Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

„Lordi“ jau neatvyko, laukia M.Mikutavičiaus (4)

Senas tradicijas turėjęs „Bobų vasaros“ festivalis sentimentus, atrodo, kelia tik buvusiems renginio dalyviams. Politikai iš rengėjų tyčiojasi, kad šie nesugeba tvirtai atsistoti ant Pasvalio molio, nesusigaudo laikmečiuose, ir nesutinka dengti po nesėkmingos pernykštės šventės likusių skolų. plačiau»

Žiedadulkės – kaip teršalai

Pastarosiomis dienomis Panevėžio aplinkosaugininkų telefonas netyla nuo skambučių. Gyventojams kelia nerimą Nevėžio upėje susidariusios putos ir plėvelė. Jie įtarė, kad tai teršalai. plačiau»

Atleistiems valdininkams – šnipštas

Atgal kelio į Panevėžio savivaldybę ieškoję Antanas Karalevičius ir Vidas Darulis neįrodė, kad buvo iš ten atleisti neteisėtai. Panevėžio apygardos administracinis teismas buvusių valdininkų ieškinius atmetė. plačiau»

Pėrimasis pirtyse vis brangesnis

Valdžiai nusprendus pabranginti maudynes Panevėžio rajono pirtyse, opozicijos atstovas iškėlė idėją apie kilnojamas pirtis, kuriose būtų galima pigiau išsivanoti. plačiau»

Kupiškio merui – pritrenkiamos lauktuvės (7)

Marškinėlius su raudona žvaigžde ir rusišku užrašu „Berlin“ Kupiškio merui Dainiui Bardauskui iš Vokietijos dovanų atvežęs politikas ir verslininkas Zigmantas Aleksandravičius sulaukė draugiško teismo. Atgailaudamas jis parašė laišką net Berlyno merui: prašė, kad tas uždarytų marškinių „kromelį“ arba kad kupiškėnams daugiau tokių nebeparduotų. plačiau»

Tarnautoja moka ir ilgai snausti, ir kietai kovoti? (45)

Pasvalio rajono pedagogai už darbą pernykščiuose egzaminuose atlygį gavo tik bemaž po pusmečio. Už tai labai švelniai nubausta švietimo skyriaus darbuotoja sukėlė baisią audrą – išplėšė sekretorei iš rankų jos viršininko tarnybinį pranešimą. Viskas policija nesibaigė, ginčas persikėlė į teismą. plačiau»

Eksseimūno byla keliauja pas septynis teisėjus (1)

Buvusio įtakingo konservatorių veikėjo, buvusio Panevėžio mero ir seimūno Vito Matuzo bei vilniečio lobisto Andriaus Romanovskio byla pasirodė esanti kietas riešutėlis. plačiau»

„Laikykis, Josai!“ (5)

Iš valstiečių partijos išmesti Tomas Josas ir Lina Kazokienė, matyt, dar vis rakštis valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui. Vos gavęs progą pasisakyti televizijos laidoje, šis vyras abiem panevėžiečiams skyrė ypatingą dėmesį. plačiau»

Rūkalių direktorių kiš į rūsį, kur purvina, negražu ir smirda (1)

Prie Rokiškio savivaldybės pastato besimankštinantis verslininkas Irmantas Tarvydis ir be cigaretės ramiai sau švilpaujantis administracijos direktorius Valerijus Rancevas – šis fantaziją žadinantis vaizdinys netrukus gali virsti realybe. plačiau»

Puslitris tepalo Nevėžyje nutįso ilga juosta

Antradienio rytą Panevėžyje, Nevėžio upėje, gyventojai pastebėjo ilgą spalvotą teršalų juostą. plačiau»

Naujas įrišimo aparatas dūlėjo kelerius metus? (1)

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka savo internetinėje svetainėje skelbia, kad teikia mokamas įrišimo paslaugas, tačiau realybėje pasirodė kiek kitaip: to pageidavusi studentė buvo pravyta, o direktorė visaip sukosi aiškindama incidento priežastis. plačiau»

Vagystėmis prisipažino išgąsdintos, kad bus atimti vaikai? (43)

Mažylius auginančios dvi biržietės draugės ginasi, kad gyvenime nėra nieko pavogusios, bet per apklausą policijos komisariate savo ranka parašė prisipažinimus. Ir net ne dėl vienos, o dėl penkių vagysčių. Abi mamos tikina, jog taip padarė tik todėl, kad pareigūnai prigrasinę: „Arba prisipažįstate, arba vaikas – į globos namus.“ plačiau»

Paskui išeinančią vadovę velkasi interesų šleifas (3)

Panevėžio rajono poliklinikai nuo liepos vadovaus konkursą laimėjusi Panevėžio priklausomybės ligų centro vadovė Neringa Šinkūnienė. plačiau»

Architektas meras klimpsta dėl architekto sūnaus (12)

Panevėžio savivaldybė paskelbė architektūros konkursą miestui atnaujinti, o tarp jo laimėtojų ketvirtadienį visi savo akimis išvydo ir mero Ryčio Račkausko sūnaus pavardę. Praėjusiame tarybos posėdyje politikai šitai jau bandė išsiaiškinti, bet nepavyko. Paskui buvo patikinta, kad mero sūnus – tik firmos vadovo bendramokslis. Meras gi apskritai tylėjo. plačiau»

Gimdyvėms dvi savaites – užtrenktos durys (1)

Įvairių sričių specialistų neprisišaukiančios rajonų ligoninės iš sudėtingos situacijos gelbėjasi kaip kuri išmano. Rokiškio ligoninė vienai ginekologei išėjus atostogų, kitai susirgus, kurį laiką nebepriėmė gimdyvių. Anykščių ligoninėje iš didmiesčių atvykstantys gydytojai ligonius priiminėja net iki vidurnakčio. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.