Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos nario žmona net skiemenuodama tikino, kad jos vyras nėra politikas

Aukštaitijos diena

Iš penkių kandidatų vadovauti teatrui – ir du skandalistai (papildyta) (4)

Scenos menui neabejingi panevėžiečiai įtemptai laukia lemtingos dienos, į kieno rankas pateks pastaraisiais metais visai prastai vairuojamas Juozo Miltinio dramos teatro laivas, ką tik atsidaužęs ir į sekso skandalo rifą. Dėl tuščios direktoriaus kėdės varžosi ir jaunimas, ir skandalais jau pagarsėję asmenys. plačiau»

Varguolius globodami poilsio nesitiki

Ketvirtadienį Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ atšventė 25 metų jubiliejų. plačiau»

Oro tarša: kaip Panevėžyje bandoma su ja kovoti?

Oro užterštumas yra viena iš opiausių žmonijos problemų. Nuo to, ką įkvepiame į plaučius, priklauso mūsų savijauta ir sveikata, o nuo šios ir gyvenimo kokybė. plačiau»

AB „Panevėžio energija“ didina biokuro panaudojimą

AB „Panevėžio energija“ baigė įgyvendinti projektą „Kondensacinio ekonomaizerio įrengimas Panevėžio RK-1“ – prie esamo biokuru kūrenamo katilo įrengtas 3 MW šilumos galios degimo produktų kondensacinis ekonomaizeris. plačiau»

Liūtys įkalino neįgalią senutę savam name (papildyta, nuotraukos) (3)

Nuolat pliaupiantis lietus užtvindė ne tik laukuose dar likusius pasėlius, bet ir žemumose įsikūrusius miestiečius. Savame kieme potvynio įkaite paimta neįgali senutė prašosi pagalbos, tačiau valdininkai tik skėsčioja rankomis: esą pati kalta, kad tokioje vietoje įsikūrė. plačiau»

Karvė Vilkė antrąkart išvengė žūties nuo vilkų (papildyta)

Per naktinę vilkų ataką devynių veršių ir telyčių netekusi biržiečių ūkininkų šeima priversta naktimis budėti ganyklose. Medžiotojai ūkininkams padėti kol kas negali, nes pilkių medžioklė prasidės tik po mėnesio. plačiau»

Gyvatė spanguoliautoją atakavo dukart (papildyta) (3)

Paskutine saulės šiluma besimėgavęs šliužas pasipainiojo darbščios moters kelyje ir gynėsi taip, kaip jam liepė instinktas. plačiau»

Baisiausia – Rokiškio ir Panevėžio rajonuose

Dėl nesibaigiančio lietaus pažliugus laukams ekstremali situacija jau paskelbta Rokiškio krašte. Trečiadienį kaimynų pavyzdžiu pasekė ir Panevėžio rajono valdžia. Kupiškėnai dar tik svarsto šį reikalą, mat ten ūkininkai nesiskundžia. plačiau»

Oro teršėjams – per piniginę

Prieš kelias dienas reidą Kupiškyje surengė aplinkosaugininkai. Jiems talkino policininkai ir aplinkos chemikas. plačiau»

Kur skiedros nulėkė? (papildyta)

Kerta mišką prie Kupiškio – skiedros lekia iki sostinės. Taip galima apibūdinti žinomo šalyje vyro istoriją, pasiekusią Panevėžio teismą. Buvęs Nacionalinės žemės tarnybos vadovas Danielius Kuprys svajojo apie ūkininkavimą gražiame Alizavos seniūnijos kampelyje, bet ne viską dorai darė. Vyrui kvepia beveik 50 tūkst. eurų bauda už draustinyje iškirstus per du šimtus medžių. plačiau»

Sekso reikalai iš teatro keliauja į teismą (papildyta) (2)

Prokuratūra greit apsisuko. Padirbėjusi gerą mėnesį, sulaukusi grįžtančio iš Gruzijos buvusio J.Miltinio dramos teatro direktoriaus Lino Zaikausko, jį apklausė, paskelbė įtariamuoju, o dabar – jau ir kaltinamuoju. plačiau»

Kaimo žvyrkeliu – tarp dantų įsidėjus trintuką (papildyta)

Duobėtu žvyrkeliu kasdien po kelis kartus važiuojantis rokiškėnas traktorininkas bijo išsidaužyti dantis, tačiau rajono valdžiai jo dantys nelabai rūpi. Ji prašo žmogų pakentėti, nes pirmiausia bus tvarkomi keliai, kuriais rieda mokykliniai autobusiukai. plačiau»

Garsioji eksvalstietė išsiliejo feisbuke (9)

Iš politikos ir viešumos pasitraukusi Greta Kildišienė tyliai gyventi negali. Ji vėl prabilo po ilgos pertraukos. plačiau»

Švarių nuo maro seniūnijų nebeliko

Afrikinis kiaulių maras jau išplito po visą Panevėžio rajoną, o šernų gaišenų čia pastaruoju metu randama net daugiau nei Anykščių rajone, o juk ten baisusis virusas buvo labiausiai įsisiautėjęs. plačiau»

Kojų diena geriau negu sėdėjimo

Prisidėję prie kampanijos mažinti oro taršą, panevėžiečiai dviratininkai leidosi į žygį per istorines vietas, o per trumpus stabtelėjimus ir pertraukėles dar spėjo ir grybų prisirinkti. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.