Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Aukštaitijos diena

Nušalinimas merui smarkiai kirto per kišenę (15)

Prie storos piniginės įpratęs nušalintasis Panevėžio meras Rytis Račkauskas tris mėnesius turės tenkintis kone dešimteriopai mažesne tarybos nario alga. plačiau»

Atliekas nuo kelio susirinks pati valdžia (5)

Savo namelyje gyvenanti senolė biržietė nedrįsta ant keliuko nė kojos kelti. Mat pradėtas „remontuoti“ kelias taip susiaurėjo, kad susitikus mašiną tremtinei tektų kūlversčia į apačią ristis. Aplinkosaugininkai valdininkams jau kartą buvo liepę atliekas nurinkti, dabar terminas – pratęstas. plačiau»

Medalius ir monetas atidavusi pensininkė kaltina hipnozę (1)

„Supratau, kad turiu paskambinti dukrai, bet dariau tai, ką liepė sukčiai. Tikriausiai mane užhipnotizavę buvo“, – pirmadienį apgailestavo į apgavikų pinkles patekusi Anykščių rajono gyventoja. Praleidusi bemiegę naktį, ji guodžiasi bent tuo, kad sveikos yra ir ji pati, ir jos dukra. plačiau»

Stoties statybose – naujas posūkis be privataus investuotojo (6)

Panevėžio valdžia pabūgo prokurorų įspėjimo nedaryti nusikaltimo ir į naujos miesto autobusų statybos reikalus nebeįtraukė privačios įmonės, ketinusios statyti stotį mainais už automobilių stovėjimo aikštelę pačiame miesto centre. plačiau»

Jaunas baidarininkas apvirto upės vingyje

Trylikamečiam panevėžiečiui treniruotė baidare baigėsi maudynėmis. Pamačiusi kone upės viduryje prie apvirtusios valties besikepurnėjantį paauglį, praeivė išsigando, kad jis skęsta, ir ant kojų pakėlė specialiąsias tarnybas. plačiau»

Neįgaliais vaikais susirūpino tik „pabadyti šakėmis“ (nuotraukos) (1)

Auginti neįgalų vaiką – iššūkis dirbantiems tėvams. Reikia susiplanuoti darbus ir atostogas toli į ateitį, nes ligoniuko vieno namuose nepaliksi. Tikra bėda, jei prieš akis – du mėnesiai vasaros atostogų ir mokykla iki rugsėjo užsidaro. Dienos centras mažųjų priimti taip pat negali. Į tokią situaciją patekę rokiškėnai pasijuto tarsi užburtame rate. plačiau»

Meras į posėdį prasmuko pro tarnybines duris (nuotraukos) (11)

Slapčia į posėdžių salę įnėręs Panevėžio meras Rytis Račkauskas nuo kėdės nepakilo net per pertraukas. Mero pagailėjusi opozicijos atstovė net susirūpino, kodėl niekas jam neatneša kavos puodelio. plačiau»

Tremtinė prašo valdininkų leisti ramiai gyventi (1)

Valdininkai ko nenori, to ir nesupranta, ko nenori, to nepamena. Užtat drąsią moterį tąsys iki paskutinio, net jei protokolo su kaltinimais nesugebės aiškiai parašyti. Gavę iš teisėjų klausimą, kuo gi biržietę kaltina, pareigūnai rezga naują skundą, esą buvo suvaržyta senolės laisvė. O šioji pasiryžusi į teismą eiti ir pareikšti, kad laisvės jai niekas nesuvaržė. plačiau»

Išgąsdino bendrabučio pragaras (nuotraukos) (3)

Socialinis būstas yra didelė parama neišgalintiesiems jo įsigyti, tačiau gavę laikiną pastogę buvusiuose bendrabučiuose gyventojai tiesiog „negali atsidžiaugti“ ten būstus privatizavusių senbuvių kaimynyste, todėl kartu į šuns dienas deda ir jiems pagalbos ranką ištiesusią savivaldybę. plačiau»

Valdžios reikalavimai vežėjams – neįkandami

Panevėžio rajono savivaldybės su keleivių vežėjais sudarytos sutartys baigiasi liepos 1-ąją, tačiau kol kas niekas nesikeis. plačiau»

Šulinėlių tvarkymo atliekos – ant šaligatvio

Šiemet Panevėžyje atnaujinant gatves numatyta sutvarkyti ir apie 200 lietaus kanalizacijos bei nuotėkų tinklų šulinėlių. Tačiau po sutvarkymo kai kur ant šaligatvių paliekamos nemažos statybinio laužo krūvos. plačiau»

Iškirtus mišką, pelėda išskris šimtmečiui

Viena gamtosaugininkų darbo dalis – kabinete pildyti dokumentus, o kita – nustatyti gamtos ir jos išteklių niokojimo bei žalojimo, šiukšlinimo atvejus, išaiškinti žvejybos ir medžioklės brakonierius. Dažnam gamtos saugojimas tampa gyvenimo būdu ir hobiu. Apie tai kalbėjomės su Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriumi kupiškėnu Gytautu STUKU. plačiau»

Atkirsti nuo pasaulio (3)

Panevėžio rajone visą amžių nuo pat Antrojo pasaulinio karo laikų nugyvenusi moteris ir jos dukra rajono valdžiai – niekas. Biurokratai nesigėdija rėžti, kad dėl vienos sodybos taisyti išdarkytą servitutinį keliuką jiems neapsimoka. Taigi – pirmyn į senovę: kinkykit arkliuką! Arba bylinėkitės, kad tą keliuką visi pripažintų ir neniokotų. plačiau»

Kam trauktis, o kam – keisti padangas (18)

Pirmadienį panevėžiečius nustebino netikėti vaizdai reklaminėje švieslentėje. Toje vietoje, kurioje paprastai reklamuojasi miesto valdžia, konservatoriai „pareklamavo“ dabartinius skandalingus įvykius Aukštaitijos sostinės valdžioje. plačiau»

Pirmadieniais meras vėlyvas – kerta valstybinę sieną (17)

Kiek reikėtų metų, kad Biržų rajono meras respublikonas Valdemaras Valkiūnas įvykdytų per rinkimus duotus pažadus? Net kelių žmogaus gyvenimų nepakaktų – tuo įsitikinę opozicionieriai. Šis gi pasijuto mušamas „apjuodusiais“ pagaliais. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.