Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Merą mato kaip kriminalinį autoritetą

Panevėžio tarybos posėdyje svarstant Etikos komisijos veiklos nuostatų pakeitimus buvę bendražygiai, o dabar aršūs politiniai priešininkai – eksseimūnas Povilas Urbšys ir meras Rytis Račkauskas vienas kitam kaip reikiant kibo į atlapus. plačiau»

Paskolos liesis kaip iš gausybės rago?

Opozicija įsitikinusi, kad Panevėžio valdžia finansavimo skrynią Stasio Eidrigevičiaus menų centrui tik atidarė: milijonų „amžiaus projektui“ reikėsią kur kas daugiau, nei iki šiol buvo įvardijama. plačiau»

Dabar lauks atvykstant svečių (3)

Paragintas greičiau mesti ūkio darbus ir jungtis rajono tarybos posėdžio transliacijai, pasvalietis konservatorius Vilhelminas Janušonis kolegas pakvietė į talką ir pažadėjo už akmenų rinkimą alaus statinę, stovėsiančią lauko gale. plačiau»

Vadovauti – po visų rietenų

Socialdemokratų partijos Panevėžio skyriaus pirmininku partiečiai išrinko Ramūną Vyžintą. plačiau»

Anonimas šokdina ne vien rūkalius (3)

Įsigaliojęs naujas įstatymas, kad vieno gyventojo prašymu namas paskelbiamas „nerūkymo balkonuose zona“, – trinktelėjo vieno Pasvalio daugiabučio gyventojams. Dabar ten niekas nebemato rūkalių balkonuose, užtat jie ėmė plėšti dūmą voniose ir tualetuose, o tai reiškia, kad smarvė dar pikčiau ėmė visus nuodyti. plačiau»

Obeliuose – aliejinės bankroto smarvė

Mažo miesto gyventojus apėmė neviltis, sužinojus, kad bankrutuoja viena didžiausių jų darbdavių – bendrovė „Rokiškio aliejinė“. Jau atleista per 20 darbuotojų. Ką nors apie situaciją išsiaiškinti sudėtinga – iki šiol su rajono valdžia nebendravę, dabar bendrovės savininkai slapstosi, o vadovas ugnį nukreipia net į pačius obeliečius. plačiau»

Ir vėl – legendinė frazė apie keistą temperatūros matavimą

Už korupciją teisiamo Panevėžio mero Ryčio Račkausko apklausai Šiaulių teisme pusdienio neužteko. Tačiau per ją pats teisiamasis pripažino, kad viešųjų ryšių specialistas jį sudomino daug anksčiau, nei įvyko skandalingasis viešinimo paslaugų konkursas. Tuomet tas specialistas ir buvęs pristatytas į mero kabinetą. plačiau»

Gyvoje eilėje – tik supratingiausieji

Kupiškio ligoninės vadovas iki šiol nuolat prašė gabenti rajonui kuo daugiau skiepų, o kai gavo – nebėra kam skiepytis, gyventojai į krūmus sulindę. Panevėžyje gi į krūmus sulindę toliau slapstosi valdininkai, atsakingi už skiepijimą. O skiepų trokštantys gyventojai negali skiepytojams net prisiskambinti. plačiau»

Įstatymų džiunglėse paklydęs dangstėsi „rašybos klaidomis“ (2)

Kupiškio rajono mero Dainiaus Bardausko ir savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės karas tęsiasi, tačiau persikėlė į žemesnį lygį. Dabar jau kontroliuoti kontrolierę pabandė ištikimas mero bendražygis Saulius Dugnas, tik jis iškart prakišo. plačiau»

Eksseniūnas vairuoti galės, bet su viena sąlyga (1)

Girtas prie mašinos vairo įkliuvęs Romanas Gaudiešius pasitraukė iš seniūno pareigų, tačiau apskundė policijos paskirtą bausmę ir pasiekė, kad teismas ją sušvelnintų. Po pusmečio atgavęs vairuotojo pažymėjimą jis galės vėl vairuoti mašiną, bet jei tik sės girtas, suveiks variklio užraktas. plačiau»

Griebia užsimerkę ir butus, ir namus

Nekilnojamojo turto kainos šį pavasarį lyg raketos šovė į aukštumas. Ko laukti toliau, niekas nežino, tik galvomis kraipo – juk viskas brangsta ne šiaip kokiu metu, o per pandemiją, kai visi ilgai buvo namuose įkalinti, daugelis neteko darbo, gyvena vien tik iš santaupų ir išmokų. plačiau»

Ne šakočiai, o senas pastatas rūpėjo

Žinomas verslininkas ir bankroto administratorius įsigijo dalį garsios kepyklos akcijų ir surezgė aferą, kaip Panevėžio centre perimti istorinį jos pastatą. Vyrui komanduojant, kepyklos direktorė užstatė jos turtą ir sukėlė tyčinį bankrotą, o tada jiems kortas sumaišė prokurorai. plačiau»

Kraujo kvaitulio apimti išguldė danielius

Gamtos paradoksas: tuo metu, kai seni vilkai saugojo savo irštvas su greit atsivesiančiomis patelėmis, jaunų vilkų gauja šėlo kruvinoje puotoje guldydama gražuolius danielius. Lengviausia žvitriems pilkiams buvo gaudyti ir pjauti apsunkusias, greit atsivesiančias danielių pateles. plačiau»

Antrojoje mero byloje – kalbos apie krepšinį (1)

Sostinėje vykęs Panevėžio mero Ryčio Račkausko ir „Lietkabelio“ gamyklos savininko Alvydo Bieliausko teismo posėdis buvo pusiau stacionarus, pusiau virtualus. Į Vilnių nuvyko tik panevėžiečiai R.Račkauskas ir liudytojas – „Panevėžio energijos“ generalinis direktorius Petras Diksa, kiti susisiekė per internetinį ryšį. plačiau»

Jau kviečia stoti į gyvą eilę (2)

Vienomis vakcinomis tebeskiepijami pensininkai, o kitos paleidžiamos be išankstinės registracijos, gyva eile. Liūto dalis šiai savaitei skirtų skiepų atitenka revakcinacijai, tad bendras paskiepytųjų procentas auga lėčiau. plačiau»
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.