Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Papasakojo savo ašaromis aplaistytą istoriją (1)

„Jautrus klausimas, ne viešam aptarinėjimui“, – taip per Rokiškio rajono tarybos posėdį nuo nemalonios temos apie galimai laiku nesuteiktą pagalbą pacientei bandė pabėgti Psichikos sveikatos centro vadovas. Bet tuomet prie posėdžiautojų prisijungė pats rokiškietis ir papasakojo apie patirtą tragediją. plačiau»

Išsigelbėjo tik upelį perplaukusios avys

Daug metų kaime gyvenantis ir gyvulius laikantis Biržų krašto muziejaus „Sėla“ direktorius Gintaras Butkevičius visada manė, kad vilkai pavojingesni rudenį, bet gamta įrodė, jog avis reikia akylai pradėti saugoti jau nuo pat pavasarinio bandos išgynimo į laukus. plačiau»

Net 120 miestiečių gavo nemalonias žinutes

Skiepijimosi aktyvumas banguoja – vienur talonų nelieka per dieną, kitur skiepus bandoma įsiūlyti ir jaunimui be eilės, bet tie suka nosį. Panevėžyje norinčių visada daug, bet anksčiau ne visi ateidavo, tad pabandė praėjusiai savaitei priregistruoti daugiau žmonių. Bet ir vėl nepasisekė – atėjo visi, tad teko kai kuriuos stabdyti. plačiau»

Nesiskiepijantiems politikams palinkėjo persirgti (15)

Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, pristatydamas savivaldybės veiklos ataskaitą, ėmė ir „iškrito“. Politikai sujudo ir subruzdo, o socialdarbietis Gediminas Žardeckas konstatavo: kalčiausias Konstitucinis teismas. Kodėl? Bala žino. plačiau»

Vis dar – juodajame užkrato žemėlapyje

Panevėžio „Meno“ teatro neaplenkė nei antra, nei trečia koronaviruso pandemijos banga. Dabar visi jau tikisi, kad pastarieji du susirgusieji – tikrai paskutiniai. Dauguma jau pasiskiepiję, o susirgo tie, kurie dar tik turėjo skiepytis. Ką tik įveikusi ligą direktoriaus pavaduotoja džiaugėsi galinti „varinėti laisvėje“. plačiau»

Merui neapsivertė liežuvis įvardyti savo „atostogų“ (3)

Už kyšininkavimą teisiamas Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas savo ataskaitoje nutylėjo, kodėl net devynis mėnesius negalėjo vadovauti rajonui. Taip pat jis susierzino paklaustas, kodėl važiuodamas į Savivaldybių asociacijos suvažiavimą „pamiršo“ Subačiuje paimti jo laukusio politiko. plačiau»

Žvejui gali apkarsti milžiniškas laimikis

Prieš savaitę Rokiškio rajone, Sartų ežere, pagautas rekordinio dydžio šamas gali brangiai kainuoti jį sugavusiam žvejui 49 metų rokiškėnui Skirmantui Spundzevičiui. plačiau»

Vėtra viską daužė ledais (nuotraukos)

Biržų rajone esančius Meilūnus sekmadienį užklupo ledų kruša. Šiame kaime gyvenanti Sandra Bieliauskienė labiausiai apgailestavo, kad žirnio dydžio ledukai išdaužė jos gėles, ypač įvairiažiedes tulpes. plačiau»

Vėluojantiems pasėlius deklaruoti pareiškėjams sankcijos nebus taikomos

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasirašė pavedimą, kad nebūtų taikomos sankcijos pareiškėjams, kurie 2021 m. pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų paraiškas pateiks pavėluotai, pasibaigus pagrindiniam pasėlių deklaravimo laikotarpiui, t. y. nuo birželio 8 iki liepos 2 d., ir/arba nurodytu laikotarpiu keis pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo paraiškos duomenis. plačiau»

Testamentas virto barikada tarp našlio ir gydytojo

Prieš savo mirtį panevėžietė visą savo turtą užrašė svetimam žmogui – šeimos gydytojui, ir tai buvo laikyta paslaptyje net dvejus metus. Kai testamentas buvo perskaitytas garsiai, našliui teko žagtelėti – jam neliko nieko, net metro po žmonos namo stogu. Vyras griebėsi paskutinio šiaudo – bylinėjimosi. plačiau»

Bendraamžio šratų ataką įvertino teismas (1)

Reikia išmokyti savo vaikus niekada neperžengti patyčių ir smurto ribų. Mokytojai atsakingi už mokinius net ir tada, kai per pertraukas jie atsiduria už mokyklos teritorijos ribų. Tokias dvi svarbias žinutes, išnagrinėjęs šiurpų paauglių incidentą, paviešino teismas. plačiau»

Nebuvo kam informuoti, nes visi vadovai susirgę

Apsisaugoti nuo klastingojo koronaviruso ne visada pavyksta net dirbant po vieną atskiruose kabinetuose ar iš namų. „Covidas“ nesirinkdamas griebė savivaldybės darbuotojus, prekybininkus, neįgaliuosius, siuvėjas, mažus mokinius, o įsisukęs į vieną metalo apdirbimo įmonę susargdino ir visus jos vadovus. plačiau»

Į kitą darbą tyliai – lyg plėšti banko (2)

Įdomūs karjeros laiptai – Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius Dainius Korsakas pereina vadovauti profesinei mokyklai. Pedagogas iškart patikino, kad politikė žmona čia niekuo dėta, tiesiog neramu buvę laukti kadencijos pabaigos gimnazijoje. plačiau»

Parama padeda atkurti miškus

Miškus atkurti norintys jų valdytojai iki birželio 30 d. teritoriniams Nacionalinės mokėjimo agentūros Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento teritoriniams paramos administravimo skyriams (NMA) gali teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Investicijos į miškų plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miškams padarytos žalos prevencija ir atlyginimas“. Šiam paraiškų priėmimo etapui numatyta suma – 646 tūkst. 153 Eur iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto. plačiau»

Asmenybės kultą regi atgimstant (nuotraukos) (5)

Po ilgo karantino atvertoje Panevėžio fotografijos galerijoje miestiečių laukė staigmena. Bene garbingiausioje vietoje jie išvydo kabantį meno kūrinį – mero Ryčio Račkausko portretą. Ar tik Aukštaitijos sostinėje neįvedama nauja vadinamųjų atkatų mada – atsidėkojimas valdžiai už gautus garbingus vardus ir premijas? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.