Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos narys apgailestavo, kad Švobiškyje nutiestą žvyrkelį ūkininkas dėl savo patogumo užarė

Aukštaitijos diena

Aplinkui – smirdi (2)

Kaimyno nepasirinksi. Taip molainiečiai kalba apie šalia gyvenantį ir viešai save Vyriausybės įgaliotiniu tituluojantį vyrą. Tas garbaus amžiaus žmogus kaltina juos nelegaliai pasistačius tvorą, pasodinus ąžuoliukus ir net neleidžiančius prisijungti prie kanalizacijos tinklų. Pastarieji atsikerta klausimu, ar tik pats skundikas srutomis neteršia kaimo tvenkinio. plačiau»

Šakočiai – priedanga rezgant suktus planus (2)

Dar viena su žinomu Panevėžio verslininku Jurijumi Grafmanu susijusi byla pasiekė teismą. Atrodo, šis turtuolis bankroto administratorius savo galvoje tik ir rezgė vienas už kitą suktesnius planus, kaip dar labiau praturtėti. Šįkart savo užmačioms įgyvendinti apsukrus vyras nusižiūrėjo „Panevėžio eglę“ su visu istoriniu, žydams šventu jos pastatu. plačiau»

Vaikas nusiplikė verdančiu vandeniu

Skausmingomis pūslėmis nusėta ranka ir leidžiami vaistai – tokias kančias patyrė vienų metų berniukas. Motinai trumpam nusisukus, jis pasiekė virdulį ir ant savo rankos šliūkštelėjo karšto vandens pliūpsnį. plačiau»

Knygnešių patriarchui – ir „Lietuva brangi“ (1)

Panevėžyje, J.Bielinio gatvėje, ant mūrinės namo sienos penktadienį buvo atidengta memorialinė lenta, skirta knygnešių patriarchui Jurgiui Bieliniui. plačiau»

AB „Panevėžio energija“ vartotojų patogumui – klientų savitarnos portalas

Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą. plačiau»

Rūpi dviejų kareivių bėglių likimas

Biržiečių pora negali pamiršti Sąjūdžio laikų, kai iš karinio dalinio Rygoje pabėgusiems lietuviams padėjo nusigauti iki jų namų Žemaitijoje. Teko kaip reikiant rizikuoti: kiekvieną akimirką visi galėjo papulti į dezertyrus gaudančių ginkluotų kariškių pasalą. plačiau»

Iš valdiškų įmonių – skandalingos žinios (9)

Prieš metus Panevėžio autobusų parko įsigyti 8 naudoti autobusai kainavo 10 tūkst. eurų brangiau, nei skelbė savivaldybei priklausančios įmonės vadovai. Po specialiųjų agentų patikrinimo vėl lyg yla iš maišo išlindo nuteisto buvusio mero pavaduotojo Kastyčio Vainausko pavardė – būtent jis pasirašė melagingą pažymą apie autobusų pirkimą. plačiau»

Naujos stoties migla (12)

Panevėžio autobusų stoties statybos įtartinai dvokia jau ir teisėtvarkininkams. Specialiųjų tyrimų tarnyba apie tai pranešė savo išvadose, o Vyriausybės atstovė iškart davė darbo prokurorams. Jie aiškinsis, ar miesto valdžia nedaro maklių, atiduodama verslininkams geriausią miesto kąsnelį, už tai gaudama tik naują nediduką stoties pastatą. plačiau»

Ugnis žiauriai nubaudė savo erzintoją

Prieš kelerius metus per gaisrą namo netekusiems senukams – broliui ir seseriai antrąkart teko patirti ugnies siaubą. Abu jie buvo išgelbėti, tačiau iš ankstesnių atvejų nepasimokęs kaimynas sudegė. plačiau»

Kelyje į mokyklą – pavojinga kliūtis (22)

Karšto vandens trasą Pasvalyje keičiantys šilumininkai net nepagalvojo apie mokinukų saugumą. Metalinius vamzdžius darbininkai sukrovė ant pėsčiųjų tilto, kuriuo vaikai eina į kitoje Lėvens upės pusėje esančią mokyklą. plačiau»

Auksinės šiukšlės (2)

Panevėžys jau pravardžiuojamas auksinių šiukšlių miestu, nes atliekų surinkimo kainos, miesto valdžiai laiminant, čia pūtėsi lyg ant mielių. Bet tas burbulas turėtų pokštelėti – teismas privertė miesto savivaldybę įsileisti konkurentus, įpareigojo nutraukti esamą sutartį su sava įmone ir skelbti konkursą. Nebelikus monopolio ir kainos turėtų subliūkšti. plačiau»

Politikų smegenys nurodo: krepšinį mylėk labiau nei bažnyčią (2)

Sakoma, kad lietuviams krepšinis – antroji religija, tačiau Panevėžio rajono valdžiai jis jau tapo pirmąja, mat ši „Lietkabelio“ krepšininkams atseikėjo daugiau pinigų nei visoms rajono bažnyčioms. Į tai net nesureagavo save bedante jau pripažįstanti opozicija. plačiau»

Ligoninės vadovo grįžimas – labiau simbolinis

Nušalintasis Panevėžio respublikinės ligoninės direktorius Ivanas Dorošas tikisi, kad teismai jam padės nusiplauti bent jau dvi dėmes. plačiau»

Vertybės neįveikiamos (1)

Reikėjo nemažos drąsos, kad dar prieš Lietuvos nepriklausomybės atgavimą nuspręstum nebetarnauti sovietinėje kariuomenėje ir grįžtum namo. Jaunutį panevėžietį tokiam žingsniui paskatino šeimos suformuotos moralinės vertybės. Jo senelė net ir gūdžiu sovietmečiu turėjo pasisiuvusi Trispalvę ir ja mosuodavo pro savo namo duris. plačiau»

Jaunasis politikas – jau visas cenzorius (64)

Pasvalietis konservatorius Justinas Grigaliūnas panoro cenzūruoti spaudą – po pokalbio su korespondente pareikalavo atsiųsti jam parengtą spausdinti straipsnį. Gal politikas simpatizuoja pasaulio diktatoriams? O gal jis tiesiog pabijojo, kad bus prisiminta jo žmonos negraži įdarbinimo istorija? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.