Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už auksinės grandinėlės pasisavinimą teisiama advokatė papuošalą prilygino trintukui

Aukštaitijos diena

Galva gulėjo šalia kūno

Mėnesį prasikankinę nežinioje pradingus artimam žmogui, giminės jį patys, be policijos pagalbos, rado Žaliojoje girioje netoli namų. Vaizdas buvo kraupus – lavonas buvo nuogas, be galvos, o drabužiai išmėtyti už kokio šimto metrų. Pareigūnai kūną išsivežė ir štai jau antra savaitė negrąžina, o giminaičiai kraupsta nuo spėlionių, kas galėjo atsitikti. plačiau»

Visos tironijos nuo draudimų prasideda (nuotraukos) (2)

„Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ką jie mano apie sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos draudimus. Kas jais pasiekta? Gal bent viena girdykla užsidarė? Beveik visi vienu balsu atsakė, kad ne, negirdėjo apie tai. O užuot viską draudusi valdžia geriau ką nors gera duotų. plačiau»

Smuklės darbo laiką sutrumpino (1)

Panevėžio taryba ketvirtadienį nubalsavo už tai, kad Marijonų gatvėje esančiam alaus barui „Smuklė 2“ būtų sutrumpintas darbo laikas. plačiau»

Siauruko konkursas – po paslapties šydu (3)

Trečiadienį vyko konkursas, kas vadovaus Aukštaitijos pažibai – siaurukui. Bet konkurso nugalėtojas kažkodėl slepiamas už devynių spynų. Siauruką valdo Anykščių rajono savivaldybė ir Susisiekimo ministerija. plačiau»

Už didesnį krūvį – didesnė alga (2)

Panevėžio miesto taryba ketvirtadienį padidino mero pareigas einančio vicemero Alekso Varnos atlyginimą. plačiau»

Siekia iškeldinti „Forum Cinemas“

Atrodo, Panevėžyje gali užsidaryti arba bent jau į kitas patalpas persikelti kino teatras „Forum Cinemas“, šiuo metu veikiantis „Babilone“. plačiau»

Kasdamas žemę užkliudė paslėptą gyvsidabrį

Ketvirtadienio rytą Panevėžio pašonėje, Molainiuose esančioje sodų bendrijoje, žemę kasusio sodininko laukė netikėtumas. plačiau»

Kokia jūsų pašto dėžutė?

Tvarkinga pašto dėžutė ir teisingas adreso rašymas – saugių ir tvarkingų laiškų, siuntinių bei prenumeratų garantija. plačiau»

Trečią kartą remontuos (3)

Stetiškių gatvė Panevėžyje prieš kelerius metus buvo išasfaltuota, bet neįrengti takai pėstiesiems. Dėl to neseniai gatvė vėl buvo draskoma ir asfaltuojama, bet darbas vėl iki galo nepadarytas: neįrengtas vandens surinkimo šulinėlis. Mat jis nenumatytas projekte. Tad vos tik bent kiek palijus gyventojai braido po balas ir keikia valdžią. plačiau»

Liūdnai pagarsėjusi aludė ginasi klientų parašais (1)

Šalia alubario ir viešbučio, iš kurio tarsi girdisi moterų seksualios dejonės, gyvenantys žmonės svajoja, kad užeiga būtų uždaryta, tačiau baro savininkai net ir darbo laiko nesutinka trumpinti. Valdžiai jie pristatys raštą su daugiau nei 80 baro klientų parašų, nors prieš tai kalbėdami kuklinosi, jog klientų turi nedaug. plačiau»

Iki paskutinės akimirkos – tarp savo eksponatų

Laisvės kovų istorijos muziejų Obeliuose įkūręs rokiškėnas Andrius Dručkus mirė, kaip visuomet ir troško – muziejuje. plačiau»

Kam akį merkia besišypsantis žmogeliukas? (20)

Naujasis neva atsinaujinančio Panevėžio simbolis – akį primerkęs besišypsantis žmogeliukas kai kuriems miestiečiams panašus į menkavertį plagiatą, už kurį miesto valdžia nepagailėjo beveik 10 tūkstančių eurų. Dabar šis ženklas stovi prie remontuojamų miesto kelių ir kai ką tik dar labiau supykdo. „Tipo miestas atsinaujina“, – randa progą pasišaipyti ir jaunimas. plačiau»

Meras pasijuto apgautas kaip sena merga (10)

Iš Rokiškio rajono administracijos – į poliklinikos vadovus. Po tokio šuolio socialdemokratė Danguolė Kondratenkienė aiškinsis etikos sargams, ar nenusižengė įstatymui. Bet dėl to, kad per partinį sąskrydį persirengė pūkuotu zuikeliu, teisintis niekam neketina. Net tiems, kas tai vadina veikimu prieš valstybę. plačiau»

Katėmis užleido (nuotraukos) (3)

Kai į namo dalį nauja gyventoja su taksi ėmė vežti visokio plauko kates, senbuviai už sienos pašiurpo. Dar labiau jie pašiurpo, kai Pasvalio klerkai pareiškė nieko negalintys padaryti – esą gyvenkit su tais dieną naktį dergiančiais padarais ir fanatike jų globėja kaip tik išmanot. O išmatų ir šlapimo tvaikas taigi jau geriasi į namo sienas... plačiau»

Sausra Velžyje baigėsi po neįtikėtinos gudrybės (nuotraukos)

Šiemet dalis Panevėžio priemiestinės Velžio gyvenvietės išgyveno tikriausią sausrą. Vanduo iš čiaupo kartais išvis nebėgdavo, kartais tik varvėdavo, todėl apie nusiprausimą, drabužių skalbimą nebuvo nė kalbų. Žmonės į šuns dienas dėjo vandenį tiekiantį Velžio komunalinį ūkį, o tas iš situacijos gelbėjosi pakišdamas jiems pasirašyti raštelius, kad nebelaistys daržų. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.