikomis šiuos mokslo metus užbaigs keturių Panevėžio rajono mokyklų bendruomenės. Ant švietimo įstaigų pastatų bus pakabintos spynos. plačiau»

Bajorų eglutę saugo ir nuo debesėlio (nuotraukos)

Pasiūliusi moterims vąšeliu virves nerti kultūros namų vadovė atsitokėjo, kad per tuos virvučių kamuolius nebėra kur praeiti. Tuomet ji susinervino, kad reikia juos kažkur padėti. Ogi už lango – metų šventės! Taip gimė idėja sukurti ypatingą – rankų darbo eglę, dabar jau pretenduojančią į šalies rekordą. plačiau»

Mažo miesto ramybę išblaško didmiesčiuose (nuotraukos)

Pasvalys – vienas mažesnių rajono centrų Panevėžio krašte. Iš pirmo žvilgsnio pasvaliečiai gyvena ramų gyvenimą, jų kasdienybės netrikdo sukrečiantys įvykiai. Metų metais tie patys politikai vadovauja rajonui, todėl gyventojų klausėme, ko jiems trūksta Pasvalyje, kokių norėtų permainų, ar jie piktinosi, kai rudenį buvo sutrikęs šiukšlių išvežimas? To jų klausė Akvilė VAITKUTĖ. plačiau»

Mažosios kultūros sostinės titulą perėmė Juodupė

Kupiškio rajono Adomynės kaimo bendruomenė Lietuvos mažosios kultūros sostinės titulą perdavė Rokiškio rajono Juodupės bendruomenei. Ši ceremonija įvyko Adomynėje specialiai tuo tikslu suorganizuotame renginyje „Baltas angelas“. plačiau»

Pasiekti Las Vegasą gal net ir lengviau nei Pandėlį (nuotraukos) (2)

Tarpmiestinių maršrutų autobusai mūsų krašte vis rečiau beužsuka į mažesnius miestelius, nes ten, kaip tikina autobusų parkų atstovai, tenka gabenti orą. Ieškodami išeities keleiviai važiuoja persėsdami aplinkiniais keliais, bet tada susiduria su paradoksu – atgal grįžti tą pačią dieną niekaip nebegali. Pabandykime panagrinėti kadaise garsaus Pandėlio atvejį. plačiau»

Biržuose plėšrūnų grobiu tapo gulbė

Pasivaikščioti išėjusi biržiečių pora Širvėnos ežero pakrantėje išvydo šiurpą keliantį vaizdą: ant žemės gulėjo sudraskytos gulbės likučiai, bolavo išskėsti sparnai, o aplink plačiu ratu buvo pribirę baltų plunksnų. plačiau»

Gripo auka – iškart po Naujųjų

Trečiadienį pranešta, kad nuo gripo komplikacijų, sukėlusių plaučių uždegimą, Vilniaus Santaros klinikose mirė pusamžis kupiškėnas. Kai po savaitės gulėjimo namuose vyras kreipėsi į medikus, liga jau buvo progresavusi, tad net ir didžiulės medikų pastangos buvo bergždžios. plačiau»

Mokyklos autobusiuku net į Neringą nukakdavo

Skandalingo rokiškėno mokyklos direktoriaus įžūlus naudojimasis savo vadovaujamos įstaigos turtu – dar nepamirštas. Rajono politikai ieškojo būdų apsisaugoti nuo tokios savivalės. plačiau»

Ar turtas gali būti bevertis? (1)

„Pasvalio vandenų“ bendrovė rajono savivaldybės turtą iki šiol naudojo pagal panaudos sutartis. Jos pasibaigė, tad pastarajame rajono tarybos posėdyje politikai balsavo, kad turtas būtų perduotas pagal patikėjimo sutartį. plačiau»

Taiso skyrių pertvarkos klaidas (1)

Panevėžio miesto savivaldybėje – vėl pertvarka. Vėl keičiama administracijos struktūra. plačiau»

Pastabusis objektyvas

"Štai kur kartais atsiduria savivaldybė", – šaiposi panevėžiečiai, pristatydami šią nuotrauką. Kažkas ant žemės numušė autobusų stotelės lentelę su pavadinimu "Savivaldybė". plačiau»

Paliktas skyles skubėjo lopyti (nuotraukos) (4)

Pasvalio kempingas netraukdavo keliautojų, nors įrengtas labai patogioje vietoje, šalia „Via Baltica“ automagistralės. Tačiau atsirado naujas šeimininkas ir įvyko stebuklas – per kelis mėnesius kempingo vertinimai pasikeitė kaip diena ir naktis. Ar ne todėl, kad jaunasis verslininkas pats apsigyveno viename iš namukų, jog suprastų, ko žmonėms reikia, ko trūksta. plačiau»

Varžosi, kas mato toliau nei iki Raubonių sankryžos? (1)

Pasaulinio garso menininko Jono Meko ir jo brolio Adolfo archyvų pagrindu Biržuose kuriamas palikimo studijų centras, bet neapsieinama be aistrų ir erzelio. Biblioteka dar neapsisprendusi, kiek ir kokių pareigybių reikia, nebaigtuose parengti nuostatuose esą puikuojasi virtinė lietuvių kalbos klaidų, o valdantieji jau palaimino tokį skubėjimą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.