Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Austi besimokanti moksleivė jau iš anksto rengiasi suaugusiųjų gyvenimo išbandymams

Aukštaitijos diena

Egzekuciją surengė nesutramdoma paauglė (1)

Berniukų lydima agresyvi paauglė sumušė jai kažkuo nepatikusią jaunesnę mergaitę, sulaužė jai nosį. Pedagogai ir tėvai tikino esantys bejėgiai rasti kalbą su jaunąja pasiutėle, tad temato vieną būdą – išmesti iš mokyklos, kai jai sukaks 16 metų. plačiau»

Iki stichijos ir mūsų krašte trūko labai nedaug (nuotraukos)

Nuo Atlanto vandenyno mūsų šalį pasiekusi audra pridarė daug rūpesčių ir Panevėžio krašto žmonėms. Nuvirtę medžiai nutraukė elektros laidus ir užtvėrė kelius, tačiau specialistas ramino, kad atsipirkome daugmaž sanitariniu medžių išretinimu. plačiau»

Ragino nelaukti nurodymų „iš viršaus“

Ketvirtadienį Panevėžio tarybos opozicija išplatino skubų kreipimąsi į miesto valdančiuosius dėl koronaviruso stabdymo. plačiau»

Skandalingojo projekto inžinieriui – nemaloni žinia

Panevėžio savivaldybės nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos pirmininkas Evaldas Zilinskas privalo tučtuojau deklaruoti viešus ir privačius interesus, nes laiku nepateikė privačių interesų deklaracijos. plačiau»

Į policijos komisariato kiemą – su bomba

Pasvalietis manė padarysiąs gerą darbą, jei pats nuvešiąs rastą karo laikų artilerijos sviedinį į policiją. Tik „kažkodėl“ pareigūnai visai neapsidžiaugė ir geradariui nepadėkojo. plačiau»

Panevėžio miesto ir rajono daugiabučiai Metų renovacijos projekto rinkimuose (1)

Panevėžio rajono veidas keičiasi neatpažįstamai – kiekvienais metais savivaldybėje atnaujinamas vis gausesnis kiekis daugiabučių, kurie ne tik transformuoja estetinę gyvenviečių būseną ir leidžia butų savininkams pajusti didesnį komfortą namuose, bet ir sutaupo didelius kiekius šilumos energijos bei leidžia sumažinti sąskaitas šaltojo sezono metu. plačiau»

Priminė gėdingą bylinėjimąsi

Pastarajame Kupiškio rajono tarybos posėdyje valstietis Vidmantas Paliulis perskaitė pareiškimą: dar kartą pareikalavo, kad kyšininkavimu įtariamas nušalintasis meras Dainius Bardauskas atsistatydintų bei iš savo kišenės susimokėtų už bylinėjimąsi su savivaldybės kontroliere Vilma Mažeikiene ir savivaldybei grąžintų iššvaistytus 2184 eurus mokesčių mokėtojų pinigų. plačiau»

Nori išsilavinusių, o pats išmintimi nesublizgėjo (4)

Pastarajame Kupiškio rajono tarybos posėdyje svarstant naująjį rajono Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigybės aprašymą stačiokiškumu „sužibėjo“ konservatorius Saulius Dugnas. plačiau»

Nesamas menų centras prekiaus suvenyrais (3)

Panevėžio savivaldybės valdininkė gali ir neatsakinėti į jai aiškiai per sunkius politikų klausimus – tai jai posėdyje leidžia pats nušalintasis ir teisiamas meras Rytis Račkauskas. plačiau»

Vieną mokyklą prijungė per prievartą, o kita – pati prašėsi

Kupiškio rajone nuo kitų mokslo metų nebeliks mokyklos Salamiestyje, o Skapiškio ir Noriūnų mokyklos taps didesnių gimnazijų skyriais. Taip politikai nusprendė pastarajame rajono tarybos posėdyje. plačiau»

Gims dar vienas girtas kūdikis? (nuotraukos)

Girtaujančio kaimo kasdienybė žiauri – besilaukiančią moterį per išgertuves sumušė sugyventinis. Tvarkingai gyvenantys kaimiečiai dargi papasakojo ir tai, kaip greitai šitas vyras išvykusią padirbėti į užsienį sugyventinę pakeitė kita. plačiau»

Miestui dar miegant vėl virto medžiai (3)

Panevėžio valdžia ir vėl nepademonstravo drąsos – gyventojų neįspėjusi antrą kartą pjovė medžius Laisvės aikštėje. plačiau»

Narpliojo auksinių degalų rebusą (3)

Pasvalio autobusų parko vadovo byla teisme stumiasi į priekį – dauguma liudytojų davė teisiamajam palankius parodymus. Jie aiškino, kad degalų antkainis gali būti ir dešimt kartų didesnis, jeigu tai lemia ypatingos aplinkybės. plačiau»

Kultūros įstaigose regi politinius štabus ir įbaugintus darbuotojus (2)

Pastarojo Panevėžio savivaldybės tarybos posėdžio pradžioje opozicinės frakcijos „Kartu“ atstovas Ričardas Bakanauskas perskaitė pareiškimą apie padėtį miesto kultūroje ir jos įstaigose. plačiau»

Garsiosios bėglės teismas – su palaikytojų triukšmu (5)

Panevėžyje prasidėjo buvusios teisėjos Neringos Venckienės bylos nagrinėjimas. Garsioji bėglė su advokatu bandė nušalinti teismą, paskui prokurorą, o galiausiai pareiškė, kad netinkamai surašytas kaltinamasis aktas. Teisėjų darbą trukdė ir į salę susirinkę teisiamosios gerbėjai, tad nedaug per pirmą posėdį pasistūmėta. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.