Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dėl „Garso“ kino centro išsaugojimo stoję panevėžiečiai labai stebisi tuo, kad senąjį pastatą gali pakeisti gremėzdiška šiuolaikinė „plyta“

Aukštaitijos diena

Puikavosi nuotrauka su negyvu lūšiuku

Prie negyvos lūšies nusifotografavęs ir nuotrauka viešai pasipuikavęs jaunas pasvalietis sulaukė aplinkosaugininkų dėmesio. plačiau»

Afrikinio kiaulių maro aukų – dešimtys tūkstančių: kol nėra vakcinos, ligą sustabdyti privalome ir galime patys

38 kartai – tiek išaugo afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejų Lietuvoje, pernai metų rezultatus lyginant su 2014-ųjų, kai šalyje užfiksuotas pirmasis ligos protrūkis. Skaičiai išties grėsmingi, tad kol nėra vakcinos nuo viruso, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) pareigūnai įspėja: būtina griežtai laikytis biologinės saugos taisyklų. Tik taip bus apsaugoti kiaulių ūkiai, liga neužsikrės šernai, o AKM plitimą pavyks prislopinti ir netgi sustabdyti. plačiau»

Asfaltas suks pas ūkininką (nuotraukos) (1)

Panevėžio rajone – absurdiškas žvyrkelių tvarkymo ir pinigų švaistymo pavyzdys. Asfaltuoti rengiamasi ne kelią per kaimą, o atšaką, vedančią į vietinio ūkininko fermas. Rajono valdžia nusiplovė rankas, nes tai esą ne jos reikalas, o kelią tiesiančios valstybinės kelių direkcijos ponai, atrodo, nesugeba pakelti užpakalio nuo minkštų kabineto kėdžių. plačiau»

Aludėje pasigyrė labai nusisekusia vagyste

Svaigalams pritrūkę pinigų du vyrai iš Panevėžio ligoninės priėmimo skyriaus naktį pavogė kompiuterį su monitoriumi. Grobį pardavus, vienas vagis nuėjo į aludę aplaistyti sėkmingo žygio ir iškart susirinkusiems pasigyrė, ką per tą naktį nuveikė. plačiau»

Atsisveikinant – ir pranašystės dėl mero regalijų (6)

Po rinkimų valdžioje – atoslūgis. Į paskutinį tarybos posėdį susirinkę pastarosios kadencijos Panevėžio politikai vieningai pritarė buvusio laikinojo mero ataskaitai, nors ji, anot vieno, ir buvusi panaši į kolūkio pirmininko kalbą. plačiau»

Išgelbėjo vaikus (nuotraukos) (3)

Virtuvėje plykstelėjus liepsnoms, mažas berniukas nesutriko ir pasielgė taip, kaip buvo matęs ugniagesių parengtame filmuke apie gaisrus. Nuvedęs jaunesnę seserį į kitą kambarį, vaikas uždarė duris ir pravėręs langą ėmė šauktis suaugusiųjų pagalbos. plačiau»

Bedantė opozicija visai praskydo (3)

Panevėžio rajono valdžia po rinkimų – savoje stichijoje. Vėl triumfuojant įtariamam korupcija merui, į šešėlį traukiasi buvę aštriausi jo kritikai, o išlikusieji taryboje urmu kelia baltas vėliavas. plačiau»

Trys naujos teisėjos užpildys visas laisvas vietas

Ketvirtadienį Panevėžio apylinkės ir Pasvalio teismų kolektyvams bus pristatytos trys naujos teisėjos – Neringa Girnytė, Eglė Sabaliauskienė ir Monika Mockutė. plačiau»

Spąstus susirinko bebrų gynėjai? (1)

Negalėdami apsiginti nuo užtvankas upelyje statančių ir miestelį tvindančių bebrų, pumpėniškiai kreipėsi pagalbos į medžiotojus. Šie pastatė spąstus, tačiau vieną naktį jie pradingo. plačiau»

Naujų valdžių dėlionėje – pulkai naujokų (5)

Į politikos sąvartyną rinkėjai pelnytai ar nepelnytai išstūmė ne vieną žinomą Panevėžio krašte veikėją, netgi kai kuriuos tikrus mohikanus. Atėję naujokai aiškiai netrumpai mokysis politikos abėcėlės ir greičiausiai ilgai dar tarybos posėdžiuose išliks tylūs kaip žuvys. plačiau»

Šmeižto girnose (nuotraukos) (5)

Savo gyvenimo nesugebanti susitvarkyti jauna moteris užpyko ant ją pamokiusios sesers ir ryžosi baisiam kerštui. Po jos sugyventinio skambučio atlėkė policija, griebė esą sūnų mušusį sesers vyrą ir išgabeno į areštinę, paskui atskyrė nuo vaikų. Nėščia jo žmona su dviem mažyliais turėjo likti gyventi atokiame vienkiemyje. plačiau»

Biuletenio viražai. Kodėl politikė nedrįsta tarti nei taip, nei ne? (10)

Panevėžio tarybos narė Birutė Valkiūnienė, kaip tvirtino kai kurie panevėžiečiai, dalyvavo rinkėjų agitacijoje ne tik tą dieną, kai jai buvo nutrauktas biuletenis, bet ir anksčiau sirgdama; ir ne tiktai dalyvavo, bet ir pati susitikimą vedė. To paklausta politikė išsisukinėjo nuo atsakymo vis reikalaudama: „Gerai! Duokite įrodymus!“ plačiau»

Mirtina kaktomuša su miškavežiu

Jaunas juodupėnas buvo grįžęs iš darbo užsienyje į gimtinę ir dabar jau amžinai joje pasiliko. Gal iškritęs ant kelio sniegas, o gal ir kalbėjimas telefonu lėmė jam tragišką lemtį. plačiau»

Naujas biokuro katilas Panevėžio katilinėje

AB „Panevėžio energija“ baigia dar vieną Panevėžio miesto katilinės rekonstravimo projektą. Pušaloto gatvėje esančioje katilinėje pastatytas biokuro 8 MW galios vandens šildymo katilas su 1,8 MW galios kondensaciniu ekonomaizeriu pakeis esamo iškastinio kuro (gamtinių dujų, mazuto) katilo šilumos gamybą. Ši rekonstrukcija padės efektyviau gaminti šilumą mažesnėmis sąnaudomis, mažės aplinkos tarša ir tuo pačiu bus siekiama mažesnės šilumos kainos vartotojams. plačiau»

Panevėžio regione – pranešimų apie aplinkos apsaugos pažeidimus rekordas

1481 – tiek pranešimų 2018 m. sulaukė Panevėžio regiono aplinkos apsaugos pareigūnai. Tai naujas rekordas, mat metais anksčiau jų būta 1438. Specialistų teigimu, tokį augimą lemia didėjantis gyventojų nepakantumas, tačiau pačių pažeidimų skaičius mažėja. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.