Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvaliečio gimnazisto klasiokai stebisi, kaip šiam pavyksta greitai ir lengvai išspręsti užduotis

Aukštaitijos diena

Baldų fabrikas duris atvėrė tylomis (1)

Geriau vėliau negu niekada. Taip galima pasakyti apie neseniai Kupiškyje, Krantinės gatvėje, veiklą pradėjusį „Bedforto“ bendrovės minkštų baldų surinkimo fabriką. plačiau»

Atostogos – ir žemei apsėti (1)

Rokiškio rajono politikai šią karštą vasarą labiausiai įvertino savo krašto privalumus, pirmenybę savajai gamtai teikė net lygindami su Australija ar kitomis egzotiškomis valstybėmis. plačiau»

Išmesti iš darbo galėjo

Už aktorės seksualinį persekiojimą arešto bausme nuteistas buvęs Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas neįrodė ir to, kad iš pareigų buvo atleistas neteisėtai. plačiau»

Stumbras senovėje ir šiandien: kaip laikas keičia gyvūno gyvenimą?

Nors kadaise stumbras buvo Lietuvos didikų galios simbolis, tai neapsaugojo šio gyvūno nuo išnykimo. Ilgus metus nematėme jo mūsų šalies miškuose. Šiandien situacija pasikeitusi. Stumbrų bandos ir vėl klajoja giriose. Tik ar gyvūnų gyvenimas toks pats kaip prieš daugelį metų? plačiau»

Turizmo centras svečiams siūlo pabučiuoti duris (5)

Panevėžio turizmo informacijos centro veikla kelia klausimų jo lankytojams, atvykstantiems čia iš visos šalies. plačiau»

Medžiotojo trofėjus – du vilkai (3)

Per dvi savaites nuo vilkų medžioklės pradžios Panevėžio krašto medžiotojai paklojo net šešis pilkius. Ypač pasisekė kupiškėnui, per dvi dienas sumedžiojusiam du žvėris. plačiau»

Įslaptino skandalingąją išrinktųjų komandiruotę (10)

„Atsakymas yra toks, koks yra“, – štai kaip „išsamiai“ Panevėžio mero pareigas einantis Petras Luomanas gali paaiškinti atsisakymą viešinti svarbius dokumentus. Maža to, Aukštaitijos sostinės valdžia išrado slaptus „asmeninio pobūdžio teisės aktus“, tarp kurių – ir visos valdančiųjų vizito į Japoniją išlaidos. plačiau»

STT dėmesio sulaukė ir Pasvalys (27)

Po specialiųjų agentų apsilankymo Pasvalio savivaldybėje pasvaliečiai ūžte ūžia, ar tik koks valdininkas nesusitepė. plačiau»

Nuteistąjį išmetė iš rajono tarybos (5)

Garsusis kupiškėnas ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius kartu su bendraminčiais Kupiškio krašto jau nebekeis. To daryti jam nebeleidžia pelnytas kyšininko vardas. plačiau»

Jaučiasi apgauta tokios pat neįgalios (6)

Elektrinį neįgaliojo vežimėlį iš nepažįstamųjų pirkusi pasvalietė neilgai džiaugėsi pirkiniu, mat iškart pasimatė brokas – pribaigti akumuliatoriai. Moteriai skaudžiausia ne tai, kad už tokius pinigus galėjo nusipirkti naują vežimėlį. Liūdna, kad buvo apgauta tokios pat neįgalios pensininkės. plačiau»

Ir sirgdamas skuba išnaudoti paskutinį šansą? (4)

Kol valdininkai sprendžia, ką daryti su Panevėžyje išdygusiu nelegaliu eksseimūno suoliuku, šis toliau iš jų tyčiojasi – surentė dar vieną suoliuką, o ant medžio šakos ir sūpynes pakabino. Daugiau tokių „vardinių“ suoliukų greičiausiai nebeišdygs, nes prasidėjusi rinkimų kampanija tai kandidatams griežtai draus. plačiau»

„Nepriklausomą“ saviškį iškart patraukė (1)

Šaliai vadovaujant valstiečiams, Upytės eksperimentinio ūkio vadovas A.Zalatoris irgi darė karjerą, kuri, atrodo, turėjo nešti naudą pirmiausia R.Karbauskiui. Šįkart ta panevėžiečio karjera buvo trumpa – išaiškėjus pėdų mėtymui jam teko gėdingai trauktis. plačiau»

Dukterėčia grįžo su šeima (2)

Panevėžio gyventojai nėra pratę prie įžymybių, vaikštinėjančių jų miesto gatvėmis, tačiau legendinės grupės „Naktinės personos“ narį Arą Vėberį dažnai čia sutiksi – jis kartu su 17 metų jaunesne mylimąja Martyna Kerbedyte ir dvejų sūneliu Nojumi šį miestą vadina savo namais. plačiau»

Naujos saugumo salelės – spąstai autobusams (7)

Nors Panevėžio gatvėse daug saugumą stiprinančių naujovių, tačiau miesto savivaldybė vėluoja ženklindama kelius, o lengvųjų automobilių vairuotojai chuliganai tiesiog akyse tyčiojasi iš kitų eismo dalyvių. plačiau»

Skuba prakišti monstrą pačiame miesto centre (2)

Antradienį Panevėžio savivaldybėje vyks miesto valdžios ketinamo statyti Stasio Eidrigevičiaus menų centro projektinių pasiūlymų viešas svarstymas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.