Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Valdžiai tiko ir teisiamas už nusikaltimus (6)

Į Daujėnų seniūno kėdę grąžinamas skandalistas Gintaras Zuoza. Šiam veikėjui baudžiamoji byla buvo iškelta už mėginimus apmauti valstybę ir susižerti į kišenę gražaus pinigėlio. Dargi jis pagarsėjo kaip amžinas skolininkas. Tačiau šie argumentai, pasirodo, visiški niekai Pasvalio valdžiai. plačiau»

Globos namuose mažėja darbuotojų

Ar vos 9 vaikus globojančiai įstaigai reikia 19 darbuotojų, o tuo labiau – net dviejų vadovų? Ar krizių centre gyvenančios motinos neturėtų pasirūpinti savimi ir vaikais? Tokius klausimus iškėlė Pasvalio rajono tarybos opozicija svarstydama, ar pritarti etatų mažinimui Grūžių vaikų globos namuose. plačiau»

BETA paskelbė kvietimą mažajai renovacijai

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) balandžio 23 d. paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Paraiškos daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui ir įrenginių, skirtų karštam vandeniui ruošti iš atsinaujinančių energijos šaltinių, diegimui priimamos visuose BETA regioniniuose padaliniuose. plačiau»

POLA primena: du svarbūs pokyčiai, apie kuriuos turi žinoti kiekvienas onkologinis pacientas

Nuo šių metų pradžios onkologiniams pacientams taikoma 80 proc. nuolaida viešajam transportui ir Darbo kodekso pakeitimai, įteisinantys draudimą diskriminuoti darbuotojus dėl jų sveikatos būklės, yra bene svarbiausi Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) laimėjimai, pasiekti įgyvendinant Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Kartu sveikti lengviau“. plačiau»

Sąskaitos už šildymą: ar renovuotų namų gyventojams šilumos kainos aukštesnės?

Dažnai tenka girdėti, kad žmones nuo daugiabučio renovacijos sulaiko nepasitikėjimas šilumos tiekėjais. Esą modernizavus pastatą, jie tyčia pakelia šilumos energijos kainą, kad neprarastų iki tol gautų pajamų. Tačiau tai mitas, kurį imasi išsklaidyti Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) kartu su šilumos tiekimo profesionalais. plačiau»

Lietuvoje bus siekiama išsiaiškinti tikrąjį smurto mastą

Lietuvos statistikos departamentas pradeda gyventojų apklausą, kurios metu sieks išsiaiškinti, kiek iš tikrųjų paplitęs smurtas visuomenėje. Bus renkama informacija apie gyventojų asmeninio saugumo pažeidimus darbe, smurto paplitimą ir pobūdį artimoje aplinkoje ir už jos ribų, pagalbos nukentėjusiems teikimą. plačiau»

Baigėsi „Metų renovacijos projekto 2021“ rinkimai – skelbiami nugalėtojai

Kovo antroje pusėje – balandžio pradžioje vyko Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuoti „Metų renovacijos projekto 2021“ rinkimai. Kiekvienas visuomenės narys turėjo galimybę susipažinti su praėjusiais metais modernizuotų daugiabučių istorijomis ir už labiausiai patikusį projektą atiduoti savo balsą. plačiau»

Darželio direktorius kažką slepia apie įsisukusį virusą (1)

Pandemijos situacija tokia svarbi visiems, kad net verslininkai supranta, jog ką nors nutylėti dėl to nedera. Užtat – Biržų vaikų darželio direktorius Andrius Taura leido sau mokyti korespondentą, kokius klausimus užduoti, o paskui į juos netgi neatsakė, nes valdiškoje įstaigoje vadovaujasi savo asmeniškai susirašytomis taisyklėmis. plačiau»

Ekologinę gamybą Lietuvoje sertifikuoja vienintelė įstaiga „Ekoagros“

Prieš 24 metus Kaune buvo įsteigta pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse ekologiškų produktų sertifikavimo įstaiga „Ekoagros“. Žemės ūkio ministro įsakymu 2000 m. jai suteiktos teisės vykdyti sertifikavimo institucijos funkcijas pagal patvirtintas Ekologinio žemės ūkio taisykles ir suteiktas sertifikavimo įstaigos kodas LT-EKO-001. Iki šiol tai yra vienintelė institucija Lietuvoje, turinti teisę sertifikuoti ekologinę gamybą. plačiau»

Kaimo plėtros parama siekiama strateginių tikslų

Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) įgyvendinimas pratęstas dar dvejiems metams, tačiau jau dabar patvirtinta 87 proc. programai įgyvendinti skirtų paramos lėšų. Programa siekiama, kad žemės ūkio sektorius būtų grindžiamas inovacijomis, būtų tvarus teritorijos ir aplinkos požiūriu, palankus klimatui ir atsparus jo kaitai. plačiau»

Visų akys nukrypo į neryžtinguosius

Biržų rajone susiklostė tokia padėtis, kad nauja valdančioji dauguma dėliosis tik sulaukus 5 respublikonų sprendimo. O pastarieji, anksčiau žadėję valstiečiams paramą žodžiu, vėl neryžtingai trypčioja ir nepasako, su kuo gi jiems pakeliui. plačiau»

Po susitikimo meras vėl suko uodegą

Pareiškęs, kad iniciatyvą dėl rajono valdymo perima į savo rankas, Biržų meras Vytas Jareckas ir vėl susimovė. Per susitikimą su frakcijų vadovais buvo nuspręsta, kad apie naujos koalicijos sudarymą kol kas kalbės tik meras. O meras – ir vėl krūmuose. plačiau»

Pasipriešino valstiečių geismui įvesti diktatūrą

Biržų rajono tarybos valstiečių noras į valdžią prastumti trečią savo atstovę – Stasę Eitavičienę – kitus politikus ir stebino, ir juokino, ir piktino. Šešiese likę buvę valdantieji turėjo išklausyti politinį pradžiamokslį: kad koalicija sudaroma ne su savimi, o su kitomis frakcijomis, kad mažumoje esanti politinė jėga negali būti valdančioji. plačiau»

Mero patarėjas – retas paukštis savivaldybėje

Biržų rajono meras Vytas Jareckas viešai neišdrįso pripažinti, kad panevėžietis patarėjas tik dukart per savaitę pasirodo savivaldybėje. Bet to ir nepaneigė. Paklaustas apie patarėjo darbo laiką, meras nesėkmingai bandė nusukti atsakymą į lankas. plačiau»

Merui V.Jareckui diagnozavo cukinijos sindromą

Su trenksmu rinkimus laimėję „Vieningi Biržai“ sugebėjo išbūti vieningi vos metus. Paskutinis nesutarimų taškas – vicemerės Astros Korsakienės išmetimas iš posto. „Vieningųjų“ koaliciją į šipulius aiškiai suskaldė tarp jų įkaltas pleištas, štai ir per atstatydinimo posėdį vienas jau svetimas partietis svaidėsi tokiais kaltinimais vicemerei, kad kitas partietis nurodė jai aiškų kelią – į teismą. plačiau»
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.