Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono ūkininkas ir politikas kažkodėl stebisi, kad žmonės nepatenkinti jo grūdų valykla

Aukštaitijos diena

Už nesunešiojamas pakulnes – atitinkama ir kaina (1)

Panevėžio batsiuviai itin sunkiai išgyvena vasarą – klientų ir taip labai sparčiai mažėja, o šiuo sezonu beveik ir nebelieka. Todėl, kad išgyventų, jiems reikia plėsti paslaugų spektrą. plačiau»

Iš vėžių išmušė kalbos apie pagiringus mokytojus

Per Biržų rajono tarybos posėdį politikai sprendė klausimą, ar leisti alkoholiu prekiauti pirmą mokslo metų dieną, ar uždrausti. Ir kam tas draudimas būtų skirtas – moksleiviams ar jų mokytojams? Po tokių pamąstymų pedagogė taip susijaudino, kad paspaudė ne tą mygtuką, kaip norėjo. plačiau»

Bilietų branginimas – stoties remontui?

Maršrutiniuose miesto autobusuose bilietus perkantys panevėžiečiai nuo spalio mokės nebe 64 centus, o 1 eurą. Taip Panevėžio tarybos posėdyje nusprendė valdantieji. plačiau»

Mokyklos verkia, nepagavusios gyvenimo už uodegos (nuotraukos)

Panevėžio krašto mokyklose tuštėja ne tik mokinių suolai, bet ir direktorių kėdės. Pedagogai nebenori vadovauti, nes atsakomybė didžiulė, o atlyginimas mažas. Dėl terminuotos darbo sutarties direktoriai negali gauti net paskolos iš banko, o dar profsąjungos kala prie kryžiaus. plačiau»

Padangę naikintuvais raižė treniruodamiesi

Panevėžio krašte šiomis dienomis girdimas šiurpinantis naikintuvų ūžesys – švediškais ir amerikietiškais lėktuvais treniruojasi NATO pasiuntiniai vengrai ir ispanai. plačiau»

Valdžia gyrėsi radusi pinigų garsiajai statybai

Panevėžio valdantieji priėmė dar vieną sprendimo projektą dėl Stasio Eidrigevičiaus menų centro statybų, opozicija gi jame išvydo amžiaus statybas ir pasibaisėjo už korupciją teisiamo mero įžūlumu. plačiau»

Data dokumente pavaldinę išgąsdino (1)

Kupiškio savivaldybės kontrolierė Vilma Mažeikienė nepasiduoda jos atsikratyti siekiančiai rajono valdžiai. Moteris suraitė skundą rajono tarybai ir prašė išsiaiškinti, ar meras Dainius Bardauskas skirdamas jai papeikimą nesuklastojo dokumento. plačiau»

Vos įsikūrė – ir puolė pjauti medžius

Kai kurie gyventojai dar vis įsivaizduoja, kad gali naikinti gamtą be jokių leidimų. Netgi ne savo, o valstybės žemėje. plačiau»

Maisto paketų gavėjų teko ir paieškoti

Panevėžio rajone jau išdalyti maisto paketai mažas pajamas gaunantiems gyventojams. Maisto produktų kiekis juose kaip niekada didelis. plačiau»

Išpilti atliekas – misija ypatinga (nuotraukos)

Panevėžio valdžiai niekaip nesiseka išmokyti gyventojus rūšiuoti šiukšles. Pažeidėjus gaudyti ir bausti pagal naujus įstatymus nebe taip ir paprasta, o kitokios priemonės naudos neduoda. Tačiau ar tikrai atliekų vežėjai taip jau skrupulingai dirba – tikrai kasdien suka ratus po miestą ir ištuština žaliųjų atliekų konteinerius? plačiau»

Posėdyje paaiškėjo, kas įkaitina nušalintąjį merą

Dėl įtarimų kyšininkavimu pažemintas iki eilinio tarybos nario Kupiškio meras Dainius Bardauskas per tarybos posėdį atrodė jau visai praradęs kalbos dovaną, tačiau tai truko neilgai. Vos tik buvo paminėta jau kone amžinąja jo prieše tapusios savivaldybės kontrolierės pavardė, meras vėl užsidegė. plačiau»

Prašneko apie simbolinius paslaugų paketus

Salų gyventojai kirpyklon į Rokiškį turi vykti su nakvyne arba grįžti atgal taksi, nes autobuso nėra. Ar yra šansų tokiose Salose išlaikyti vietos kirpėją – tokį ir panašius klausimus kėlė rajono tarybos opozicija, pasibaisėjusi verslo liudijimų branginimu. plačiau»

Bendrapavardžiai Baltijos kelyje – skirtingais etapais

Vytautas Krikščiūnas – taip prisistato du teisės mokslus baigę, Panevėžyje karjeras padarę beveik bendra-amžiai vyrai. Vienas jų teisėjas, kitas – advokatas, abu jie dabar džiaugiasi šalies laisvės suteiktomis galimybėmis, o svarbiąją tautai dieną jie vykdė skirtingas užduotis. plačiau»

Seniūnijai diriguos ūkininkė

Dėl Subačiaus seniūnijos vadovo posto kovojusioms dviem moterims surinkus vienodai balų, rajono administracijos direktorius pasirinko vietinę darbuotoją. plačiau»

Paminklui nešė akmenis

Rokiškėnai Baltijos kelio prisiminti vyko į istorinę vietą – 115 kilometrą Vilniaus kelyje. Ten jie, susikibę rankomis, stovėjo prieš tris dešimtmečius. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.