Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dėl „Garso“ kino centro išsaugojimo stoję panevėžiečiai labai stebisi tuo, kad senąjį pastatą gali pakeisti gremėzdiška šiuolaikinė „plyta“

Aukštaitijos diena

Girioje svečiuojasi rudoji meška

Filmavimo kameros užfiksavo per tris paras kelis kartus Biržų girioje žvėrims papiltais grūdais besigardžiuojančią jauną mešką. Po to ji dingo – galbūt patraukė kitur ko gardesnio ieškoti, o gal pasuko žvėrių taku į kitą valstybę. plačiau»

Senų voljerų istorija neverta valstybės pinigų

Buvusiam Panevėžio policijos viršininko pavaduotojui Gintarui Kliaugai nepavyko įrodyti, kad pareigūnai nepagrįstai buvo pradėję ikiteisminį tyrimą dėl senų šuns voljerų pasisavinimo. plačiau»

Apleistus pastatus pardavė pusvelčiui

Panevėžio savivaldybė pardavė tris apleistus pastatus su nemažais žemės plotais. Į privačių pirkėjų rankas perėjo taip ir nepastatytos Pilėnų mokyklos, uždarytos „Verdenės“ mokyklos ir administracinis pastatas Nevėžio g. 38. plačiau»

Verta milijono (1)

Tik viena per klaidą pakeista raidė, o pavardė įgauna visai kitą prasmę. Laimė, kad tai dar viena proga nusišypsoti naujai Rokiškio rajono tarybos narei, ūkininkei, kuriai rūpi gamta, gyvulių sveikata ir kuri bulvėmis dalijasi su žemdirbių taip nekenčiamais kolorado vabalais. plačiau»

Vadavo virvėje įsipainiojusią balandę (1)

Tuščio buto balkone įstrigusios balandės gelbėjimas baigėsi nesėkme. Virvėse įsipainiojęs paukštis išgyveno, bet jaunikliai žuvo. plačiau»

Pareigūnų tyla kelia mieste baimės sparnus

Po paslaptingos ir labai žiaurios panevėžiečio žmogžudystės praėjo jau beveik du mėnesiai, tačiau pareigūnai neturi kuo pasigirti. Žudikui vaikštant laisvėje, į jo paiešką įsitraukė ir ekstrasensai, o gyventojai baimingai dairosi aplink – o gal visai šalia jų sukiojasi tas pabaisa. plačiau»

Areštavo ir pririšo baltarusį Vasią (nuotraukos)

Panevėžyje šalia įėjimo į kelių policijos pastatą grandine pririštas prie ženklo gulėjo ožys. Šį neįprastą vaizdą išvydę žmonės stebėjosi: „Tai bent areštantas!“ plačiau»

Į minkštas kėdes klestelėjo tie patys (nuotraukos) (3)

Panevėžio rajone laikas tarsi sustojęs – naujoje taryboje pasikeitė tik šeši nariai, meru vėl prisiekė valstietis Povilas Žagunis, įtariamas dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Niekas per daug nereagavo ir į arogantiškus žodžius, kad savivaldybės administracija kam nori salę suteikia, kam nori – ne. plačiau»

Be vieno išsivers verslas, be kito – žemė, o trečias dar jaučiasi kaltas (4)

Savivaldybių rinkimuose labiausiai nepasisekė Biržų, Rokiškio ir Anykščių rajonų merams. Valdemarui Valkiūnui, Antanui Vagoniui ir įtariamajam Kęstučiui Tubiui rinkėjai pamojavo sudie. Kaip jie jaučiasi išstumti iš postų ir ką žada veikti ateityje? plačiau»

Partijų sąrašuose – tik dėl kvapo?

Į Briuselį pabūti aukščiausio rango Europos Parlamento politikais svajonėmis skrieja ne tik žinomos politikos ir kitokios žvaigždės, bet ir provincijos partiečiai. plačiau»

Šiukšlių rūšiavimas – po žeme

Panevėžiečiams netrukus teks pratintis prie naujovės – mesti šiukšles į požeminius konteinerius. plačiau»

Siautėjo liepsnos (nuotraukos)

Prieš plintančias liepsnas vėjuotą dieną žmogus beveik bejėgis. Žiežirbos kaipmat persimeta ir glemžiasi vis naujus plotus, naikina viską savo kelyje. Didžiulis gaisras Panevėžio rajone, Glitėnų kaime, netoli Krekenavos, trečiadienį popiet pasiglemžė du gyvenamuosius namus ir tris ūkinius pastatus, išdegino didžiulį žemės plotą. plačiau»

Naujajai tarybai – po rojaus paukščio gėlę (6)

Panevėžiečiai jau turi naują valdžią. Korupcija įtariamo mero Ryčio Račkausko pavaduotojais tapo taip pat už korupciją teisiamos Liberalų sąjūdžio partijos narys Valdemaras Jakštas bei miesto valstiečių lyderis Deividas Labanavičius. Pastarojo ne per didžiausia patirtis švietimo sistemoje privertė net susigėsti kai kuriuos opozicijos atstovus. plačiau»

Skaitytojo bilietas vietoj mero regalijų (6)

Naujasis Biržų rajono meras Vytas Jareckas viešai pasižadėjo neversti žmonių jo laukti prie kabineto durų, o aplankyti kiekvieną namuose ir įsigilinti į reikalą. O dar dovanai įteiktas skaitytojo bilietas – lyg subtili užuomina, tad teks užsukti ir į biblioteką. Ar lengva gyventojams bus pagauti merą? plačiau»

Margučiams nepagailėjo šilkinių kaklaraiščių (nuotraukos)

Daugelis dar tebegyvena šventinėmis nuotaikomis ir dalijasi prisiminimais, kaip ant stalo dėjo gintaru apibarstytus ir herbu puoštus, ugnimi degintus ar ažūru išpjaustytus margučius. Svarbiausia, kad tos grožybės suteikė pavasarinio džiaugsmo. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.