Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Naujamiesčio kaimo gyventoja prisipažino, kodėl nusprendė nesikišti į kaimynus įštikusią tragediją

Aukštaitijos diena

Plėšimo kuriozas (1)

Vien tik todėl, kad latvių plėšikams nusišypsojo likimas: iš pasvalietės jėga atimta mašina pati sustojo ir toliau nebevažiavo, nusikaltėliai teisme sulaukė malonės – jie pripažinti tik pasikėsinę apiplėšti, o ne apiplėšę moterį. plačiau»

Mergina liko gyva tik likimui nusišypsojus

Dėl aplinkkelio remonto suintensyvėjęs tranzitinių vilkikų eismas Panevėžyje vos nelėmė tragedijos. Atrodo, svetimšaliai vairuotojai lekia gatvėmis labai pavojingai nardydami degant netgi geltonai šviesoforo šviesai. plačiau»

Nušalintasis klestelėjo į garbingesnę vietą (10)

Prokurorai aiškiai neapibarė savo „globotinio“ mero Ryčio Račkausko už tai, kad jis anąkart nuėjo į tarybos posėdį, nors ir negali lankytis savivaldybėje, tad dabar jis dar labiau įsidrąsino. plačiau»

Panevėžio valdžioje frakcijos „Kartu“ nebeliko (nuotraukos) (3)

Naujai sukurtoje frakcijoje nėra ne tik vieno politiko, pasilikusio su seimūnu Povilu Urbšiu, bet ir įtariamojo mero Ryčio Račkausko. plačiau»

Į poliklinikos vadovus – vėl sava

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdėje kojas vos apšilusi socialdemokratė vadovaus Rokiškio rajono poliklinikai. Tvarkietis reikalavo slapto balsavimo, o kiti tarybos nariai, ją atleisdami iš buvusių pareigų, gerokai pasilinksmino. plačiau»

Elgetos gelbėjimas – beviltiškas reikalas? (nuotraukos)

Keletą metų didmiesčiuose valkataujantis aukštaūgis gal galėjo stovėti šalia mūsų krepšinio grandų, o atsitiko taip, kad nugrimzdo į gyvenimo dugną. Vaikų namai, dramatiška mylimosios su nešiojamu kūdikiu žūtis. Gelbėjantis nuo nevilties – velnio lašų nuodai. Vyras vis dar tikisi iš naujo kabintis į gyvenimą, bet vis nutinka kaip toje pasakoje: išlekia iš baro mergina ir prieš nosį dovanai pakiša du bokalus alaus... plačiau»

Mero patarėjai – dar prievartinės atostogos (5)

Ką savivaldybėje veikė Panevėžio mero Ryčio Račkausko patarėja Gintarė Maskoliūnienė ir jos tėvas Gintaras Jurgėlas? Jaunoji moteris yra įtariama dviejų apysunkių nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams padarymu, tad kol kas darbe nesirodys. plačiau»

Po vilkų antpuolio atsisako avininkystės (1)

Netoli Kupiškio, Rokiškio ir Anykščių rajonų ribos esančių Svėdasų apylinkėse vilkai vėl paliko kruviną žymę – išguldė 16 avių. Vienas ūkininkas po tokio antpuolio nusprendė velniop mesti tokį vargą – imsis galvijų auginimo. plačiau»

Abiturientams po egzaminų – ašaros ir džiaugsmas (1)

Valstybinių egzaminų rezultatai rodo, kad miestuose ir rajonuose geriausi mokiniai koncentruojasi vienoje ar keliose pagrindinėse gimnazijose, ten aiškiai surenkami ir stipriausi pedagogai. O dėl dalykų, tai šiemet dažniausiai koją abiturientams kišo matematika ir gimtoji lietuvių kalba. plačiau»

Pasvaliui netikęs Vytis nukeliavo Kaunan (8)

Ar mistinis mecenatas tikrai pastatys paminklą Žygimantui Augustui Pasvalyje? To dabar vieni kitų klausia gūžčiodami pečiais gyventojai. Šiais užmojais žmonės netiki, nes metų pabaigoje jau buvo bergždžiai užsimota statyti Vytį. plačiau»

Gražuolį šunį pavogė tiesiog iš kiemo

Jau ketvirtą parą 26 metų Panevėžio rajone gyvenantis Danas Varaškevičius važinėja po apylinkes, ieškodamas paslaptingai pradingusios veislinės jaunos Kaukazo aviganės. plačiau»

Vargšams – prašmatnūs butai, burbulinės vonios (nuotraukos)

Panevėžio rajono valdžia kažkaip keistai ieško butų varguoliams. Kuklių, nebrangių butų ji niekaip neranda, o tada jau už surastus netgi prabangius būstus tvoja tokius pinigus, kokių vargšai netgi nesusapnuotų. Kažkas iš socialiai remtinųjų, atrodo, pliuškensis ir burbulinėje vonioje. plačiau»

Gyventojai dūsta nuo tranzitinių sunkiasvorių mašinų (3)

Po to, kai prieš pusmetį buvo pradėtas remontuoti Vakarinis Panevėžio aplinkkelis, didžioji autostrada persikėlė į miesto gatves. Gyventojai jau spėjo pavargti nuo triukšmo ir taršos, kreipėsi pagalbos, bet valdžiai, pasirodo, labiausiai gaila ne nuodijamų žmonių, o asfalto gabalo. plačiau»

Įtariamo mero prie valdžios neprileido (9)

Panevėžio vadovas Rytis Račkauskas dar vis gyvena kone namų arešto sąlygomis. Jis šiukštu negali apsilankyti savo darbovietėje ir to daryti dar negalės du mėnesius, nes teismas jo skundą atmetė. Neseniai į laisvę paleistas ir trečiasis įtariamasis – mero patarėjos tėvas. plačiau»

Kūdikį išsekino, galop ir kaukolę sulaužė

Dar neseniai medikai kūdikį gelbėjo nuo išsekimo, dabar jau gydo sutrenktą galvą, sulaužytą kaukolę. Kas vyksta tokioje šeimoje, ką daro tėvai su vaiku, kai jų niekas nemato? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.