Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono atstovui Seime ūkininkui P.Nevuliui idealiai derėtų gulbės nebylės kostiumas

Aukštaitijos diena

Kitus išgrūda, o savęs nemato? (nuotraukos) (4)

Panevėžio rajono valdžioje nusistovėjo tokia tvarka: sulaukei 65 metų – keliauk užtarnauto poilsio. Visas šis atsijauninimo procesas vyksta diriguojant pačiam rajono vadovui valstiečiui Povilui Žaguniui. Bet ir jam pačiam šįmet jau stuktelėjo 66-eri. Dar ant jo kupros – sunki įtarimų korupciniais nusikaltimais našta. O rinkimai jau visai čia pat! plačiau»

Naujos katilinės kaminą bando užkimšti teismas (3)

Gyventojai netvirtai džiaugiasi pergale teisme prieš katilinės statytojus, nes supranta, kad ta pergalė, kai Panevėžio valdžia palaiko ne jų, o verslininkų pusę, dar labai trapi. Maža to, katilinės savininkai ją pirmadienį jau užkūrė. plačiau»

Panūdę rekordo perlenkė lazdą (4)

Panevėžio valdininkai skelbėsi ant teatro iškabinę didžiausią vėliavą, bet apsijuokė. O gindamiesi dėl melo apsijuokė dar labiau. Didžiausia vėliava jau seniai plevėsuoja Pasvalyje. plačiau»

Kalbų sakytojas R.Račkauskas pagaliau pristatytas kitaip (5)

Šeštadienį minint trispalvės iškėlimo virš Panevėžio J.Miltinio dramos teatro 30-metį ir ta proga iškeliant naują trispalvę, iš buvusio Sąjūdžio atstovų pasisakė tik nušalintasis dėl įtarimų korupcija Panevėžio meras Rytis Račkauskas. plačiau»

Į prezidentus – išmintingą, santūrų ar metantį iššūkius? (nuotraukos) (1)

Ar jus jau domina šalies prezidento rinkimai? Ką rinktumėte? Moteris gal labiau pasiteisino – ji juk ateina tada, kai vyrai kariauja, o valstybei reikia rimties ir daugiau saugumo garantijų, kai norime jaustis kaip šiltame moteriškame glėbyje? Dalios Grybauskaitės išrinkti jau nebegalime, pagal įstatymus ji nebegali kandidatuoti. Tai ką? O iš tų, buvusiųjų, kuris buvo jūsų prezidentas, kurį labiausiai vertinate ir gerbiate? plačiau»

Sekmadienį Panevėžyje – daugiausia gamintojų sutraukianti nemokama mugė

Sekmadienį nuo 10 iki 18 valandos Panevėžyje po vienu stogu bus galima rasti visko: drabužių, aksesuarų, interjero detalių, tekstilės gaminių, prekių vaikams bei, žinoma, visą kosmetikos ir parfumerijos oazę! Čia atvyks mados ir grožio mugė „Design for life“. Į nemokamą renginį „Cido“ arenoje plūs visos Panevėžio apskrities gyventojai – kažką sau čia ras kiekvienas. plačiau»

Kruvinoji puota (nuotraukos)

Kur bepažvelgsi ganykloje – vien avių kūnai. Per kraupią naktį – daugiau nei 20 prarastų gyvulių, kiti taip išgąsdinti, kad susispietę būriais dreba. Dar kelios jaunos avytės – kitame Nevėžio upės krante. Jos išsigelbėjo tik todėl, kad įveikusios baimę puolė į vandenį... O ūkininkų šeimai širdys plyšta regint tokį vaizdą. plačiau»

Sprendimo projekte – šiurkšti klaida (5)

Po ketvirtadieninio „Panevėžio krašto“ straipsnio apie Panevėžio valdžios bandymą savus politikus ir valdininkus apipilti papildomu pinigų lietumi – mokėti atlygį visiems savivaldybės kontroliuojamų bendrovių stebėtojų tarybų ir valdybų nariams – valdantieji atsitraukė. plačiau»

Socialdemokratai R.Grilausko neįkalbino

Panevėžio socialdemokratų kandidatas į merus – žinomas veidas. Tai – 55 metų politikoje jau patyręs Ramūnas Vyžintas. Vidiniuose skyriaus rinkimuose jam nusileido 70 metų Janina Gaidžiūnaitė ir 35 metų Donatas Degenis. plačiau»

Kas nedirbo, tam ir atostogų nereikėjo (1)

Ne visi Biržų rajono politikai per atostogas sėdėjo namuose ir džiaugėsi savo krašto gamta. Vieni balnojosi dviračius, kiti motociklus ir dūmė net į Skandinavijos salas ar kalnų aukštybes. plačiau»

Aukso aviną purtys (4)

Panevėžio valdžia, atrodo, labai originaliai sumąstė, kaip papildyti savų, ištikimų politikų ir valdininkų kišenes. Ir papildyti jas ne šiaip keliais eurais prie algos, o tūkstančiais ir gal net dešimtimis tūkstančių eurų. Ir – nieko nelaukiant! Ketvirtadienį valdantiesiems belieka vieningai nubalsuoti, ir savivaldybės įmonių pinigų lietus prapliups jiems ant galvų. plačiau»

Regi valdžios tyčiojimąsi iš medikų (6)

Kalbos apie pinigus mokytojų mokymams ir kitiems reikalams Biržų rajono tarybos posėdyje išvedė iš kantrybės gydytoją. Poliklinikos stogas kiauras, rūsyje vanduo bėga, ir kvalifikacijai kelti medikams – nė grašio. Tai kada tam atsiras lėšų? plačiau»

Vilkų medžioklės sezoną jau atidarė (1)

Vos tik šalyje prasidėjo vilkų medžioklė, iškart trys mūsų krašto medžiotojai neprapylė pro šalį. plačiau»

Meningitas puola atkakliau

Panevėžio regione šiemet iki rugsėjo pabaigos užregistruota daugiau nei trigubai daugiau virusinio meningito atvejų. plačiau»

Šunys prieš vilkus

Biržų rajono ūkininkų bandas nuo vilkų būtų apgynę penki Podhalės aviganiai, bet po vienų kautynių du šunis teko gydyti. O tada jau gudrūs pilkiai nutaikė momentą ir pagriebė šlubą avinuką bei dvi ožkas. Dabar vienkiemio šeimininkai iš medžiotojų pasiskolino dujinę patranką – miegoti negali, bet banda kiek laiko bus saugi. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.