Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė piktinosi, kad medikai skausmingą tyrimą jai ketino daryti be rimto nuskausminimo
Intensyvus masažas su raugintais kopūstais
Jonas RAGAITIS, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Globos namuose išguldė viso pastato gyventojus (3)

Nauji metai Skemų socialinės globos namuose prasidėjo kaip niekad liūdnai: virusas griebė bemaž 40 gyventojų ir darbuotojų. Ligą pati to nejausdama įnešė viena darbuotoja, o kai jau suprato, buvo šaukštai popiet. plačiau»

Ir ugniagesiams patiko kurti kitokią eglę (nuotraukos)

Pandėlio skvere suspindo kalėdinių eglučių alėja. Ko tik nepamatysi – Partizano eglę iš pagaliukų, šepkišką eglaitę, provokuojančią moteriškaitę, kelią pašviečiantį Nykštuką, dargi skėtį, saugantį nuo negandų ir nuo lietaus. Konkurso nugalėtoja eglę kūrė ligi išnaktų. Tam prireikė 300 plastikinių butelių. Ir iš kur jų šitiek gavo? plačiau»

Kaimo grybai dangų remia (nuotraukos)

Retai taip sutampa, kad auksinių rankų meistras iš savo tėvų perima dar ir Auksino pavardę. Būtent tokia nagingų vyrų – Auksinų šeima gyvena Biržų rajone, Meilūnuose. Jie savo kūriniais kaimą papuošė. O kai tėvas su sūnumis draugėn susibūrė, tai vieni kitiems ir namus pastatė. plačiau»

Stumbrų gyvenimas laisvėje vienoks, stumbryne – kitoks (nuotraukos)

Panevėžio rajone esančio Pašilių stumbryno aptvaruose praėjusiais metais gimė 3 stumbriukai, užtat laisvėje gyvenančios stumbrės atsivedė apie 60 palikuonių. Stumbryne per metus nenugaišo nė vienas stumbras, o štai Panevėžio ir Kėdainių rajonų miškuose rasta 12 laisvėje gyvenusių stumbrų gaišenų. plačiau»

Nauji metai – laikas skaitmeninei transformacijai

2020-ieji beveik visas įmones privertė apgalvoti įprastas veiklos sąlygas. Sunkiausiai sekėsi toms, kurios laiku neperėjo į e. komerciją, neskaitmenizavo produktų. Tačiau iššūkių kilo ir bendrovėms, kurių darbuotojai galėjo pirmiausia dirbti tik jos patalpose – nuo biuro iki gamyklos cecho. Visgi karantinas tarsi patikrino „namų darbus“: kaip verslai yra prisitaikę prie kintančių, nenuspėjamų sąlygų. Jau galima numatyti ir tam tikras 2021 metų tendencijas, kurios taip pat įmones ves link skaitmeninės transformacijos. Kokios jos ir kam vertėtų skirti daugiau dėmesio? plačiau»

„Stebuklingą vandenį“ mokslų daktarė siųs tirti į sostinę (8)

Lengvatikiams, tikintiems, kad nuo koronaviruso galima išsigydyti „įkrautu“ vandeniu, jauką užmetė Darbo partijos pirmininkas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas, o toliau jau darbą atlieka jo partijos nariai, mineralinį vandenį išgaunantys darbuotojai. Tarp jų – ir panevėžietė mokslų daktarė, ir buvęs Rokiškio rajono meras. plačiau»

Virusu užsikrėtus prokurorei, priesaiką teko atidėti

Šiuo metu niekas negali garantuoti, kad rytoj atsibus sveikas. Daugybė planuotų darbų jau atidėta ateičiai, vienas iš jų – ir trečiadienį turėjusi įvykti pagrindinė šalies generalinės prokurorės skyrimo procedūra. plačiau»

Kreivė aukštyn nebešoko, bet mirčių daug (2)

Metams baigiantis koronavirusas kirto visu stiprumu, anapilin pasiųsdamas visą pulką ligotų ir senų žmonių. Nuo infekcijos kenčia globos namuose gyvenantys seneliai ir juos prižiūrintys slaugytojai, į klastingos ligos spąstus pateko policininkai, medikai, įmonių darbuotojai. plačiau»

Keičiasi STT vadovai Panevėžyje

Ketvirtadienis Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkui Žydrūnui Krampalcui – paskutinė darbo diena Panevėžyje. plačiau»

Kirtėjai siautėja jau ir Senvagėje (nuotraukos) (4)

Žaliuoju vadintas Panevėžys greit galės pretenduoti į plikiausiojo vardą. Kalėdiniu gruodžio laiku, kai žmonės nuteikiami gyventi šventiškai ir niekuo nesipiktinti, į gražiąją Senvagę įvairavo buldozeriai, ėmė žviegti pjūklai. Bemaž akimirksniu neliko daugybės medžių ir krūmų, visur – vien ruda žemė. Miesto valdžia gi lieka kurčia bet kokiems protestams. plačiau»

Ir laidotuvių organizatorė grįžo namo urnoje (3)

Pasvalį apskriejo liūdna žinia – žinoma verslininkė, laidojimo namų „Ringužė“ įkūrėja Bronė Strelčiūnienė Panevėžio ligoninėje mirė nuo koronaviruso. Pas gydytojus mėnesio pradžioje ji išvyko operuotis kelio sąnario, o tada griebė virusas. plačiau»

Per šventes virusas sušoko pasiutpolkę

Koronaviruso giltinė per savaitę iš peties pasidarbavo apskrities ligoninėse, anapilin pasiuntė pusamžę medikę, bemaž dvi dešimtis senų ir sunkių ligų kamuojamų žmonių. Infekcijos židiniai toliau liepsnoja senelių globos namuose, šeimose, ligoninėse, ugdymo įstaigose, valdiškose ir privačiose įmonėse. plačiau»

Politikė pagaliau suprato, kodėl buvo apgauta (3)

Per pandemiją įvedus apribojimus sportui, tiktai profesionalai galėjo treniruotis. Pasvalyje tėra viena tokia komanda – „Pieno žvaigždės“. Politikai nusprendė iš biudžeto 100 tūkst. eurų skirti sporto programai. Ar labai buvo sunku įspėti, kas šitą savivaldybės paramą gaus? plačiau»

Prisaikdinimas – šaltoje salėje sulaukus „ponios“

Į tarybos nario prisaikdinimą vėlavusią Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovę Panevėžio rajono galva Povilas Žagunis išvadino neatsakinga moteriške, o viešnia iš sostinės pasiskundė panevėžiečių nesvetingumu – nešildomoje, pravirais langais salėje galima buvę ir peršalti. plačiau»

Po šiltnamio plėve džiaugsmo mažai (nuotraukos)

Skandalingai renovuojamo Panevėžio rajono Liūdynės daugiabučio gyventojai prie Kūčių stalo sėsis bestogiame, plėvele uždengtame name. Žmonės ironizuoja, kad Betliejaus tvartelyje pagimdytam kūdikėliui Jėzui turėjo būti šilčiau ir jaukiau nei name be stogo augantiems jų vaikams. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.