Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už auksinės grandinėlės pasisavinimą teisiama advokatė papuošalą prilygino trintukui

Aukštaitijos diena

Į dar vieną užeigą persimetė salmoneliozė?

Po vaišių populiarioje „Gandralizdžio“ užeigoje dviem jos lankytojams taip baisiai susuko pilvus, kad teko šauktis medikų pagalbos. Viena užeigos klientė penktadienį dar tebegulėjo ligoninėje su prijungta lašeline, kitas ketvirtadienį buvo išleistas namo. plačiau»

Valdininkų kabinetai – lyg po maro (1)

Rokiškio rajono savivaldybės valdininkų kabinetai ištuštėjo. Kelios dienos nėra savivaldybės administracijos direktorės Natašos Aleksiejevos. Direktoriaus pavaduotojo išvis nėra. Šiuo metu nėra ir mero Antano Vagonio. Jį pavaduoja vicemeras Stanislovas Dambrauskas. plačiau»

Dėmė praeityje svarbi tik keturiems politikams (2)

Valdišku automobiliu švilpęs su vėjeliu į darbą Panevėžyje ir atgal į namus Biržuose Rolandas Žagaras sėkmingai kyla karjeros laiptais – vadovaus Biržų savivaldybės administracijai. O kaipgi ne, jei pats meras neleidžia jo „opozicijai prievartauti“. plačiau»

Šuns dantys – į vaiką

Įsiutusio šuns lojimas ir vaiko klykimas paralyžiavo visą namą. Bemat atlėkė greitoji ir iš buto medikai neštuvais išgabeno sukandžiotą mergaitę. Dabar, kai po operacijos mažylė atsigavusi, beliko svarstyti, kokių klaidų buvo padaryta ankštame bute auginant ir vaiką, ir stambų vilkšunį. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.