Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono meras tikino niekaip nesusijęs su skandalu dėl kelių rajonų melioracijos įmonių kartelinių susitarimų

Aukštaitijos diena

Pažeidus vamzdį kilo sprogimo pavojus

Ketvirtadienį prieš pat vidurdienį Panevėžyje, Smėlynės gatve, važiuojantys vairuotojai kelionei turėjo ieškoti aplinkinių kelių. Policininkai užtvėrė kelią ties sankryža su A.Jakšto gatve, netoli tilto per Nevėžio upę. plačiau»

Meta pirštinę po ilgos pauzės (2)

Vieno teismo nenuteista, kito – nuteista, o paskutinio – išteisinta eksteisėja pateikė ieškinį valstybei. Už persekiojimą ir patirtus sukrėtimus ji tikisi prisiteisti 150 tūkstančių eurų. Taigi nori nenori tenka prisiminti ir seną istoriją apie padangas, brendžio butelį, tris žvėrienos dešras ir biuletenį dukrai. plačiau»

Kengūros pabėgimas – ne šiaip sau nekaltas žaidimas (1)

Pabėgusios kengūros rokiškiečiai ūkininkai ieškojo tris dienas, o kai ji atsirado, nusprendė netylėti. Pagal gausybę akmenų ir netgi betono luitus aptvare šeima mano, kad egzotinį žvėrį tyčia išbaidė konkurentai. plačiau»

Kainų pasiutpolkei paspendė spąstus (3)

Panevėžyje rinktas Seimo narys Bronislovas Matelis nebeištvėrė – nusprendė išsiaiškinti, kodėl taip drastiškai, atsisakius kur kas svarbesnių autobusų stoties projektų, pabrango Laisvės aikštės ir Senvagės sutvarkymo darbai. Kas už to slypi? plačiau»

Mero patarėjai – jau iš anksto nuspėti

Rokiškio rajono merui Ramūnui Godeliauskui jau patarinėja du patarėjai. Šias pareigas gavo į rajono tarybą išrinkti politikai – komiteto „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“ narė 29 metų Justina Daščioraitė ir 68-erių socialdemokratas, buvęs seimūnas Vytautas Saulis. plačiau»

Savivaldybės valdžioje – naujas veidas (1)

Panevėžio taryba patvirtino administracijos direktoriaus pavaduotoją – Žibutę Gaivenienę. Ji – mero Ryčio Račkausko komandos atstovė. plačiau»

Kolegijos direktorius tik ilgai miegojo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad Panevėžio kolegijos direktorius Gediminas Sargūnas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą. Privačių interesų jis nebuvo deklaravęs net dvejus metus. plačiau»

Dalindami postus valdantieji tyčiojasi (2)

Pro Panevėžio tarybos valdančiųjų suremtus pečius nė uodas nepraskris: opoziciją jie blokuoja net ten, kur elementari pareiga reikalauja elgtis kitaip. Paradoksas – jauniausioji tarybos narė neverta būti Jaunimo reikalų taryboje, o geriausiai jaunimo reikalus išmano vyriausias tarybos narys. plačiau»

Betono luitą lyg ir nustūmė (nuotraukos)

Sodus prie Lėvens upės turintys Šeškų kaimo gyventojai ir panevėžiečiai išsikovojo, kad naujai supiltas pylimas neatskirtų jų nuo pasaulio, neišdarkytų vaizdingos vietovės. Po šio žmonėms palankaus sprendimo darbo užsakymo nebegaus ir rajono merui priklausanti „Panevėžio melioracijos“ bendrovė. plačiau»

Neįtikėtina sukčių magijos istorija (1)

Į telefoninių sukčių pinkles patekusi sena rokiškietė taip įsijautusi į jai priskirtą Džesikos Flečer vaidmenį, kad per tris dienas dėl šios misijos savo rankomis ištuštino banko sąskaitą. O išgirdusi, kad už pagalbą policijai jai skiriama didžiulė premija, leidosi į parduotuves finaliniam beprotiškam žygiui. plačiau»

Ergonominės kėdės ar kas kita kainavo papeikimą (6)

Kupiškio valdžia dvi brangias kėdes nupirkusiai savivaldybės kontrolierei suraitė papeikimą ir aiškiai žengė dar vieną žingsnį, kad atsikratytų rakštimi tapusios nepaklusnios darbuotojos. Valdžioje esantys socialdemokratai neužstojo partietės nei dabar, nei prieš tai jai skiriant švelnesnę nuobaudą. plačiau»

Panevėžio valdžioje regi baltarusišką kumštį (5)

Penktadienį miesto tarybos opozicijos ir Seimo narių surengtoje spaudos konferencijoje buvo išsakyti nuogąstavimai, kad šiuo metu už korupciją teisiamo mero Ryčio Račkausko vadovaujami valdantieji visai pamiršo, kas yra demokratija. plačiau»

Šilumos tiekėjai ir naują Biržų valdžią vedžioja už nosies (2)

Rinkimų kertiniu akmeniu buvęs pažadas Biržų valdantiesiems tapo sprangiu kąsniu. Garsiai ir užtikrintai žadėję išspręsti bene skaudžiausią bėdą – sumažinti nežmoniškai aukštą kainą už šildymą, jie nesugebėjo net į tarybos posėdį prisikviesti „Litesko“ atstovo. Mat šiems atvykti atostogos sutrukdė. plačiau»

Blizgės deimantais iš miesto kišenės? (17)

Laisvės aikštės rekonstrukcijos darbų kaina pasidarė jau ne auksinė, o deimantinė. Panevėžio valdžia dėl jos aukoja gyvybiškai svarbius tris projektus – senamiesčio gatvelių ir autobusų stoties pastato bei jos prieigų. Vežimas tarsi statomas prieš arklį – aikštėje jau dirba darbininkai, o taryba tą reikalą po keistų trukdžių svarstys tik ketvirtadienį. plačiau»

Mero visureigio smūgis – į vaiką praleidusį automobilį (8)

Kupiškio meras Dainius Bardauskas niekaip nesuprato, kodėl neva menkutė užvakar jo sukelta avarija gali dominti visuomenę. Dar pikčiau jam pasidarė, kai korespondentas užklausė apie anksčiau padarytą ir tikrai labai rimtą, teismo sulaukusį įvykį. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.