Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Vieniems trūksta, kiti nežino kur dėti perteklių

Artėjant masiniam vakcinavimui kai kuriuose rajonuose kaupiasi nemaži nepopuliariausios vakcinos likučiai. Situaciją bandoma gelbėti skiepijant visus norinčius, bet ir tai negelbsti. Užtat Panevėžyje šiai savaitei skiepų talonai jau išgraibstyti. plačiau»

Rekordinį šamą įveikė tik po ilgo galynėjimosi (nuotraukos)

Milžinišką šamą rokiškėnas sugavo garsiajame Sartų ežere. Galinga žuvis niekaip nepasidavė dviem tvirtiems broliams ir valtį plukdė tarsi šapą net tris valandas, kol galop pailso ir pasidavė. plačiau»

Tik vienas – prieš mokyklos gelbėjimą (nuotraukos)

Biržų muzikos mokytojas prisimena laikus, kai dirbti teko tamsiame rūsyje su kvarkiančiomis varlėmis už lango. Dabartinių patalpų bėda – šaltis, seni langai, skylančios sienos ir grimztantys pamatai. Užtat perspektyva šviesi – mokiniai sėdės ant upės kranto ir tapys peizažus, o ant naujo jų pastato stogo įkurtoje aikštelėje gros orkestras. plačiau»

Šimtas tėvų išreiškė nerimą dėl krepšinio

Panevėžio krepšinį planuojama pertvarkyti pagal jau išbandytą futbolo modelį – biudžetinę įstaigą perdaryti į viešąją įstaigą. Jaunųjų sportininkų tėvai įsitikinę, kad po tokių reformų nukentės ne tik mokiniai, bet ir visas Panevėžio krepšinio lygis. plačiau»

Verslo taryboje – skylės miglotiems susitarimams

Panevėžio miesto verslo tarybos nuostatai neužtikrina nei jos narių objektyvumo ir nešališkumo priimant sprendimus, nei veiklos skaidrumo ir viešumo. Būtent taip nuostatus įvertino Specialiųjų tyrimų tarnybos darbuotojai, atlikę jų antikorupcinį vertinimą. plačiau»

Į teatrą įsisukęs piktasis virusas griebė tris jo aktorius

Aukštaitijos sostinė pagal sergamumą „covidu“ vienintelė apskrityje antradienį vėl buvo įtraukta į juodųjų savivaldybių sąrašą. Kai kurie paskiepyti ir bemaž tuo pačiu metu užsikrėtę bei susirgę gyventojai buvo priversti spėlioti, kaip tai atsitiko. plačiau»

Pratęsiamas paraiškų daugiabučių renovacijai teikimo terminas

Paraiškas daugiabučiams renovuoti pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą bus galima teikti iki gruodžio 31 d. Terminas pratęstas vadovaujantis Aplinkos ministro įsakymu. plačiau»

Kad kiek – ir mieste būtų užmynusi gyvatę (nuotraukos)

Į miestą patekusi gyvatė vadovavosi instinktais – akistatoje su žmogumi sustingo ir apsimetė negyva. O ją išvydusi panevėžietė labiausiai išsigando ne dėl savęs, o dėl vaikų saugumo. Vis dėlto žinovai apgailestauja, kad mieste vargšė angis neišgyvens. plačiau»

Meras turėjo sėdėti prie popierių, o pateko į avariją (15)

Ką už korupciją teisiamas Kupiškio rajono vadovas Dainius Bardauskas savaitės vidury, darbo metu veikė Aukštaitijos sostinėje, tyli ir jis pats, ir savivaldybės administracijos vadovas. Nuo gyventojų jie abu slapsto ir informaciją, kokiu automobiliu – valdišku ar tarnybiniu tądien meras pateko į incidentą. plačiau»

Bijo, kad sankryžą užbarikaduos iš abiejų pusių (nuotraukos)

Kupiškėnas piktinasi maždaug 2 metrų aukščio pylimu ir jį juosiančia tvora prie pat sankryžos šalia miesto – juk tai gadina vaizdą, o ir vairuotojams – nesaugu. Žemės sklypo savininkas visiškai ramus, esą kalbėti neuždrausi, o jis turi visus leidimus, patvirtintus projektus. plačiau»

Meras derėjęsis dėl kyšio sumos (nuotraukos) (2)

Prasidėjus pirmam Kupiškio mero Dainiaus Bardausko ir jo bendrininkės teismo posėdžiui, apie šią baudžiamąją bylą paaiškėjo šis tas daugiau, nei iki šiol buvo žinoma. Jau tapo aišku, ir kokios gi tos išskirtinės sąlygos, esą paties mero už tūkstantines sumas siūlytos verslininkams. plačiau»

Prie tos, kurios bijo senimas, puola jaunimas

Nepopuliarią vakciną pirmadienį Panevėžyje paleidus gyva eile, ji greit ištirpo, norinčių skiepytis buvo ir daugiau, tik kai kurie buvo išvaryti, nes dar nebuvo sulaukę 35 metų. Pasvalio medikas paaiškino, kodėl pirmenybę gyventojai turėtų teikti būtent „Vaxzevria“ vakcinai. plačiau»

Teisiamą politiką ėmė baisiai kamuoti ligos (3)

Nors Biržų rajono tarybos narys Andrius Budriūnas vėl pristatė pažymą apie savo ligą, teismas vis dėlto nusprendė baudžiamąją bylą nagrinėti nuotoliniu būdu. Viskas baigėsi tuo, kad teisiamasis neprisijungė prie internetinio ryšio. plačiau»

R.Račkausko bylos nagrinėjimą strigdė ryšio gedimai

Antrojoje Ryčio Račkausko baudžiamojoje byloje nuotoliniu būdu apklausti du liudytojai. Itin įdomių dalykų atskleidė autobusų parko vadovas. Jis patvirtino, kad įmonė visada krepšinį rėmė tik nemokamai skirdama autobusus kelionėms, o štai po pokalbio mero kabinete, jau kitą dieną įmonei buvo įteiktas prašymas skirti ir nemažą pinigų sumą. plačiau»

Per „greitakalbę“ prisiminė ir gruzinių plojimus (7)

Pasvalio rajono savivaldybės administracijai vadovaujantis konservatorius Povilas Balčiūnas per veiklos ataskaitą daug ir ilgai kalbėjo, bet opozicijai neprasprūdo pro akis, kad vadovas gudriai išvardijo tiktai pliusus. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.