Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Aukštaitijos diena

Balsavo prieš, bijodamas našlės kaimynės

Rokiškio rajono tarybos opozicijos atstovas posėdyje pasakojo apie kaimynę, kuri baisiai myli merą Antanuką ir neleidžia blogo žodžio apie jį sakyti. O ką ji pasakysianti tada, kai už šiukšles dar labiau turės piniginę ploninti, nes bus suskaičiuotas ir jos sodas, ir garažas? plačiau»

Direktoriui – anoniminiai kaltinimai (papildyta) (5)

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, atrodo, darbingos atmosferos nelikę nė kvapo. Greičiausiai darbuotojai surašė skundą miesto valdžiai apie savo vadovą, kuris esą ne tik ima „otkatą“, bet dar ir blusomis, žiurkėmis pavaldinius išvadina. plačiau»

Rinkėjai prašo nupirkti ir dantų protezą, ir nubausti blogą kaimyną

Pokalbis su Seimo nariu Bronislovu Mateliu – apie pinigus, naujas pareigas ir tai, kas politiko darbe labiausiai džiugina. plačiau»

Seniūną šiaip taip iškrapštė (1)

Kupiškio valdžia vis dėlto surado būdą atsisveikinti su anksčiau teistu, dabar teismo už kyšininkavimą laukiančiu Noriūnų seniūnu Audronijumi Zulonu. Tik tas atsisveikinimo būdas – pernelyg jau gražus. plačiau»

Atsakomasis darbiečio smūgis (4)

Panevėžio tarybos narys Alfonsas Petrauskas neseniai galėjo būti išmestas iš Darbo partijos, o dabar pats pareiškė ją paliekantis. Tačiau neigė, kad būtent dėl to. plačiau»

Alyvų gatvė kvepia bezdais (papildyta) (5)

Kupiškyje nebeliks gatvių lentelių su sovietmetį garbinusių veikėjų vardais, tačiau ir naujieji pavadinimai – ne visiems prie širdies. Merui skauda galvą dėl gyventojų patriotiškumo stokos, keistų kalbų apie galimą valdžių keitimąsi, opozicija gi žodyje „šimtmetis“ regi ir bolševikų revoliuciją Rusijoje. plačiau»

Iš tos baimės drįsta kalbėti tik apie orą (papildyta) (4)

Politikų elgesio kodeksas Panevėžio etikos sargams – toks dalykas, kurio jie dar tik mokosi. Užtat jiems buvo aišku, kad „mero aplinką“ kritikuoti drįsusi tarybos ir Etikos komisijos narė, žaliųjų atstovė Gema Umbrasienė turi būti pripažinta kalta. plačiau»

Įžuvinami ežerai – džiaugsmas žvejams (nuotraukos)

Biržų, Kupiškio ir Panevėžio apylinkėse žvejoti pamėgusių vyrų ir moterų kitąmet laukia nemenkas laimikis. plačiau»

Į atliekų aikštelę – tik su dokumentu (1)

Senas automobilio padangas į atliekų surinkimo aikštelę Panevėžyje, Senamiesčio gatvėje, nuvežęs panevėžietis Stasys Tonkevičius nustebo, kai jo paprašė pateikti dokumentą su asmens kodu. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.