Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys bandė pateisinti save ir kolegas, nesusirinkusius į komitetų posėdžius apsvarstyti rajono biudžeto

Aukštaitijos diena

Įkalbinėti kaip senos panos nereikėjo

Nuverstas Rokiškio administracijos direktorius Valerijus Rancevas kyla tarsi feniksas iš pelenų. Ko nekilti, jei pareigą jaučiantis partietis, buvęs bene šauniausias, sąžiningiausias rajono policininkas, pats iš geros širdies užleidžia jam politiko vietą. plačiau»

Pedagogė užsisėdo? (102)

Smurtu prieš vaikus nuskambėjusioje mokykloje – vėl skandalas. Tualete užsibarikadavusį ir apie ketinimą nusižudyti pareiškusį vaiką iš jo išprašė tik į mokymo įstaigą atvykę medikai ir pareigūnai. Mokinys gi pasiskundė, kad nebegali kentėti, kai socialinė pedagogė jį vadina narkomanu. plačiau»

Ką vieno žodžio žinute V.Matuzas pranešė žmonai? (1)

Eksseimūno Vito Matuzo žmona Danutė Matuzienė, taip pat, kaip ir jos vyras, teisme duodama parodymus aiškiai pabijojo prasitarti, ko nereikia, todėl po apklausos nesutiko atsakyti į teisėjų, prokuroro ir advokatų klausimus. Užtat moteris įdomiai pasakojo apie asmenines pažintis. plačiau»

Ant aukšto pjedestalo lyg pūką užkėlė savą (14)

Pasvalio rajono konservatorių troškimas partietį seimūną Antaną Matulą paskelbti garbės piliečiu vos nevirto anekdotu. Kai visi bandė prisiminti, ar šalyje yra panašių pavyzdžių, meras vieną tokį sugebėjo rasti ir „netgi taip pat nemirusį, jeigu ką“. plačiau»

Girtų žygių mėgėjas liejo krokodilo ašaras (4)

Nuo velnio lašų itin aršus buvęs ir net policininkus puolęs skandalingasis kupiškėnas politikas Danas Baronas pagaliau prisirengė viešai atsiprašyti. Bet ar kas juo bepatikės? plačiau»

Katras ragus nusilauš? (nuotraukos)

Kaimynai švaistosi žaibais dėl iškirstų medžių senoje dvarvietėje. Štai vienas papykęs uždraudė važiuoti per savo kiemą, kitas iškvietė policijos pareigūnus. Tūkstantį sykių kartoto valdininkų patarimo, kaip baigti ginčą, jiedu niekaip negirdi: ar pinigų gaili, ar principą rodo. plačiau»

Gyvų darbiečių nebeliko ir dešimties (3)

Biržų rajono tarybos posėdyje meras perskaitė raštą, kad Dalius Drevinskas nuo vasaros – nebe darbietis. Taip rinkėjai turėjo sužinoti, kad šiai partijai jis, vienas didžiausių valdžios kritikų, nebeatstovauja. Bet kaipgi jis galėtų atstovauti, jei ir skyrius, galima sakyti, sugriuvo? plačiau»

Nerangią valdžią parklupdė, bet ar ilgam?

Šalia besiplečiančio Panevėžio žemę susigrąžinęs, bet ja naudotis jau daug metų negalintis vyras ilgai bylinėjosi ir galop pasiekė svaigią pergalę prieš miesto valdžią. Tik kad ta valdžia įžūliai šaiposi: ogi nubalsuos politikai, kad nebepirksim tos tavo žemės, ir papūsk tu mums. plačiau»

Vyrams vadovaus švelniai, kad nesiožiuotų (12)

Moteris geriau vadovauja. Pasitarę taip nusprendė Biržų rajono tarybos valstiečiai ir savo vadove išrinko vienintelę frakcijos moterį. plačiau»

Bėga iš ten, kur galvas kapoja (5)

Tvarkietis ūkininkas Vilius Pliuškis paliko Rokiškio rajono tarybą. Per ankstesnį tarybos posėdį iš tribūnos V.Pliuškis paaiškino taip nusprendęs dėl asmeninių priežasčių. Kokių – neatskleidė. plačiau»

Ir prastai kimbant žvejai nepyko

Į poledinę žvejybą išsirengę vyrai saugo save. Patikrinti visi jie turėjo leidimus ir specialius smaigus, padedančius išsiropšti iš vandens įlūžus ledui. plačiau»

„Dovanėlė“ kaimui – srutų dvokas viduržiemį

Viduržiemį laukuose Anykščių rajone papiltų srutų dvokas apkartino vietinių žmonių gyvenimą. Pasipiktinę gyventojai netylėjo ir apie „dovanėlę“ pranešė aplinkosaugininkams. plačiau»

Perversmininkai boikotavo jau antrą tarybos posėdį (1)

Rokiškio rajono biudžetas liko nepatvirtintas, administracijos direktorė – nepaskirta, nes tarybos posėdis taip ir neįvyko. Naujoji tarybos dauguma balsavo prieš visą posėdžio darbotvarkę. Politikams paaiškinusi, jog kai kurių klausimų išimti per tarybos posėdį negalima, ir Vyriausybės atstovė sulaukė įtarimų, kad jos, tvarkietės, pasisakymuose atsiranda dviprasmiško žodžių žaismo. plačiau»

Politikas nuosprendį išgirs po mėnesio

Jei bus pripažinta teisiamo Kupiškio rajono tarybos nario, ūkininko Zigmanto Aleksandravičiaus kaltė, šiam greičiausiai teks tik pakrapštyti piniginę. plačiau»

Mirtis benamio tykojo gatvėje (nuotraukos)

Spustelėjęs šaltis pareikalavo aukos Pasvalyje. Vyras su likimo draugais buvo sukūrę planą, kaip pernakvoti šiltoje ligoninėje, bet šįkart kažko neapskaičiavo. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.