Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Girtas draugo mašiną pavogęs ir su ja į griovį įlėkęs daug kartų teistas panevėžietis paaiškino, kodėl sugalvojo kviesti pareigūnus

Aukštaitijos diena

Džiaugiasi galėdami pamokyti suaugusius

Net labiausiai praustis nemėgstantys vaikai ilgai turškiasi paėmę ypatingo muilo gabalėlį. Ypatingas – nes jų pačių, Pasvalio specialiosios mokyklos auklėtinių, pasigamintas. plačiau»

Klaikios avarijos atsiminimai – pernelyg skaudūs (2)

Net ir po pusantrų metų artimieji negali kalbėti apie juos slegiantį didžiulį netekties skausmą, o kai kurie – net ir ateiti į teismą. Ką tik mokslininko disertaciją apsigynęs jaunas vyras ilsisi kape, o jo netekusi mylimoji tebelieja graudžias ašaras. plačiau»

Treneriui po „Medžiotojų“ trauktinės – labai ilgos pagirios

Žinomas kupiškėnas vis dar apimtas keisto medžioklės azarto: jis niekaip nesutinka su policijos ir teismo sprendimais, toliau žada spardytis keistomis gėdingo įvykio versijomis ir klampinti savo per gerus draugus – greičiausiai apsimelavusius liudytojus. plačiau»

Nuteistosios su likimo draugėmis dalijosi kūryba (nuotraukos)

Panevėžio pataisos namuose organizuotą menų ir amatų dieną taukšėjo audimo staklės, sukosi puodų žiedimo įrenginys. Nuteistosios rodė, ko išmokusios per tautodailininkų ir amatininkų vedamus užsiėmimus, ir ta patirtimi dalijosi su likimo draugėmis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.