Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

Į teismą – dar vienas iš ligoninės vadovų (1)

Panevėžio ligoninės darbuotojams dabar kelio galas – teismai. Teisiamo direktoriaus Ivano Dorošo pavaduotojai ir gydytojai irgi pajunta susitikimo su Temide skonį. Šįkart teismą pasiekė direktoriaus pavaduotojo Rolando Tatorio byla. plačiau»

Mokyklos direktoriaus byla – už uždarų teismo durų (21)

Antausį moksleiviui skėlęs ir už tai iš pareigų atleistas buvęs mokyklos direktorius nori susigrąžinti darbą per teismus. Pedagogo ir savivaldybės motyvai liks paslaptimi, nes teisėja Šarūnė Butkuvienė patenkino prašymą spręsti bylą neviešai. plačiau»

Vogtus arklius tiekė lenkams (nuotraukos)

Teisme – reta arkliavagio byla. Bemokslis vyras iš kaimyninio rajono sukardavo dešimtis kilometrų po Panevėžio rajono kaimus pirmiausia dviračiu, o paskui, jau pavogęs kokią kumelę, – ir pėsčiomis. Jis tikino, kad arklius slėpė apleistuose tvartuose, kol atvyks supirkėjas, tačiau nukentėję žmonės mano, kad gyvuliai iškart buvo genami į sunkvežimį lenkiškais numeriais. plačiau»

Šiltą vietą išsaugojo nuolankiam partiečiui (10)

Nors ir kiek Pasvalio rajono tarybos etikos sargai bebaksnojo net aukštojo išsilavinimo neturintį laikraščio redaktorių, kad jis padėtų mandatą, valdantieji susitvarkė taip, kaip jiems reikėjo: sulaukė, kol iš darbo išėjo valdžiai parankus seniūnas ir atsisėdo į dar šiltą vietą taryboje. plačiau»

Danguje išgaravo nerimas ir smulkios nesantaikos (nuotraukos)

Iš apačios žiūrėdamas į sklandantį parasparnį ne vienas mąsto, ko jie ten vis skrenda, argi nepakanka vieno karto? Pakilai, pasidairei – ir viską sužinojai? Kad rastum atsakymą į šituos klausimus, reikia skrydžio baimę ir žavesį pajusti savo kailiu. plačiau»

Naują vadovą palaimino slaptu balsavimu (4)

Pastarajame Panevėžio tarybos posėdyje naujuoju savivaldybės administracijos vadovu slaptu balsavimu išrinktas buvęs Biržų savivaldybės administracijos vadovas, buvęs Panevėžio vyriausiasis architektas Rimantas Pauža. Jam užleidęs vietą Tomas Jukna liko pavaduotojas. plačiau»

Teatro ar viešbučio vadovas? (nuotraukos) (14)

Po priekabiavimo skandalo J.Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas ne tik vyko į sostinę ant kilimėlio, bet ir sulaukė tikrintojų iš Kultūros ministerijos. Tarsi iš gausybės rago pasipylė skundai ne tik dėl direktoriaus moralinio veido, bet ir dėl finansinių bei ūkinių reikalų, o juos gaubia tamsoki debesys. plačiau»

Paskui „juodąją našlę“ – mandagiųjų kolona

Ir tarp panevėžiečių atsirado nemažai tokių, kurie gatvėse atpažino garsųjį, itin modernų policijos automobilį, pramintą „juodąja našle“. O jo nepažinusiems pažeidėjams bus kaput. plačiau»

Vilkų gudrumas: nuėjus žmogui grįžo doroti briedžio (1)

Pirmasis ženklas gyvulių augintojams – nuo Biržų. Miško sanitarai vilkai šįkart sudorojo ligotą gražuolį briedį, toliau laukia mažųjų vilkiukų mokymai nuošalių sodybų gyvulių ganyklose. plačiau»

Skiri Spalio revoliucijai – turtini žiūrovą? (2)

Kodėl už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomas Panevėžio J.Miltinio dramos teatras žemai į kojas lenkiasi sovietiniam atminimui – visą spektaklių seriją skiria Spalio socialistinės revoliucijos 100-mečiui? Į tokį menininkei kilusį klausimą Kultūros ministerija atsakė pribloškiančiu tekstu: tai esą kultūrinis prusinimas. plačiau»

Architektų meilė kultūros paveldui – iš išskaičiavimo? (3)

Panevėžio opozicijos lyderė Gema Umbrasienė atsikirto mero Ryčio Račkausko kolegoms architektams, kad jų meilės fontanai Panevėžio kultūros paveldui trykšti pradėjo tik tuomet, kai horizonte pasirodė dideli pinigai. plačiau»

Streikininkai kvietė savivaldybės bailius pasirodyti

Nauja tvarka įstaigoje nepatenkinti Panevėžio socialinių paslaugų centro darbuotojai surengė streiką. Nors buvo prašę leidimo mitinguoti net 200 žmonių, atėjo tik nedidelis būrelis. Viskam dirigavo kitų profesinių sąjungų lyderiai. plačiau»

Briedis įmonės savininkų neįleido į darbą

Į Panevėžį atklydusio ir gamybinių įmonių kiemuose įsispraudusio briedžio vadavimu rūpinosi mezgėjos ir aplink esančių įstaigų darbuotojai, laukinuką jie net bandė pagirdyti. Galop į jauną patelę strėle smigo migdomųjų dozė, bet prieš krisdama ji dar ryžosi šuoliui per tvorą. plačiau»

Streikas – kad ramiai gyventų po senovei? (3)

Panevėžio socialinių paslaugų centro dviejų skyrių darbuotojai ketvirtadienį jau įtemptai rengiasi rytojaus streikui: bandys švilpti prieš naująją įstaigos vadovę. Gal net nušvilps? Jos pirmtakas prisimena irgi buvęs tarkuotas dėl smulkmenų. plačiau»

Medumi teptos ataskaitos kartumą pajuto tik du (1)

Ne kartą skandalingai pagarsėjusi Rokiškio poliklinikos vadovė Zita Kapušinskienė politikus įtikinėjo, kad savo įstaigoje neturi nė vieno mediko, kuris būtų paėmęs kyšį. Visi tarybos nariai pritardami šypsojosi, išskyrus buvusį policijos vadovą Stasį Meliūną. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.