Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Aukštaitijos diena

Tyrimas dėl niokojamos gamtos – aklavietėje

Ilgai snaudę ir nematę niokojamos ežeriuko pakrantės bei nuodijamų medžių, pareigūnai užpakalius pakrutino tik pirštu į baisias piktadarystes bedus žurnalistams. Bet vėlgi – vos tik visuomenės dėmesys sumažėja, valstybės prievaizdai, žiūrėk, jau ir pūkščia tuo pačiu letargo miegu. plačiau»

Į sąlygas įrašys: „Nekenkti viešbučiui“? (3)

Per pastarąjį Biržų rajono tarybos posėdį situacija susikomplikavo dėl savivaldybės numatyto pirkti buto socialiai remtiniesiems. Politikai net sušilę aiškinosi, ar kaimynai turi pirmumo teisę pirkti butą ir ar vargingi naujakuriai neišbaidys viešbučio klientų. Baimės akys didelės – klausimas dėl buto atidėtas mėnesiui. plačiau»

Eksseimūno žmonai – antras teistumas

Antradienį Aukščiausiasis Teismas atmetė Seimo nario Vito Matuzo žmonos Danutės Matuzienės skundą. plačiau»

Valdžios puota – beveik įslaptinta (24)

Panevėžio miesto valdžios „Romantic“ viešbutyje surengtame naujamečiame baliuje vietos atsirado gausybei ponų ir ponių, tačiau pritrūko jos tiems, kurie į miesto tarybą yra patekę rinkėjų valia. Ar toks kuriozas nutiko ne todėl, kad tam, manoma, dirigavo savivaldybę jau esą savu UAB-u laikantis nušalintasis meras R.Račkauskas? plačiau»

Savo užnugarį stiprina premijomis (15)

Interesus supainiojusi naujoji Rokiškio poliklinikos vadovė socialdemokratė Danguolė Kondratenkienė, užuot normaliai pakėlusi pavaldiniams algas, prieš Kalėdas visiems skyrė premijas. Ar vienkartinė išmoka – būdas parodyti dosnumą? Bent jau žinomas gydytojas rokiškietis yra įsitikinęs, kad tai – tiesiog kyšis. plačiau»

Vyko ir per pietų pertrauką

O kaipgi naujamečiai valdžios renginiai vyksta kituose Aukštaitijos krašto miestuose ir rajonuose? plačiau»

Pensijos ir Sodros niekaip niekam neįsiūlo (nuotraukos)

Švenčių šurmulyje išaiškėjo, kad kai kurių žmonių širdys visai surambėjusios. Negailestingieji šeimininkai savo keturkojų atsikratydavo tiesiog gatvėje, išmėtydavo maišais prie konteinerių. Gailestingieji gi vargšus gyvūnėlius rinko ir vežė į prieglaudą, nors toji buvo užgrūsta kaip niekad. plačiau»

Paauglei už seksą žadėjo visko (5)

Pensininko seksualinė vaizduotė buvo tikrai laki – į lovą jis siekė pasiguldyti ne tik jaunas merginas, bet ir vos 13 metų mergaitę. plačiau»

Bedarbiu pabuvo tik kelias minutes (3)

Pastarajame Kupiškio rajono tarybos posėdyje politikai priėmė dar neregėtą sprendimą: iš pradžių Alizavos pagrindinės mokyklos direktorių 56 metų Gintarą Paškauską atleido iš darbo, o po kelių minučių paskyrė į tas pačias pareigas naujai penkerių metų kadencijai. plačiau»

Kas užpūtė brangiąją eglę? (5)

Priešpaskutinį Naujųjų metų išvakarių vakarą brangioji Panevėžio eglė tapo nematoma. Viskas aplink švietė, o štai jos visos girliandos ir kitos puošmenos užgeso. plačiau»

Valdovė – buhalterė (14)

Kupiškio rajono valdžia savivaldybės kontrolierei iki šiol nepateikė skaičių ir pavardžių tų, kurių kišenės prisipildė mokesčių mokėtojų pinigais – priedais ir priemokomis prie atlyginimų. Rajono meras Dainius Bardauskas net nesiruošia bausti savo darbo neatliekančio partiečio administracijos direktoriaus, o šis visą kaltę verčia buhalterėms, tarsi ne jis, o jos jam vadovautų. plačiau»

Gimdymo skausmus iš visų jėgų maldė dainomis (nuotraukos)

Metų sandūroje Panevėžyje gimę kūdikiai turėtų būti ypač muzikalūs – mat jie šiame pasaulyje buvo pačių motinų pasitikti dainomis. Jaunos gimdyvės plėšė tiek hitus, tiek vaikiškas daineles ir buvo laimingos. O gal medikai tokį nuskausminimo būdą rekomenduos ir kitoms gimdyvėms? plačiau»

Per svetimą katiną neteko dviejų pirštų (2)

Tik du Panevėžio krašto gyventojai nukentėjo nuo petardų, bet abu – labai skaudžiai. Suniokotos rankos jiems tai primins visą gyvenimą. plačiau»

Šuneliai tik šast pro Kalėdų Senelio kojas (nuotraukos) (2)

Gerumo per daug nebūna, ypač per Kalėdas. Studentas panevėžietis nutarė juo pasidalinti su prieglaudos gyvūnais. plačiau»

Nuo bokšto nutįso šviečiančios girliandos (7)

Važiuojantieji pro Pasvalį net už dešimties kilometrų išvysta šviečiantį 60 metrų aukščio statinį – vandentiekio bokštą. Nuo jo viršaus į apačią nuleista 60 girliandų su baltai žibančiomis lemputėmis, kiekviena po 50 metrų. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.