Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicijos atstovo nuomone, po tragiškos avarijos išgarsėjęs buvęs mokyklos direktorius netinkamas būti seniūnu
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Po įžūlių politiko išsireiškimų nebeteko kantrybės (1)

Panevėžio tarybos narys žodžiais susipliekė su jam feisbuke parašiusiu miestiečiu. Užgauliojimais ir įžeidinėjimais pagražintas pokalbis greitai paplito internete, tad po to buvo iškeltas klausimas, ar gali viešas asmuo taip žeminti ir užgaulioti kitus, ar gali sau leisti kitus vadinti debilais, idiotais, asilais? plačiau»

Tikrai juodas išpardavimas

Eidami į prekybos centrą Kniaudiškių mikrorajono gyventojai priversti stebėti apatinių drabužėlių parodą. Šalia kioskelio ant pakabų vėjyje plevėsuoja įvairaus dydžio moteriškos kelnaitės ir vyriškos glaudės. Praeivius vilioja ir užrašas, skelbiantis, kad čia parduodamos prekės – pigios. plačiau»

Karštas vanduo – kaip stebuklas

Tokios lietuviškos kantrybės dar neteko regėti! Dvejus metus puoduose vandenį šildęsi ir taip prausęsi vieno Panevėžio daugiabučio gyventojai pagaliau sulaukė nuostabios dienos – karštas vanduo jų čiaupuose pasirodė! Tačiau paguoda gali būti trumpa – Butų ūkio atstovai gąsdina vamzdžius vėl užsikišiant, liepia keisti visą vamzdyną. plačiau»

„Lietkabelio“ rėmimas – vėl gudriai užmaskuotas (1)

Saujelė opozicijos narių Panevėžio rajono taryboje nieko negali padaryti, kad valdžia liautųsi meluoti dėl krepšinio komandos rėmimo. Tačiau dėl vienos smulkmenos meras neva pademonstravo savo kilnumą: leido iš biudžeto išpirktus abonementus į „Lietkabelio“ krepšininkų rungtynes padalinti opozicijai. Šioji juos mestelėjo gimnazijoms. plačiau»

Vos gimusių šuniukų atsikratė beširdiškai

Kaimuose dar gajus įprotis patiems sudoroti kačių ir šunų atsivestus palikuonis. Taip padarė ir viena anykštėnė – sudėjo keturis naujagimius į plastikinį maišą ir užkasė. plačiau»

Šiandien nudobė šunį, o ryt – gal tave ar mane (nuotraukos)

Sovietmečiu buvo įprasta atsikratyti šunų ar kačių palikuonių, kaime užkasti ką tik gimusią vadą nebuvo laikoma jokiu žiaurumu. Gyvūnų prieglaudų darbuotojai dabar beširdžiais vadina ir tuos, kurie mažus keturkojus atveža ir palieka prie vartų. Gyventojų klausėme, ką jie apie tai mano. Ar jiems patiems yra tekę susidurti su smurtu prieš keturkojus? Ar įmanoma ir kaip keisti žmonių požiūrį? plačiau»

Daug iškentėjęs šuo tapo bibliotekininku (nuotraukos)

Tokio šuniško atsidėkojimo už išgelbėtą gyvybę dar niekas negirdėjo! Vienų išmestas, kitų priglaustas ir ilgai gydytas prancūzų buldogas ėmė dirbti bibliotekininku – vyksta su savo gelbėtoja pas Biržų krašto vaikus. Naujoji šuns šeimininkė dalija vaikams knygas, o šuo palaiko džiaugsmingą nuotaiką. plačiau»

Mero pusbrolėnas keliaus į teismą, meras liudys (1)

Specialieji agentai atkapstė, kad Panevėžio rajono savivaldybę ir „Panevėžio melioraciją“, kurios stambiausias savininkas – rajono meras Povilas Žagunis, siejo galimai korupciniai ryšiai. Jo pusbrolio, taip pat akcininko, sūnus Nerijus Žagunis yra vienas iš bendrovės vadovų, būtent jį teisiamųjų suole ir išvysime. plačiau»

Neįgalųjį mokykloje pastūmė nuo laiptų

Per pamokų pertrauką mažo berniuko pastumtas nuo laiptų nudardėjo invalido vežimėlyje sėdintis 19-metis jaunuolis ir sunkiai susižeidė galvą. Policija aiškinasi, ar mokyklos pedagogai padarė viską, kad negalią turintys mokiniai jaustųsi saugiai? plačiau»

Klebonui mokėjo ir 7 procentų palūkanas (nuotraukos) (3)

Baimindamiesi, kad netektų raudonuoti iš gėdos prieš kaimynus ir pažįstamus, kai juos į teismą ves policijos palyda, Troškūnų klebono bylos posėdyje Anykščiuose pagaliau pasirodė visi kviesti liudytojai. Jie kone dievagojosi, kad palūkanas už suteiktas pinigines paskolas kunigui tiesiog siūlyte įsiūlė. plačiau»

Pasvalio politikų posėdį surengė slapta (8)

Prokurorams paliepus tylėti, pasvaliečiai tarybos nariai ir tyli lyg vandens į burną prisisiurbę. Bet, atrodo, ta tyla jiems naudinga. Kažin ar norėtųsi valdžiai pasigirti, kad ji neturi jokių piniginių pretenzijų autobusų parko pinigus kurui su dideliu antkainiu galimai taškiusiam jo vadovui Gintautui Matijošaičiui. plačiau»

Laikinuoju teatro vadovu skyrė šiaulietį

Pagaliau Kultūros ministerija surado asmenį, galintį ir sutinkantį vadovauti Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrui. Direktoriaus pareigas eis 64 metų aktorius ir režisierius, ilgametis Šiaulių dramos teatro vadovas Antanas Venckus. plačiau»

Teršalai į upę keliavo iš už kilometro

Panevėžio krašte gausiau palijus, į Nevėžio upę plūstelėjo teršalai. A.Jakšto gatve Panevėžyje einantys žmonės atkreipė dėmesį į upe plaukiančią tepalų plėvelę. Ji mirguliavo vaivorykštės spalvomis. plačiau»

Iš 5 tonų alaus likdavo šlakelis (nuotraukos) (1)

Teisme skleidžiasi visi „Biržų alaus“ daryklos atspalviai – nemažai čia būta ir kartumo. Darbuotojai neslepia: buvę verčiami klastoti važtaraščius ir nurodyti keliasdešimt kartų mažesnį išvežto alaus kiekį. Tik bijodami netekti darbo, žmonės apie aferas ilgai tylėjo. plačiau»

Dviejų įmonių vadovai bus beveik kaip carai (2)

Pasvalio rajono valdantieji rengiasi dviejų savivaldybės įmonių vadovų keitimui. Tų, kurie ateis, laukia begalinė laisvė – jų nekontroliuos nei stebėtojų taryba, nei valdyba, viskas dabar panaikinta. Štai „Pasvalio vandenų“ vadovas vienas pats galės sudarinėti iki 150 tūkst. eurų vertės sandorius, o autobusų parkui vadovauti galės net ne specialistas, pakaks aukštojo mokslo diplomo. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.