Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventoja vaizdžiai papasakojo, kaip šunys slėpėsi būdose, kol vilkai vaikė jos avių bandą

Aukštaitijos diena

Elektros instaliacija, priežiūra ir remontas

UAB „Verslo grupė“ specialistai suteikia patarimų apie elektros instaliaciją namuose. plačiau»

Rokiškio politikus supjudė sena byla (papildyta)

Tai, ko apie skandalingą, krauju nuplautą jaunuolių muštynių bylą rokiškiečiams nepavyko sužinoti prieš dešimt metų, – dabar jie iki smulkmenų išgirs iš dviejų susiriejusių politikų. Abu dabartiniai valdžios atstovai tada buvo labai suinteresuoti byla, nes vienas – policijos vadovas, o kitas – perdurtų jaunuolių tėvas. Bet kodėl tada to principingojo tėvo sūnūs staiga prieš teismą movė į krūmus? plačiau»

Laikas dar nepajėgė ištrinti Kupreliškio tragedijos (papildyta, nuotraukos)

Apie prieš 22 metus kaimą išgarsinusią tragediją kupreliškiečiai jau pamažu pajėgia kalbėti, bando kaip nors atsigauti. Kaip ir visur, čia esama ir daug šviesių dalykų, įdomių mistinių istorijų. Žmonės įsitikinę, kad ir laimėje, ir nelaimėje tėviškės niekas nepakeis, į ją visada trauks sugrįžti. plačiau»

Politikė susapnavo brangaus dviračio vagystę (13)

Savaitgalį ant kojų Panevėžio rajone policininkus sukėlusi Seimo narė, konservatorių partijos Panevėžio skyriaus vadovė Rasa Juknevičienė žiauriai apsižioplino. Sodyboje neradusi brangaus dviračio, politikė iškart nusprendė, kad tai vagystė, ir kreipėsi į policiją. plačiau»

Duonos šventę vainikavo aukcionas (nuotraukos)

Radviliškių kaime, Panevėžio rajone, vykusioje duonos šventėje buvo surengtas ąžuolinių skulptūrų aukcionas. plačiau»

Palaidoti savam kieme (papildyta, nuotraukos)

Pašilių kapinėse nebeliko bene kelis šimtus metų žaliavusio beržo. Tvarkingieji kapų tvarkytojai, aišku, džiūgaus, bet tiems, kurie užaugo šalia šito medžio, lieka tik ašarą nusibraukus prisiminimais grįžti į senus laikus bei paliudyti, kad naujoji amžinojo poilsio vieta tikrai ypatinga – joje sklando Milžinkapių dvasia. plačiau»

Surinkti neįstojusiuosius fakultetui – užkirsti keliai (papildyta)

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas, daugiausiai patraukiantis savojo krašto abiturientus, rugsėjį nesulauks nė vieno pirmakursio. Apie priežastis, kodėl Panevėžio fakultetas patyrė tokį smūgį, korespondentė Lina RUŠĖNIENĖ kalbėjosi su fakulteto dekane Daiva ŽOSTAUTIENE. plačiau»

Ultimatumo neįvykdė, tad krito kaip lapas (papildyta) (2)

Po vakarykščio mero patarėjo atstatydinimo Rokiškyje beveik niekas nebeabejoja, kad socialdemokratų skyriuje prasidėjo karas. Kol kas po mūšio pievose 1:0 laimi mero Antano Vagonio flangas. plačiau»

Užuot darę perversmą, žiovavo

Penktadienį Rokiškio rajono tarybos posėdyje neįvyko vicemero vertimo ceremonija. plačiau»

Seimūną papurtė už ūkį

Naujus įstatymus kuriantys, senus keičiantys seimūnai nelabai gaudosi, ką privalo daryti patys. Biržietis Audrys Šimas duomenis apie savo ūkį deklaravo tik kitiems Seimo nariams subruzdus. plačiau»

Karvės Olos lankytojus išvaikė baisiosios širšės (1)

Poilsiautojams, trečiadienį nuvykusiems apžiūrėti Biržų regioniniame parke esančios karstinės smegduobės – Karvės Olos, teko sprukti nuo agresyvių širšių. plačiau»

Didesnio kalibro kultūros – net į Paryžių (1)

„Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ar vasarą jiems reikia kultūrinių bei pramoginių renginių? Ar pakanka to, kas vyksta? Kokie renginiai patinka labiausiai? plačiau»

Tėvų prašė skambinti kuo rečiau

Berčiūnuose stovyklavimą baigė pirmosios pamainos ateitininkai. Čia jų buvo per 150. Pušų apsuptyje 9–15 metų vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir gilinosi į tikėjimą. plačiau»

Nei skusta, nei lupta (papildyta) (1)

Panevėžio savivaldybės etikos sargai šokiravo neįtikėtinu sprendimu: ilgai posėdžiavę dėl mokytojos politikės elgesio jie nutarė, kad... nieko nenutarė. Ir nusimesk dabar, kad gudrus, tuos įtarimo šešėliu suteptus marškinius! Kita vertus, kam gi tokia komisija, jei nieko nuspręsti negali. plačiau»

Archeologams lobis – atliekų duobė (papildyta) (1)

Akmens amžiaus kapvietė – jau ne vienintelis sensacingas biržiečio archeologo Karolio Duderio radinys. Šįkart nuojauta jam pakuždėjo neskubėti ir pažiūrėti, kas slepiasi po juodos žemės ruoželiu. O po juo slėpėsi septynioliktojo amžiaus antros pusės atliekų duobė. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.