Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys bandė pateisinti save ir kolegas, nesusirinkusius į komitetų posėdžius apsvarstyti rajono biudžeto

Aukštaitijos diena

Derybos nepajudėjo iš pradinio taško (2)

Valdžią perėmusi Rokiškio rajono tarybos dauguma, iš pareigų atleidusi administracijos direktorių ir vicemerą, į jų vietą pasiūlė merui abi kandidatūras, bet pareikalavo jas teikti posėdyje abi kartu – tandemu. Merui viena kandidatūra tinka, o kita – jokiu būdu. Tad rytoj vyksiančiame tarybos posėdyje ir vėl greičiausiai užvirs aistrų katilas. plačiau»

Skandalingasis klebonas neatsižegnojo velnio lašų (13)

Dar Pasvalio rajone varpų skambinimu per savo gimtadienį visoje šalyje išgarsėjęs klebonas Rimantas Visockis niekaip neišsižada velniškų nuotykių. O juk neseniai sėsdamas girtas prie automobilio vairo jis buvo tapęs potencialiu žudiku. plačiau»

Darbiečių vedlys nusprendė trauktis

Buvęs seimūnas Petras Narkevičius, vadovavęs Panevėžio darbiečiams daugiau negu dešimtmetį, palieka partiečius. Politikas sako, kad jis – ne pirmas, bet ir ne paskutinis. plačiau»

Jauną moterį pražudė plaučių uždegimas (5)

Nuo klastingos ligos ir nuo mirties neapsaugoti ir jauni žmonės. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje savaitgalį nuo plaučių uždegimo ir sepsio mirė 30 metų pasvalietė. plačiau»

Paskui politiko vadovaujamą bendrovę velkasi skola

Artimiausiu metu į teisiamųjų suolą sės buvęs Panevėžio rajono tarybos narys, žemės ūkio bendrovės „Karužiškiai“ vadovas 55 metų Rimas Girštautas. Jis priklauso Laisvės sąjungai. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.