Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono mero rinkimuose antras likęs socialdemokratas sukritikavo save už minkštumą

Aukštaitijos diena

Valdžioje sklandys raitelis be galvos? (13)

Panevėžys meru antrajame rinkimų ture gali išsirinkti tą patį sunkiais nusikaltimais įtariamą Rytį Račkauską, tačiau tuomet gali atsitikti taip, kad jis negalės prisiekti ir pradėti eiti pareigų. O tada vėl toliau kone iki begalybės gali tampytis nuvalkiota virvė – nesamą merą atstotų vicemeras, o jei ir jis dar būtų neišrinktas – bet koks eilinis tarybos narys. plačiau»

Girtas vagis – dar ir įžūlus

Šalia Panevėžio autobusų stoties esanti vaistinė tapo įžūlaus vagišiaus taikiniu. Girtutėlis vyras nugvelbė dvi pakuotes kvepalų, bet vaistininkių buvo pastebėtas, tad policininkai kaipmat jį surakino antrankiais. plačiau»

Rekordininkė neatlaikė pirmo didesnio vėjo (3)

Po savivaldos rinkimų nuo Juozo Miltinio dramos teatro stogo dingo rekordine visam kraštui apskelbta valstybinė vėliava. Jai pagaminti ir įrengti buvo išleista bene rekordinė – 25 tūkst. eurų suma, bet ir to, pasirodo, nepakako tvirtesniam trosui įtaisyti. plačiau»

Juodas šešėlis daug kam gražu (7)

Panevėžio krašte savivaldybių rinkimų rezultatai galėjo šokiruoti nebent tuos, kurie dar tiki, kad į politiką gali ateiti tik švarūs, be jokios dėmelės žmonės. Pastarieji rinkimai vėlgi parodė, kad gyventojai renka jau įsigalėjusius valdžioje asmenis, tik labai gerai pažįstamus veidus. Taigi ir dabar belieka linksniuoti vis tas pačias pavardes. plačiau»

Pirmąkart balsavo ir kartu kandidatavo

Rinkimai – tai norų ir svajonių metas. Kas trokšta asfaltuotų gatvių, kas baseino, o kas tokio paprasto dalyko, kaip dengta autobusų stotelė. Politikai dabar viską žada, bet ar iliuzijos neišgaruos? plačiau»

Bandė gelbėti užsirakinusį dantistą

Panevėžyje, Liepų alėjoje, dirbančio dantisto kabinete – vis kuriozai: tai jam paslaptingai dingsta pinigai, tai jis užsirakinęs bejėgis sėdi kabinete, o aplink tvyro alkoholio kvapas. plačiau»

Akibrokštai ten, kur niekas net nesitikėjo (1)

Kandidatų reitingavimas Rokiškyje parodė, kad rinkėjai labai reikliai patikrina, ar tikrai visi lyderiai sąrašuose yra surašyti pagal jų populiarumą ir nuopelnus. Šitaip krito netgi pats meras, kilo jo žmona, o kiti buvo blaškomi tai aukštyn, tai žemyn. Štai žinomas verslininkas tapo žvaigžde ir galbūt pasigailėjo, kad nekandidatavo į merus. plačiau»

Rinkimų karaliai nesivargina daug skaičiuoti (24)

Pasvalio rajone konservatoriui Gintautui Gegužinskui tai jau septinti sėkmę lemiantys rinkimai per 21 metus. plačiau»

Naujasis meras atsitvėręs tylos siena (17)

Biržų valdžioje labai didelių svarstymų, kam prie ko jungtis, gali ir neprireikti. Ir veidrodėlio principas jau nebebūsiąs toks svarbus. plačiau»

Kol kas daug nusiteikusių prieš susitepėlį

Anykščių rajone konservatorius Sigutis Obelevičius gali grįžti į mero postą. Jam antrajame ture tereikia nugalėti nuo posto nušalintą dėl įtarimų korupcija dabartinį merą Kęstutį Tubį. plačiau»

Dabar lems, kas ką palaikys (11)

Kupiškio rajono meras konservatorius Dainius Bardauskas buvo nekalbus net ir po pergalės pirmame ture, bet jo rezultatus įvertino puikiai. plačiau»

Varžovai iš anksto kelia baltą vėliavą (1)

„Geriau nei tikėjausi“, – trumpai rezultatą įvertino Panevėžio rajono vadovas valstietis Povilas Žagunis, nors prieš ketverius metus jis pergalę šventė jau po pirmo rinkimų turo. plačiau»

Smaginosi įsilauždamas į svetimus gyvenimus

Jaunas panevėžietis savo protą ir išmonę panaudojo blogiems tikslams. Užkrėsdamas virusu svetimus kompiuterius, jis gaudavo visus aukų duomenis. Vienam studentui nusikaltėlis ištrynė bakalauro darbą ir už jo grąžinimą pareikalavo 100 eurų. plačiau»

Kilus gaisrui išvengė panikos (1)

Vakaras Pasvalio baseino ir pirčių komplekse beveik šimtui lankytojų buvo sugadintas – iš infraraudonųjų spindulių pirties ėmus virsti juodiems dūmams, visi žmonės buvo priversti skubiai rengtis ir bėgti. plačiau»

Balsavimo rekordus gerina Skemai

Išankstiniame savivaldos rinkimų balsavime aktyviausi buvo kupiškėnai, pasyviausi – panevėžiečiai. Tačiau tai dar nereiškia, kad sekmadienį pilietiškumo rezultatai nebus pakoreguoti. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.