Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Aukštaitijos diena

Greta iš Seimo išnyko, bet algą gauna Milena (1)

Nors vos du mėnesius parlamentare buvusios Gretos Kildišienės pėdos Seime jau senokai atvėsusios, garsiosios panevėžietės dvasia čia ne tik plevena, bet ir toliau siurbia mokesčių mokėtojų pinigus. plačiau»

Nuo parodų – iki lojalių sielų (4)

Panevėžio miesto tarybos opozicijos vedlė Gema Umbrasienė per posėdį prabilo apie dvigubus standartus atrenkant darbus parodoms, apie egzistuojantį, bet lyg Gintaro kambarys mįslingai dingusį komisijos protokolą, apie kareiviukų – mero pavaldinių – sielas. Ir visa tai ji išsakė su lengva sarkazmo gaidele. plačiau»

Nuo uždarymo apsaugojo prastas kelias (nuotraukos)

Biržų rajone gyventojų mažėja, merdėjantys medicinos punktai tampa našta poliklinikai. Pastarajame tarybos posėdyje nuspręsta devynis punktus uždaryti. Bet vienas jų, kurio ginti atvyko kaimo žmonės, veiks bent iki vasaros – kol bus sutvarkytas nervus gadinantis žvyrkelis. plačiau»

Jau visoks maistas pas braliukus pigesnis

Šalia Latvijos gyvenantys žmonės gali šimto metrų tikslumu pasakyti, koks atstumas iki artimiausios kaimynų parduotuvės. Pabrangus alui Lietuvoje jie ne tik automobiliais, bet ir dviračiais ar pėsčiomis traukia į Latviją. plačiau»

Ligoninių badmetis

Kuo mažesnė rajono ligoninė, tuo jai blogiau. Bet ir milžinai negali džiūgauti – Panevėžio gigantė kapstosi iš beveik milijoninės skolos. Kadangi jos vadovas irgi kapstosi – iš korupcijos liūno, tai bemaž ir nėra kam paaiškinti, kodėl taip blogai. Tik gydytojai vis veržiasi į Aukštaitijos sostinę, nes čia jiems moka geriausius atlyginimus. plačiau»

Vantų laikai valdiškoje pirtyje – praėjo

Panevėžyje neliko vienintelės pirties, dabar varguoliai kviečiami praustis į polikliniką, o valdžia dėlioja privatizavimo mozaiką, kurioje gardaus kąsnio tikisi ir smulkūs pirties akcininkai. plačiau»

Dinozauras ir mergaitė (6)

Kupiškio valdžios viltys, kad iš kovingos ir nesutramdomos pensininkės išpirkus dalį tvenkinio stos ramybė, neišsipildė. Psichiatrų diagnozė nebegalioja, moteris toliau kariauja, o artimą kaimyną netgi terorizuoja, mat šis nebesiteikia asmeniškai iš jos prašyti leidimo. plačiau»

Siauruko likimas – tarp trijų valdžių ugnių

Labai nedaug trūko, kad anykštėnai būtų pasisavinę krašto siaurąjį geležinkelį, nors visa jo bazė yra Panevėžyje, o bėgiai driekiasi per Panevėžio rajoną. Aukštaitijos sostinės valdžia, bijodama atsakomybės ir anksčiau, ir dabar purtėsi šio paveldo objekto, kol jos galutinai neprispyrė ministerija. plačiau»

Ilgai laukus „Docilio“ pūlinys pratrūko (1)

Statybos bendrovei vadovavęs buvęs biržietis taip sugebėjo išmaudyti vietos valdžią, kad šioji, net matydama akivaizdžius faktus – nebaigtus remontuoti dvejus kultūros namus – teisinosi tikėjusi kraštiečio pažadais. Galop įmonės vadovui ir dar vienam biržiečiui uodegas prikirpo prokurorai. plačiau»

Rokiškėnai pirmieji žengia į Kalėdas

Rokiškis aplenks šalies didmiesčius ir pirmasis pradės Kalėdų sezoną. Jau šeštadienį 17 val. rokiškėnai įžiebs pirmąją šalyje Kalėdų eglę ir sieks degančių šaltųjų ugnelių rekordo. Rekordą registruos Lietuvos rekordų agentūra „Factum“. plačiau»

Automobilių remontas ir priežiūra: kaip atliekas tvarko mechanikai Panevėžyje?

Lietuvoje kasmet vykdoma aplinkosauginė akcija „Garažiukas“, kuria siekiama užtikrinti tinkamą automobilių priežiūros ir remonto sektoriuje susidarančių atliekų tvarkymą. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet be pažeidimų neapsieita, tad kyla klausimas, ar nusižengiantys pasimoko iš savo klaidų. Žurnalistai pasidomėjo, kaip šioje akcijoje pasirodė Panevėžys. plačiau»

Buvusio mylimojo keršto bomba tiksi (4)

Kas turi nutikti, kad policija imtųsi ginti buvusio gyvenimo draugo žiauriai persekiojamą jauną panevėžietę? Iš tyrėjų lūpų nuskambėjo šokiruojantis patarimas įsibaiminusiai moteriai: laukti, kol grasintojui nusibos, arba kažkas rimto nutiks. Taigi kas turi nutikti? Žmogžudystė? plačiau»

Vairas – „teatro vaiko“ rankose (2)

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras jau turi naują vadovą. Antradienį į direktoriaus kėdę sėdo spalio gale konkursą laimėjęs panevėžietis Leonas Blėdis, legendinio aktoriaus ir J.Miltinio bendražygio Vaclovo Blėdžio sūnus. plačiau»

Barako grimasos (nuotraukos) (2)

Socialiniuose būstuose gyvenantys biržiečiai žinojo, kad gaisre žuvęs vyras – vadinamasis nelegalas. Apsukri moterėlė valdišką būstą jam juodai pernuomojo, gaudavo po 50 eurų. Valdžiai tokia netvarka nelabai rūpėjo. Kur ten rūpės, jei lentelės su gatvės pavadinimu per metus pakeisti nesugebėjo? plačiau»

Autolaužynas – brangi sūnaus mašinų kolekcija

Iš reidų grįžtantys aplinkosaugininkai miršta juoku nuo nelegalių mašinų ardytojų fantazijų. Betrūksta tik, kad savo bjaurias valdas koks nuo mokesčių beišsisukinėjantis fantazuotojas pavadintų kosmosu. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.