Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys pastebėjo, kad panevėžiečiai, verslininkai kalba apie galimai neskaidrius sandorius miesto savivaldybėje
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Panevėžyje – nauja erdvė susitikimams po europiniu skėčiu (6)

Pirmą kartą Panevėžyje savo biurą atidarė du Europos Parlamento nariai – Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė. Svarbu suvienyti jėgas ir dirbti ne vien tik sostinėje, bet ir regionuose, kad ir mažieji miestai pasijustų esantys Europoje. plačiau»

Dėl gausios daugiabučių renovacijos mažėjant šilumos poreikiui, savivaldybės žada investuoti į šilumos sistemų atnaujinimą

Per pastaruosius kelerius metus Lietuvoje sparčiai pagausėjo atnaujintų daugiabučių. Vidutiniškai renovuotame daugiabutyje sutaupoma apie 50–60 proc. šilumos energijos, tad apie trečdalį būstų atnaujinusios savivaldybės šilumos suvartojimo mažėjimą gali jausti ne tik pavienių pastatų, bet ir viso miesto lygmeniu. Sparčiai daugiabučius renovuojančių savivaldybių atstovai pasakoja, kaip pasiruošti kylantiems iššūkiams. plačiau»

Šildymo sistemos pertvarka daugiabutyje – sumažėjusios išlaidos ir laisvė reguliuoti buto temperatūrą

Daugiabučių atnaujinimo specialistų teigimu, renovuodami savo būstą daugiausiai naudos pasieksite jeigu modernizuosite visą pastatą iš karto. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje dalyvaujantys gyventojai energinį efektyvumą didinančių priemonių pagalba gali ne tik pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet ir sumažinti išlaidas, skiriamas buto šildymui. plačiau»

Šildymo sezono pradžia primena apie renovacijos naudą (1)

Šildymo sezono pradžia, kad ir kaip šalta už lango, ne visuomet kelia džiaugsmą, kadangi siejasi su didelėmis sąskaitomis ir papildomomis išlaidomis, kurios buvo pamirštos šiltuoju metų laiku. Geresnes emocijas tai sukelia renovuotų daugiabučių gyventojams, ir tai patvirtina jų atnaujintų namų energijos suvartojimo rodikliai, kurie atskleidžia, jog renovacija yra vienintelis būdas gyventi jaukesniuose bei šiltesniuose namuose, sutaupant pinigų. plačiau»

Kaip pradėti daugiabučio renovaciją?

Aplinkos ministerija rugpjūtį paskelbė jau septintą kvietimą teikti daugiabučių atnaujinimo paraiškas. Būsto savininkai, nusprendę dalyvauti Daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) programoje, turi žinoti, kokių veiksmų reikia imtis norint pradėti renovacijos procesą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.