Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Tikrai neįsižeistų, jei verslo liudijimą gautų už 1 eurą

Panevėžio valdantieji niekaip netiki, kad per karantiną nukentėjo žmonės, dirbantys pagal verslo liudijimus. Jie netgi įsitikinę, kad, atvirkščiai, – kirpėjos, pakėlusios kainas, dabar gerai gyvena, o kapinių paminklų verslas išvis suklestėjo. Tačiau opozicija ir toliau ragina padėti smulkiausiems verslams. plačiau»

Jauna vadovė neišsilaikė (2)

Pusantrų metų „Panevėžio gatvių“ direktore teišdirbusią trisdešimtmetę Viktoriją Juodikienę bendrovės valdyba atleido iš šių pareigų kaip nepateisinusią vilčių, nors prieš tai ji buvo girta kaip patyrusi specialistė, dirbusi vadove Biržų komunaliniame ūkyje. plačiau»

Projektui „Pagalba verslo pradžiai“ reikalingi mentoriai

Panevėžio vietos veiklos grupė (toliau – Panevėžio VVG) pradeda vykdyti projektą „Pagalba verslo pradžiai“. Projekto tikslas – suteikti pagalbą verslo pradžiai naujai įsikūrusiems verslo subjektams Panevėžyje. plačiau»

Suprato, kad šiame gyvenime ne vienas (8)

Aukštas Rokiškio rajono valdininkas, atsigulęs ant operacinio stalo, kaip niekad aiškiai suvokė, kad jo gyvybė priklauso nuo vienintelio žmogaus – chirurgo. Ir tuomet nebesvarbus nei tavo statusas, nei užimamos pareigos. O kasdieniai ginčai, barniai, politiniai nesutarimai yra tokie menkučiai prieš gyvenimą. plačiau»

Dėl „šaukimo“ pas gydytoją liko paslaptingas (1)

Panevėžio mero Ryčio Račkausko bylos nagrinėjimas po griežto karantino pagaliau pajudėjo. Tačiau tai, kad teisiamasis pradėjo lankytis pas gydytojus, verčia abejoti, ar tikrai sklandžiai vyks tolesnis teismo procesas. Šių abejonių meras nepanoro išsklaidyti. plačiau»

Patvirtino nesąmoningas maudymosi taisykles (2)

Kupiškio mariose, ežeruose ar upėse anksti ryte ar vėlai vakare nusimaudyti sugalvojęs žmogelis gali laisvai užsidirbti baudą. Tokį sprendimą sostinės klerkų nurodymu priėmusi rajono valdžia pripažįsta nesanti pajėgi įgyvendinti šio draudimo. plačiau»

Miesto pirčių kainų skirtumai – kosminiai

Sovietinė pirtis – brangi, šiuolaikinė baseine – pigi. Naująją valdžia dotuoja, o štai senosios – nė už ką. Štai kokie kontrastai susiklostė Rokiškyje. plačiau»

Su pirštinėmis ir kauke, bet pavojingas?

Nemuno gatvės poliklinikoje apsilankęs panevėžietis Pranas norėjo parašyti padėką vidaus ligų gydytojai Audronei Kristinai Žvikienei. plačiau»

Prašo daugiau vaizdo skambučių, rašo daugiau laiškų

Visuotinis karantinas pakoregavo ir Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančių moterų gyvenimą. plačiau»

Nerimas dėl anūkės verčia kalbėti atvirai

Penkiametės močiutė nebežino, į kokias duris belstis ieškant pagalbos vaikui. Jaunoji gimdytoja girtauja, nuolat trankosi su visokiais vyrais, vaiką tai vieną palieka, tai su apgirtusiomis kompanijomis tampo, o vaiko teisių tarnybai neblaivi ir amoraliai gyvenanti motina atrodo visai netgi normali. plačiau»

Ir po remontų plaukia visi antelėmis (nuotraukos)

Ketvirtadienį pasipylusi liūtis Elektros gatvėje Panevėžyje vėl viską aplink pavertė ežeru – nei pereisi, nei pervažiuosi. Nebent antelės perplauksią. O juk dar neseniai čia vyko grandioziniai darbai – darbininkai net asfaltą pjaustė. Ir nieko nepadarė? plačiau»

Globėjos pergalės ženklas – ir šokoladas

Laikino vaikų atėmimo iš šeimynos procesas vyksta skausmingai – prie teismo rinkosi gynėjai, o pajutusi palaikymą šeimynos motina kėlė aukštyn nykštį. plačiau»

Prie koronaviruso teks priprasti kaip prie gripo

Jau kitą savaitę bus atšaukiamas karantinas. Ar tikrai atėjo tam laikas, juk vėl padaugėjo savų ir įvežtinių apsikrėtimo atvejų? Kaip gyvensime vasarą ir kas mūsų laukia rudenį? Apie pandemijos situaciją – dar vienas pokalbis su epidemiologu Alfonsu ŽOBAKU. plačiau»

Ūkiniame pastate rado toną mėsos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pranešė, kad pradėtas tyrimas dėl galimai nelegalios mėsos produktų tvarkymo veiklos Pasvalio rajone. plačiau»

Tai Leninas klasikas ar ne?

Pastarajame Biržų rajono tarybos posėdyje apie Jurgio Bielinio bibliotekos veiklą kalbėjo jos vadovė Vilmantė Vorienė. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.