Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Mokinys susirgo grįžęs iš varžybų

Koronavirusas atsitraukia, bet be aukų niekaip negali išsiversti – griebia tuos, kurių organizmas labiausiai nusilpęs. plačiau»

Kuria puse važiuoti, o kuria žingsniuoti?

Panevėžio Kultūros ir poilsio parką gyventojai pastaruoju metu vadina „susidūrimo su dviratininkais“ parku. Mat ten vienas paskui kitą per kelis metrus pastatyti kelio ženklai painioja dviratininkus, kuria puse važiuoti, ir pėsčiuosius – kuria juosta žingsniuoti. plačiau»

Karjeros laiptai nuvedė į Pasvalį

Pasvalio policija turi naują viršininką. Juo 5 metų kadencijai tapo panevėžietis Einis Kudžma. plačiau»

Laikinasis vadovas tapo nuolatiniu

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba pagaliau turi nuolatinį viršininką. Juo 5 metų kadencijai tapo 22 metų patirtį sukaupęs Ramūnas Lukošius. plačiau»

Gimnazijų reitinguose sužibo ir naujų žvaigždžių (nuotraukos)

Vėl pasirodžius kasmetiniams šalies gimnazijų ir kitų mokymo įstaigų reitingams, atsirado nemažai nustebusių, bet daug kas ir ranka numojo – esą realybė juose atspindima iškreiptai, daug čia lemia atsitiktinumai. Štai ir Velžio gimnazijos vadovas patikino, kad užtenka porai mokinių neišlaikyti egzamino ir gimnazija krenta žemyn per 20–30 vietų. plačiau»

Vėl išbraukė iš juodojo žemėlapio

Nors koronavirusas toliau pamažu silpsta, tačiau teberodo nagus mokyklose, vaikų darželiuose, keliose įmonėse. Galima džiaugtis, kad vaikai ir įmonių darbininkai serga beveik nejausdami jokių ligos požymių. plačiau»

Dėl sąžinės graužimo taip ir liko neaišku (2)

Kupiškio valstiečių lyderis Vidmantas Paliulis pastarajame rajono tarybos posėdyje perskaitė pareiškimą, ragindamas merą Dainių Bardauską trauktis iš pareigų. plačiau»

Trumposioms maisto tiekimo grandinėms šiemet – 7 mln. Eur.

Norintiems kurti trumpąsias maisto tiekimo grandines ir gauti paramą Žemės ūkio ministerija turi gerą žinią. Šiemet bendradarbiavimo projektams įgyvendinti bus skirta ne 4 mln. Eur, o 7 mln. Eur. plačiau»

Skraidyklę bloškė žemyn, bet kapsulė nenukentėjo (nuotraukos)

Policijos komisariatas Panevėžyje bus statomas ne valstybės pinigais. 22 milijonus eurų kainuojantį projektą savo lėšomis atlieka privati statybų bendrovė, o valstybė įsipareigojo iš investuotojų išsipirkti šį pastatą per 12 metų. plačiau»

Žebenkštis su visu narvu – 100 eurų

Laukinį žvėrelį pagal skelbimą pardavinėjęs jaunas panevėžietis tikino nežinojęs, kad taip elgtis negalima. Į klausimą, iš kur gavo tą mielą padarą, jis aplinkosaugininkams atsakė, kad sugavo dar mažą tiesiog mieste. plačiau»

Patarėjos reikalai vėl pristabdė mero bylą (2)

Už korupcinius nusikaltimus teisiamo Panevėžio mero Ryčio Račkausko bylos nagrinėjimas antrąkart neįvyko dėl tos pačios priežasties – kartu teisiama jo patarėja Gintarė Maskoliūnienė nurodė, kad lieka namuose, nes negali atsitraukti nuo savo izoliacijoje esančio vaiko. plačiau»

Bėgo nuo sūnaus, betgi nepabėgo (nuotraukos)

Pernai ji mūsų laikraščiui papasakojo savo nelaimingo gyvenimo istoriją. Nesisekė jai sutikti gero vyro, nesisekė ir su trečiuoju sūnumi – išaugęs jis virto baisių priklausomybių auka, o savo motinai – ir visu monstru. Dabar ji negyva, o sūnaus rankos – krauju nudažytos. plačiau»

Skandalų herojus įstrigo specialiųjų tarnybų filtre (3)

Pasvalio rajono administracijos vadovas Povilas Balčiūnas suka galvą, kaip išspręsti rebusą dėl Daujėnų seniūnu pasirinkto skandaluose paskendusio Gintaro Zuozos. Valdininkas turi per mėnesį galutinai apsispręsti: ar skelbti naują konkursą, ar kviestis atmestą antrą kandidatę, ar vis dėlto į kėdę sodinti teisiamą veikėją. plačiau»

Užkratas nekibo tik prie paskiepytos

Parduotuvių tinklo vadovė įsitikinusi, kad baisiuoju virusu nuo sergančio pavaldinio neužsikrėtė tik todėl, kad laiku spėjo pasiskiepyti. Į Krekenavos vaikų darželį įsisukusi infekcija griebė jį lankančią mergaitę ir pedagogę. plačiau»

Daugiabučio renovacija: kaip ir kodėl laikui bėgant keičiasi darbų kaina?

Spartėjant daugiabučių namų renovacijai šalyje, visuomenėje vis dar pasigirsta nuogąstavimų dėl kasmet augančios renovacijos kainos. Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paaiškina, kaip ir kodėl ji pastaraisiais metais kito, bei kviečia neatidėlioti šio svarbaus žingsnio geresnės gyvenimo kokybės link. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.