Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

Sujudimas mokesčių inspekcijoje (2)

Trečiadienį Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija turėjo laikinai nuo darbo nušalinti vieną savo darbuotoją, nes jis įtariamas buvęs girtas. Jis – ne skyriaus vadovas, o paprastas darbuotojas. plačiau»

Per sietą sraigės nebyrėjo

Prieš kelias dienas vynuoginių sraigių supirkimų punktus patikrinę aplinkosaugininkai nė pas vieną supirkėją nerado rinkti draudžiamų per mažų sraigių. plačiau»

Pirmasis atsisveikinimas – su šokiu (nuotraukos) (1)

Visose mokyklose prasidėsiančią Paskutinio skambučio šventę trečiadienį pirmieji atidarė 5-osios gimnazijos 60-osios laidos abiturientai. plačiau»

PVM didina šilumos kainą gyventojams

Nuo 2017 m. birželio 1 d. AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina nesikeičia, ji išlieka tokia pat kaip ir gegužės mėnesį. Nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 5,36 ct/kWh (be PVM). plačiau»

Klausos aparato lauk nelaukęs (2)

„Tiek to, numirsiu ir be klausos aparato“, – nusivylęs tarstelėjo biržietis, antros grupės invalidas, dėl silpnos klausos nepatogumus kenčiantis ketverius metus. Gydytoja klausą jam patikrino ir dėl aparato liepė skambinti po metų. Po to – ateinantį pavasarį, vėliau – vasarą, o tuomet – rudenį. Po skambučio ministro konsultantei galop priregistravo, bet laukti gydytojo priėmimo teks porą mėnesių. plačiau»

Kova teismuose gali gerai pasunkti biudžeto pinigų (3)

Atrodo, valdžios įstaigos vadovo ambicijos ir nesugebėjimas tvarkingai atleisti pavaldinį baigsis tik nemenkais nuostoliais miestui. Bet ar pačiam vadovui, pelniusiam net du papeikimus, negresia atsisveikinimas su šilta vieta? plačiau»

„Džiovinamame“ centre vienam vaikui – pusšimtis auklių (4)

Socializacijos centre, didžiulėse patalpose, gyvena vienas sunkiai auklėjamas paauglys, o juo rūpinasi net 47 darbuotojai. Jam išlaikyti valstybė skiria milžiniškas sumas. Anksčiau skandalais garsėjusio centro vadovė ginasi nežinanti, naikins juos ar paliks, nes oficialiai niekas nieko jai dar nepranešę. plačiau»

Leis pasireikšti „veržliam jaunimui“ (22)

Savaitgalį Panevėžyje vykusiame Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų miesto skyriaus susirinkime naująja skyriaus vadove išrinkta Seimo narė 59 metų Rasa Juknevičienė. plačiau»

Nei nelegalių tvorų, nei išdegintų pievų

Prieš kelias dienas iš oro Panevėžio apylinkes stebėję pareigūnai liko patenkinti – vis mažiau jie mato prasižengėlių. plačiau»

Plečiamos Pašilių kapinės

Panevėžio valdžia tęsia naujųjų, prieš beveik 5 metus pradėtų, Pašilių kapinių plėtrą. Šios kapinės yra už Šilaičių kapinių, kol kas užima hektaro teritoriją. plačiau»

Labai tikroviškos pratybos įvarė baimės (nuotraukos)

Penktadienį vidury dienos prie miesto savivaldybės susigrūdusi minia raumeningų vyrukų, skanduojančių neva valstybės pavadinimą ir mosuojanti svetimomis vėliavomis, ne juokais išgąsdino kai kuriuos panevėžiečius. plačiau»

Po politiko sūnaus tampymo – keis taisykles (9)

Jau seniai paprasti gyventojai piktinasi matydami, kaip autobusų kontrolieriai griebia paauglius vien už tai, kad prie išdurto bilieto jie neparodo ir moksleivio pažymėjimo. Tik po to, kai į tokią situaciją pateko miesto tarybos nario vaikas, reikalai, atrodo, keisis žmogiškumo linkme. plačiau»

Teatro vadovas siekė, kad aktorė su juo permiegotų? (6)

„Dirbti gerai yra sunku, o būti žvaigžde – lengva, tai nori būti žvaigžde?“ – tokius Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovo Lino Zaikausko žodžius prisimindama 23 metų aktorė Erika Račkytė liūdnai atsiduso ir papasakojo apie tai, kaip režisierius ją bandęs padaryti žvaigžde per lovą. plačiau»

Biržiečiai regi savą kildišienę? (17)

Jauna ir simpatinga mergina prieš keletą metų televizijos šou laidoje nesulaukė, kad jai Radžis ant piršto užmautų vestuvinį žiedą. Užtat dabar grįžusi iš sostinės ji daro puikią karjerą Biržuose: tapo mero Valdemaro Valkiūno padėjėja. Bet va, pavyduoliai gražuolei neleidžia gyventi: palygino su Greta Kildišiene, spėlioja, ką meras ir jo jaunoji padėjėja ištisomis valandomis daro jo kabinete. plačiau»

I.Dorošo smūgis: prokurorai ligoninei irgi nešė dovanų (2)

Teisiamas Panevėžio ligoninės vadovas labai išradingas. Galbūt pirmą kartą teismų istorijoje buvo išgirsta, kad viešai teikiamos šventinės dovanos yra tolygios jo dovanai – brendžio buteliui, kurį jis slapta bruko aplinkosaugininkui. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.