Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvaliečio gimnazisto klasiokai stebisi, kaip šiam pavyksta greitai ir lengvai išspręsti užduotis

Aukštaitijos diena

Konservatorių kandidatė – I.Grigienė

Panevėžio konservatoriai jau turi kandidatą į miesto merus. Juo tapo verslininkė, partijos skyriaus pirmininko pavaduotoja Indiana Grigienė. plačiau»

Smilgiai – dvejus metus be valdžios

Pagal tai, kaip Panevėžio rajono Smilgių seniūnijai niekaip nerandama seniūno, galima manyti, kad mūsų darbo biržose nebėra išsilavinusių, darbo trokštančių žmonių. Bet reikalu besidomintys gyventojai juokiasi, kad šuo čia visai kitur pakastas. plačiau»

Vilkai jau pastoja kelią žmonėms (12)

Ką daryti, kai prieš tave išdygsta vilkas? Tokią dilemą turėjo spręsti jau keli Panevėžio krašto gyventojai. Vienai porai netgi į informacinį stendą teko kartis. plačiau»

Nušalintą įtariamąjį tebepristato meru (5)

Penktadienį Panevėžio savivaldybės Komunikacijos skyrius išplatino žinią, kad nusipelniusių žmonių kapus pagerbė miesto valdžios vyrai, o tarp jų ir – meras Rytis Račkauskas. plačiau»

Praktiški patarimai svarstantiems apie pensijos kaupimą (2)

Nuo kitų metų startuoja pensijų kaupimo pertvarka, kurios esmę nusako du pagrindiniai pakeitimai. Pirma, nebeliks „Sodros“ pervedimų į privačius pensijų fondus, todėl kaupimas nebereikš „Sodros“ senatvės pensijos mažėjimo, kaip kad buvo iki šiol. Antra, dirbantys žmonės galės kaupti 3 proc. nuo savo darbo užmokesčio arba turės galimybę pradėti nuo 1,8 proc. ir 3 proc. pasiekti per penkerius metus. plačiau»

Panevėžio meteorologijos stotis atsidūrė šimtamečių sąraše

Neseniai paskelbta, kad Panevėžio meteorologijos stotis įtraukta į pasaulinį meteorologinių stočių, veikiančių daugiau kaip šimtą metų, sąrašą ir išduotas tai liudijantis sertifikatas. Nepertraukiamus ilgamečius stebėjimus atliekančios stotys labai reikšmingos mokslui, nes jų archyviniais duomenimis remiamasi nustatant oro pokyčius, vedant temperatūrų vidurkius, šimtmečio stebėjimų rezultatų prireikia ir klimato kaitai nustatyti. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.