Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ką reikia daryti, jei Lietuvoje gerti nebeduoda?...

Aukštaitijos diena

D.Kuklierienė po teismų pakeitė pavardę

„Parašykite, kad ištekėjau už kokio nors magnato“, – taip patarė pastaruoju metu nuolat teismų slenksčius minanti, jau nuteista ir dar teisiama „Romantic“ viešbučio savininkė. Šiaip ar taip, panevėžietė neįtikėtinai originali: pasikeitė pavardę į mergautinę, bet ne savo, ir neva priderino prie naujo vyro pavardės. plačiau»

Skandalingojo direktoriaus ambicijos – oho! (8)

Į Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos vadovus taikosi po šalį supurčiusios tragedijos tokio pat posto Jūžintų pagrindinėje mokykloje netekęs Eimutis Mališauskas. Kokias vertybes girtas iš įvykio vietos su kaltininku pabėgęs ir nukentėjėliams pagalbos nesuteikęs pedagogas skiepytų jaunimui? plačiau»

Kyšininkui siūlo padėti politiko mandatą (6)

Nuteistas politikas privalo trauktis, tačiau kupiškėnas Zigmantas Aleksandravičius, atrodo, užsispyręs lauks galutinio – Aukščiausiojo Teismo žodžio, o kol jis bus ištartas, dar daug laiko nutekės. Taigi bus galima dar sočiai pasimėgauti valdžios malonumais. plačiau»

Velnio tuzinas policijos mašinų neveiks

Ketvirtadienį Panevėžyje, Tulpių gatvėje, žibsėjo naujumu blizgančių automobilių švyturėliai ir kaukė sirenos. Iš Policijos departamento Panevėžio krašto policininkus pasiekė 13 naujutėlaičių su gausia įranga mašinų. plačiau»

Springsta žemės kąsniu (12)

Savavališkai valstybinės žemės gabalą prie savųjų valdų prisijungęs panevėžietis politikas Mantas Leliukas net nerausta – na, jis tiesiog nieko nematavęs, tai ir nežinąs tų tikrųjų ribų. Be to, jei ne jo šeima, tai ta valdiška žemė ir piktžolėmis būtų apžėlusi. plačiau»

Katės pienu mitęs kiškiukas neišgyveno

Gerų žmonių išgelbėto, tačiau našlaičiu likusio kiškiuko istorija baigėsi liūdnai. Ką tik kačiukus atsivedusios katės priimtas ir žindytas mažylis pragyveno vos tris dienas ir nugaišo. plačiau»

Keistoji krepšinio čempionato byla – vėl nuo pradžios

Tereikėjo pasikeisti vienai Vilniaus apygardos teismo kolegijos teisėjai, ir skandalinga byla apie panevėžietiškus čempionato užkulisius užkliuvo už varčios. Bylos dalyviai, atrodo, jau nebeturi ką nauja pasakyti, tik sutartinai tvirtina, kad nauda gyventojams buvo kur kas didesnė nei šešėliai. plačiau»

Senvagę papildė amūrais

Panevėžyje į Senvagę įleistas 31 baltasis amūras. Tiek žuvų svėrę 30 kilogramų. Žuvys užaugintos Kelmės rajono įmonėje „Šilo Pavėžupis“. plačiau»

Miglą prasklaidys generalinis prokuroras (9)

Į Panevėžio valdžios laiminamas miglotas naujos autobusų stoties statybas jau įsikišo ir Seimas. Audito komitetas užvakar kreipėsi į generalinį prokurorą, kad jis nustatytų, ar tai nekvepia viešojo intereso pamynimu. plačiau»

Rokiškio valdžioje po ilgos nakties – saulė (1)

Po trijų mėnesių aistrų Rokiškio valdžioje nuo penktadienio – vėl štilis. Pagaliau užimtos ilgai tuščios stovėjusios savivaldybės vicemero ir administracijos vadovo kėdės. Abu buvo išrinkti labai skubant, meras iš susijaudinimo pamiršo ir džentelmeno vaidmenį – gėlių puokštę naujai vadovei įteikė tik atsitokėjęs. plačiau»

Skandalingoji labdaros byla subliūško (3)

Didžiulis triukšmas, kilęs Rokiškyje dėl varguolių nepasiekusių labdaros produktų, pamažu tyla. Išteisintoji darbuotoja teigia dar tik sieksianti viešo atsiprašymo. plačiau»

Autolaužynai kiemuose dar vis bado akis

Vos už 5 kilometrų nuo Kupiškio esančio Vėžionių kaimo gyventojams įgriso bjaurus vaizdas – vieno kaimiečio sodyboje riogsančios apardytos mašinos, jie apie tai pranešė aplinkosaugininkams. plačiau»

Su kanalizacijos kvapu (nuotraukos) (12)

Į Joniškėlio gimnaziją nuvykę maisto tikrintojai iš ministerijos pašiurpo ir nuo pradvokusiame rūsyje esančios valgyklos. Ar šių svečių vizitas bent ką pakeis? Kiek anksčiau rašytas tėvų skundas nieko nepadėjo, nes tikrintojų pincetu iš plovo surinkta mėsa svėrė tiek, kiek ir reikia pagal nustatytas normas. plačiau»

Duobėje – šakomis apmesti šuniukai

Žmonės tarsi lenktyniauja tarpusavyje: vieni daro blogus darbus, kiti – gerus. Užvakar, minint Šuns dieną, Anykščiuose viena šeima išgelbėjo piktadarių pasmerktus žūti du mažus šunelius. plačiau»

Srutų karaliai kaltino gamtą

Prieš kelias dienas Kupiškio rajone reidą surengę aplinkosaugininkai pakraupo nuo bjaurių vaizdų. Kai kuriems ūkininkams visai nerūpėjo sutvarkyti mėšlo rietuves taip, kad srutos nepatektų į aplinką. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.