Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Naujamiesčio kaimo gyventoja prisipažino, kodėl nusprendė nesikišti į kaimynus įštikusią tragediją

Aukštaitijos diena

Eksperimentas – labiau dėl akių (2)

Rokiškio valdžia jau ne pirmą kartą į komisijas naujiems vadovams atrinkti kviečiasi klerkus iš kitų savivaldybių. Taip jie neva deklaruoja skaidrumą, nors paprastiems gyventojams atrodo, kad tik gudriai vaidina. plačiau»

Smirdalą šliūkštelėjo tiesiog ant gatvės

Trečiadienio vidurdienį Panevėžyje, ties judria Nemuno ir Klaipėdos gatvių sankryža, pasklido srutas primenanti smarvė. plačiau»

Posūkyje – mersedeso šuolis per tvorą

Gyventi šalia sankryžos judrioje gatvėje – nuolatinė baimė. Tai patvirtino ir namo, į kurį kėsinosi greitį mėgstantys jaunuoliai, šeimininkė. Šįkart viskas baigėsi palyginti gerai tik todėl, kad mašina įstrigo tarp namo ir medžio. plačiau»

Ligoninės vadovas paliko Biržus ir išvyko pas sutuoktinę

Sudėtinga ligoninės situacija, gyvenimas skyriumi su žmona, statomas namas Kaune, mero papeikimas, teismai – būtent tai dabar jau buvusį Biržų ligoninės vadovą Nikolajų Jelozą pastūmėjo į dideles gyvenimo permainas. plačiau»

Žinia apie projektų svarstymą – tyčia užvilkinta? (4)

Panevėžio savivaldybės tinklalapyje praėjusį penktadienį atsirado pranešimas, kad šiandien savivaldybėje, Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus posėdžių salėje, vyks dviejų svarbių projektų viešasis svarstymas. plačiau»

Komunalininkai – kaip futbolininkai suplyšusiais batais

Pasaulinio futbolo čempionato nuotaikos persikėlė į Rokiškio rajono tarybos posėdį. Kai savivaldybės valdomos įmonės valdybos pirmininkas bendrovę palygino su sau įvartį įmušusia komanda, visi sutiko – situacija akivaizdžiai prasta. plačiau»

Trenerių kaktomuša (nuotraukos) (8)

Nuo seno kaip dviratininkų kalvė garsėjančiame Panevėžyje įsiliepsnojo baisus trenerių karas. Anksčiau už „popierines“, tik fantazijose dėl didesnio atlyginimo surengtas varžybas nubausti pedagogai, atrodo, nusprendė atsigriebti ir su vieno buvusio mokinio motina priešakyje ėmė atakuoti neva juos įskundusius kitus du trenerius. plačiau»

Uogautojo kūną rado tik po paros paieškų

Į avietyną šalia sodų bendrijos išėjęs vyras ten pasitiko savo lemtį. Nors avietyno kirtimas nedidelis, bet aplink jį driekiasi brūzgynai – galbūt tai apsunkino ir suklaidino paieškos dalyvius. Net iš sraigtasparnio nepavyko pamatyti kritusiojo netoli sodų kūno. Negrįžusio pensininko paieškoje dalyvavo policininkai ir kaimynai. plačiau»

Iš statinės plūstelėjo mazuto srovė

Rokiškėnai sumanė kaip metalo laužą parduoti nebenaudojamą statinę su mazutu. Vos nupjovus čiaupą ant žemės pasipylė teršalai. Tik dėl perdžiūvusios žemės pavyko išvengti ekologinės nelaimės. O pardavėjai skubiai pasipustė padus, kas statinės savininkas – nebeaišku. plačiau»

Į teisėjus – sukaupus patirties

Panevėžio krašto teismuose dirbs trys nauji teisėjai. Karjeros laiptais jiems lipti padėjo ir teisėsaugos srityse dirbantys sutuoktiniai. plačiau»

Vardadienį kartu šventė dešimt Sigitų

Pasvaliečiai Sigitai pasiekė dar vieną pergalę savo gyvenime – vardadienį šventė ne po vieną, ne užsidarę savo šeimose, o visi kartu. Vyrai tikisi, kad kitais metais jų būrį papildys ir pasvalietės Sigitos. plačiau»

Liūtis vėl tyčiojosi (nuotraukos)

Panevėžį trečiadienio pavakarę užtvindžiusi liūtis dar kartą įrodė, kad šiame mieste ji – visagalė. Valdžia niekaip nesusidoroja su sena, jau visiems iki kaklo įkyrėjusia vandens nuotekų įrenginių bėda. plačiau»

Egzamine – klupdė

Praktinis motociklo vairavimo egzaminas Panevėžyje nemaloniai nustebino panevėžietį. Kur pasukti aikštelėje, instruktorius nurodinėjo rankų mostais, o ant asfalto mėtėsi akmenys. Kaip ir reikėjo tikėtis, po tokių kliūčių egzaminas liko neįveiktas. plačiau»

Laiką iki teismo „užmušinėjo“ autobusų stotelėje (1)

Už jaunutės aktorės seksualinį persekiojimą arešto bausme nuteistas buvęs J.Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas iki šiol nesumokėjo nė vieno cento savo aukai – jaunutei aktorei, nes aiškiai dar tikisi būti išteisintas. plačiau»

Verčia vedlį? O gal jis apsišaukėlis? (nuotraukos) (12)

Naujo darinio – socialdarbiečių gretose – jau grumtynės dėl valdžios. Panevėžio skyriaus lyderiu prisistatantį buvusį seimūną Petrą Narkevičių neva buvo bandoma nuversti. Perversmą surengę trys partiečiai esą jau net pašalinti iš partijos. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.