Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Veterinarijos gydytojas papasakojo, kaip Pašilių stumbryne gimęs stumbriukas susipažįsta su pasauliu

Aukštaitijos diena

Politiko šlepetės – pas motiną (5)

Tarybos nario mandatą išsaugojęs ir saviškių palaikomas panevėžietis Mantas Leliukas kontratakuoja – tarybos posėdyje jis pareiškė netgi laukiantis mero atsiprašymo. plačiau»

Iš judėjimo bėga kaip iš skęstančio laivo?

Dar visai neseniai kaip ant mielių kilęs politinis judėjimas „Kartu“ išgyvena katastrofą – prasidėjus vadų rietenoms jis skilo į dvi dalis. Ar bene per pusę sumažėjus seimūno P.Urbšio pasekėjų, dar liks jėgų šiam judėjimui šturmuoti savivaldybių rinkimus ir užimti mero postą? plačiau»

„Gelbėtas“ senolis pareikalavo policininkų įdėti naujas duris (1)

Tarp miškų vienas gyvenantis senukas gerokai įvarė baimės savo pagalbininkui, kai iš namų išvyko nepalikęs sutarto ženklo. Ir kaip jis perpyko išgirdęs, kad trobos duris išlaužė gelbėtojai! Liepė policijai naujas įdėti, o pagalbininkui – dingti iš akių. plačiau»

Abiturientų atsisveikinimo viesulas atrodo pavojingai (nuotraukos)

Artėja mokslo metų galas, abiturientai laiko egzaminus, tuoj pat ir jų išleistuvės. „Panevėžio kraštas“ klausė gyventojų, kokios mintys juos užplūsta matant moksleivišką šurmulį. Gal prisimena pirmąją mokyklinę meilę, krėstas šunybes, savąją mokslo metų baigimo puotą? O gal dar ką nors ypatinga? plačiau»

Anykščių ligoninę gandrai jau aplenks

Nuo penktadienio Anykščių rajono savivaldybės ligoninė gimdymų nebepriima. Besilaukiančios anykštietės iš anksto nežinos, kur jų mažylis išvys dienos šviesą: Panevėžyje, Utenoje ar kur dar toliau. plačiau»

Sveikina naująjį teismo vadovą

Panevėžio apygardos teisme pasikeitė vadovybė. Į Aukščiausiąjį Teismą dirbti paskirtą Artūrą Ridiką pakeitė Eigirdas Činka. plačiau»

10 metų kuriame sveikesnį Panevėžį

Birželio 4 d., pirmadienį, 10 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) įvyks renginys, skirtas Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos dešimtmečiui paminėti. Kviečiame panevėžiečius Visuomenės sveikatos biuro dešimtmetį švęsti drauge! Birželio 4 d., pirmadienį, 10 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) įvyks renginys, skirtas Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veikl plačiau»

Serbentų sodinukus rovė pasišviesdami prožektoriumi (2)

Biržų rajone juoduosius serbentus auginantis ūkininkas leisdavo ilgapirščiams „pasiimti“ sodinukų iš vienos eilės, kad tarpai tarp vaismedžių netrukdytų kombainui dirbti. Į tokias vagystes jis tik ranka numodavo. Bet šįkart ilgapirščiai pasidarbavo iš peties – atokiame lauko gale naktį pasišviesdami prožektoriais išrovė apie 1,5 tūkstančio sodinukų. plačiau»

Mirė kankinamas neramių sapnų

Paprastas kaimietis – prieš svainį ir jo sūnų, garsų vilnietį advokatą. Pasirodo, galima laimėti ir tokią kovą, bet – galbūt ir sveikatos kaina. Sugebėjęs susigrąžinti žemės sklypą, panevėžietis iki paskutinės akimirkos dejavo: „Argi nebuvo galima gražiuoju susitarti?“ plačiau»

Pavaldinių daugiau, darbo – mažiau

Naujajam Biržų policijos viršininkui kasdien į darbą pirmyn atgal tenka įveikti vos ne pusantro šimto kilometrų. Kasdien jis pravažiuoja pro buvusią darbovietę, kur didžiąją dalį pavaldinių sudarė moterys. plačiau»

Džiaugiasi galėdami pamokyti suaugusius

Net labiausiai praustis nemėgstantys vaikai ilgai turškiasi paėmę ypatingo muilo gabalėlį. Ypatingas – nes jų pačių, Pasvalio specialiosios mokyklos auklėtinių, pasigamintas. plačiau»

Klaikios avarijos atsiminimai – pernelyg skaudūs (2)

Net ir po pusantrų metų artimieji negali kalbėti apie juos slegiantį didžiulį netekties skausmą, o kai kurie – net ir ateiti į teismą. Ką tik mokslininko disertaciją apsigynęs jaunas vyras ilsisi kape, o jo netekusi mylimoji tebelieja graudžias ašaras. plačiau»

Treneriui po „Medžiotojų“ trauktinės – labai ilgos pagirios

Žinomas kupiškėnas vis dar apimtas keisto medžioklės azarto: jis niekaip nesutinka su policijos ir teismo sprendimais, toliau žada spardytis keistomis gėdingo įvykio versijomis ir klampinti savo per gerus draugus – greičiausiai apsimelavusius liudytojus. plačiau»

Nuteistosios su likimo draugėmis dalijosi kūryba (nuotraukos)

Panevėžio pataisos namuose organizuotą menų ir amatų dieną taukšėjo audimo staklės, sukosi puodų žiedimo įrenginys. Nuteistosios rodė, ko išmokusios per tautodailininkų ir amatininkų vedamus užsiėmimus, ir ta patirtimi dalijosi su likimo draugėmis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.