Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventoja vaizdžiai papasakojo, kaip šunys slėpėsi būdose, kol vilkai vaikė jos avių bandą

Aukštaitijos diena

Tik su brazilais nesusikalbėjo

Aukštaitijos sostinė ir šiemet negali pasigirti turistų pagausėjimu. Svečiai čia neužsibūna, lekia toliau – į labiau masinančius didmiesčius. plačiau»

Teniso kortai – jau savivaldybės rankose

Dėl teniso kortų ilgai kovojusi Panevėžio savivaldybė švenčia pergalę. Po to, kai keli veikėjai įklimpo skandalingose bylose, valdžiai jau nebebuvo sunku pabaigti šį varginantį kelerių metų tąsymąsi. plačiau»

Nė vieno pirmakursio

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas – vienas pirmųjų, patiriantis aukštojo mokslo permainų smūgius. plačiau»

Išskirtinių augalų kolekcija – tik Dubravos arboretume

Bevaikščiodami po mišką ar parką matome mums gerai pažįstamas egles, pušis, beržus ar klevus... O nuvykę į Dubravos arboretumą, kažin ar išvardytumėte bent didžiąją dalį matomų augalų – čia sukaupta daugiau nei 1100 rūšių medžių ir krūmų. Tai vieta, kur sutelkta bene didžiausia medžių ir krūmų įvairovė šalyje, augalų gausumu jį lenkia tik universitetiniai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių botanikos sodai. Tad Dubravoje turėsite puikią galimybę išplėsti savo žinias apie savo aplinką. plačiau»

Rokiškio merą Kinijoje saugojo nuo arešto (papildyta, nuotraukos) (7)

Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis, išvykęs į Kiniją pasirašyti sutarties, nesusilaikė neprakalbęs apie laisvą gyvenimą demokratinėje šalyje. Dėl tokių pastebėjimų ambasados atstovas jam šnabždėjo: „Čia tai jau, Antanai, per daug užlenkei. Žiūrėk, visko nesugadink.“ Ne tik nesugadino, bet dar ir buvo įleistas į Harbino savivaldybę – o tai jau beveik neįmanomas dalykas. plačiau»

Fotografų bendruomenėje – rūgštus siurprizas (papildyta, nuotraukos) (9)

Panevėžyje visą savaitę vykusi tarptautinė fotografijos bienalė baigėsi netikėtu skandalu. Paskutinę minutę iš kūrinių pristatymo parodos buvo išmestas bienalės dalyvis, žinomas fotomenininkas Stanislovas Bagdonavičius. plačiau»

Šalia rajonų ribos – septynios šernų gaišenos (papildyta)

Biržų rajono gyventojai rado nuo afrikinio kiaulių maro išgaišusią šernų bandą. O Anykščių rajone kritusių šernų randama jau palyginti mažai. Bet ne todėl, kad liga būtų pažabota, o todėl, kad gyvų miško knyslių beveik neliko. plačiau»

Vadovo tribūna

Vasara – miesto tvarkymo sezonas. Apie tai – pokalbis su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriumi Rimantu Pauža. plačiau»

Viena – atvirai, o kita – skersai (11)

Iš valstiečių gretų pašalinta panevėžietė Gema Umbrasienė tikina nebenorinti niekada susidurti su Greta Kildišiene, bet buvusios seimūnės išleista knyga „Atvirai“ įkvėpė ją pačią imtis plunksnos ir parašyti eilėraštį „Skersai“. Gal 30 tūkstančių skaitytojų jo ir neperskaitys, bet feisbuke jis labai populiarus. plačiau»

Po sėkmingos repeticijos bandys perimti valdžią (papildyta)

Rokiškio rajone eižėja socialdemokratų skyrius, tuo naudojasi tarybos opozicija. Jei tik ją palaikys keli valdančiosios daugumos atstovai, dabartinė rajono valdžia gali ne tik susvyruoti, bet ir kristi, pradedant vicemeru Egidijumi Vilimu. Neseniai nuvertus administracijos direktoriaus pavaduotoją, kovotojų sparnai tik išaugo. plačiau»

Trys seimūnai skirtingai sužaidė „aklą vištą“ (papildyta) (2)

Konservatorius medikas Antanas Matulas Seime gėdijo biržiečius valstiečius Audrį Šimą ir Viktorą Rinkevičių, kam šie netesėjo rinkėjams duoto pažado ir balsavo už urėdijų pertvarką. Vėliau paaiškėjo, kad vienas jų šiuo klausimu rangėsi taip, kad net apskritai nebalsavo, o kitas ilgai priešinosi, bet išties galop pasidavė. plačiau»

Šimtas procentų, kad dar bus šilta

„Panevėžio kraštas“ rokiškiečių ir kupiškėnų klausė, ar įpusėjus vasarai, kai pliaupia lietūs, o naktys vėsios lyg rudenį, jie dar tikisi šilumos? Ką mano apie derlių, gausus jis bus ar prastas? plačiau»

Dušo kabinose – kaukai (papildyta) (17)

Pasvalyje socialiniams butams skirtos dušo kabinos kaip mistiškai dingo, taip netikėtai ir atsirado. Tačiau kad taip atsitiktų, rajono tarybos Antikorupcijos komisijai teko kreiptis į prokuratūrą. Iešmininkais šioje istorijoje tapo pardavėjas, darbininkas ir pensininkas ūkvedys. Savivaldybės administracijos vadovas iš tos pelkės išlipo sausas. plačiau»

Turguje įdarbino net ir legendinį dainių Donelaitį (papildyta)

Centriniame Panevėžio turguje prekiaujančios moterys savo prekyvietę pavadinusios „Zuikio ūkiu“, o kad dar labiau atkreiptų dėmesį, sumanė stulbinančią reklamą. Dabar pirkėjai čia net skiria pasimatymus. plačiau»

Meras išvyko, galima švaistyti pinigus! (papildyta)

Praeities šešėliai Rokiškio mero patarėjui Tadui Barauskui – kaip nuo žąsies vanduo. Dėl kontrabandos jo tėvų namuose aiškinęsis politikas vadovauja rajono socialdemokratų skyriui ir pretenduoja tapti administracijos direktoriaus pavaduotoju. Bet staiga išlindo yla iš maišo. Ne, ne yla, o gėlės. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.