Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

Sporto veikėjo karjeroje – partinis dvokas (papildyta) (7)

Su Kupiškio valdžia kariaujantis politikas ir ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius vėl smogė valdantiesiems: šįkart jis paviešino istoriją apie tai, kaip socialdemokratas Zigmas Paulauskas, prieš kelerius metus vadovaudamas Sporto centrui visiškai susikompromitavo, esą vogė vaikams skirtus pinigus, pagautas pasitraukė savo noru, bet į valdžią atėjus saviesiems vėl buvo pasodintas į tą pačią minkštą kėdę. plačiau»

Mirtinas užkratas – kaimiečio tvarte

Panevėžio rajone – pirmas afrikinio kiaulių maro protrūkis gyventojų ūkyje. Pirmadienį ši liga nustatyta Velžio seniūnijos Maženių kaime augintoms dviem kiaulėms. Žmonės jas laikė savo reikmėms. plačiau»

Panevėžiečiai prioritetą teikia centralizuotai tiekiamam vandeniui

Lietuvoje sparčiai vykdant vandentiekio tinklų plėtrą, kokybišką geriamąjį vandenį gauna vis daugiau gyventojų. Pabandėme išsiaiškinti, kokia jo kokybė Panevėžio regione, ir kiek gyventojų dar neturi prieigos prie centralizuotų tinklų. plačiau»

Vargšų būstas – politikų girnose (papildyta) (5)

Aistros dėl socialinių būstų statybos vėl kaista iš naujo. Gyventojai įtaria, kad Seimo narys Povilas Urbšys prieš rinkimus dėl asmeninės politinės naudos pasielgė neatsakingai, dėl savo rinkėjų išgujo varguolius iš savo rinkimų apygardos, o miesto valdžia esą jam pataikaudama, surado ankštą lopinėlį miesto centre. Iš sostinės atskriejęs raštas ragina valdžią dar nedėti taško, bet ji, atrodo, tam kurčia ir akla. plačiau»

Prisidengusi vaikais bažnyčia jau ėmė šantažuoti? (papildyta) (7)

Globos namų pavadinimas „Vaiko užuovėja“ – gražus, bet reikalai aplink juos sukasi toli gražu ne patys gražiausi. Šių namų steigėja, atrodo, jau anksčiau dėl pinigų šokdinusi vietos valdžią, dabar kaip reikiant įsismarkavo – grasina viską likviduoti, o vaikus išmėtyti po kitus rajonus. plačiau»

Kryžių kalną padegė blaivaus proto (papildyta) (2)

Garsusis velžietis Juozas Vancevičius sulaukė psichiatrų išvados, kad jam stogas dar tikrai nenuvažiavęs. Net ir po 20 belangėje praleistų parų vyras jautėsi gerai, sakė, buvęs gerbiamas suimtųjų. Kartu jis papasakojo skaudžią istoriją apie tai, kaip po išpažinties užsienyje Šiaulių areštinėje atsidūrė anūkės prievartautojas senelis. plačiau»

Smėlyje iškapstė žmogaus kaukolę

Sekmadienį vakare Panevėžio rajone, Ramygaloje, smėlio duobėje netoli kapinių, gyventojai aptiko žmogaus kaukolę. plačiau»

„Rokiškio sūrio“ byla – A.Trumpos naudai (1)

„Rokiškio sūrio“ direktoriui Antanui Trumpai nereikės iš savo kišenės bendrovei sumokėti 10,5 mln. eurų. Tačiau bemaž neabejojama, kad teismai tuo nesibaigs. plačiau»

Nevikrias senutes grūda lauk iš autobuso (3)

Į Šilaičių kapines ir atgal kursuojantys priemiestiniai autobusai sekmadieniais keleiviams gerokai pagadina nervus. Taisyklių besilaikąs vairuotojas šlubas bobutes be ceremonijų veja lauk, jei šios nespėja užsiimti sėdimos vietos. Senolėms belieka tik „balsuoti“ kaip jauniklėms pakelėj. plačiau»

Biržietis aplinkosaugininkas susidūrė akis į akį su meška

Biržų krašto gyventojai neturėtų nustebti miškuose sutikę mešką, tačiau turėtų žinoti, kaip reikia elgtis tokią pavojingą akimirką. Aplinkosaugininkas to galėtų pamokyti ir iš savo neseniai įgytos unikalios patirties. plačiau»

Meras – vagis juokavo provincijos lygiu (1)

Rokiškio meras Antanas Vagonis vieno iš laikraščių reklaminiame klipe taip įsijautė į vagies vaidmenį, kad jo talentą įvertino net ir etikos pažeidimus bei interesų konfliktą įtarianti rajono tarybos opozicija. plačiau»

Seimūnas – dviejų patalpų šeimininkas (2)

Panevėžietis Seimo narys Povilas Urbšys iš kailio nėrėsi, kaip norėjo gauti patalpas arčiau savo rinkėjų, bet po rinkimų ataušo: per pusantrų metų nė karto taip ir neįkėlė kojos į savivaldybės jam skirtą kabinetą. plačiau»

Teatro vadovo atsiprašymo nepanoro išgirsti (8)

Priekabiavimo skandalo persekiojamas, o dabar jau ir ministerijos tikrinamas J.Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas ketvirtadienį teatro darbuotojus pakvietė į susitikimą. plačiau»

Pirmą teismą prieš darbdavį laimėjo (21)

Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Eugenijai Grigalionienei skirta administracijos direktoriaus pastaba buvo per griežta nuobauda. Ji turi būti panaikinta. Taip nutarė Panevėžio apygardos administracinis teismas. plačiau»

Pigesnio alkoholio – į Latvijos pasienį (nuotraukos) (4)

Kol mūsų valdžia skaičiuoja, kiek litrų alkoholio per metus išgeria šalies gyventojai, ir griežtina jo pardavimo sąlygas, broliukai latviai nesnaudžia ir daro iš to biznį. Jų parduotuvė vakar pasienyje atidaryta neslepiant, kad pagrindinių klientų laukiama iš Lietuvos pusės. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.