Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ką reikia daryti, jei Lietuvoje gerti nebeduoda?...

Aukštaitijos diena

Širvėnos ežerą įžuvino plėšrūnėmis

Biržuose tyvuliuojančiame Širvėnos ežere po kelerių metų bus žvejams geresnės žuvies. Dabar čia karaliaujančias ir ne itin žvejų mėgstamas smulkias žuvis turėtų sudoroti naujos gyventojos – lydekos. plačiau»

Vadai ragus surėmė (2)

Du politikai draugauja iki tol, kol prasideda rinkiminė kampanija. Judėjimą „Kartu“ įkūręs seimūnas Povilas Urbšys pareiškė ketinantis grįžti vadovauti Panevėžiui. O ką tada daryti jo paties iškeltam merui Ryčiui Račkauskui? Įdomiausia, kad nebežinia kaip pasiskirstys visa jų kariuomenė. Pajėgos lemiamam mūšiui jau aiškiai telkiamos – vyksta rokiruotė. plačiau»

Kruviną žygį vilkai pradėjo nuo septynių avių

Anykštėnų ūkininkų šeima vėl skaičiuoja nuostolius, nebežino ir kuo gintis nuo grobuonių – tarsi viskas jau išbandyta. Vis dėlto vieną naują receptą vyras sugalvojo – bandys avis laikyti viename aptvare su jaučiais. plačiau»

Nurodė konfiskuoti unikalų kyšį – tvorą

Teismas paskelbė nuosprendį nemažo atgarsio sulaukusioje dabar jau amžinatilsį Noriūnų seniūno ir jam kyšius davusių veikėjų byloje. Dabar tik lieka laukti, kaip į seniūno artimųjų sodybą nuvyks būrys pareigūnų jam dovanotos tvoros išsivežti. plačiau»

Žmonių sklypai vėl pakibo ore

Savo žeme jau daug metų negalintiems naudotis panevėžiečiams nepadėjo net teismas, įpareigojęs miesto valdžią išpirkti iš jų tą žemę. Valdžia toje miesto dalyje gatvės tiesti kol kas neplanuoja, todėl sugalvojo dar vieną būdą, kaip atitolinti šį reikalą. plačiau»

Posto perėmėją išbarė kaip savo sūnų (1)

Kupiškio rajono tarybos narys valstietis Leonas Apšega nepamiršo laimėtų lažybų prieš merą konservatorių Dainių Bardauską dėl baseino statybos, tik nutarė palaukti, kol bus sutvarkyta miesto centrinė aikštė, kad oponentui būtų patogiau jį per lygias plyteles nešioti. plačiau»

Po ligonės žūties – klausimai valdžiai (1)

Ligoninei slaugyti sergančią motiną patikėję artimieji jau tą pačią dieną išgirdo, kad ji prapuolė. Išėjo ir išėjo nežinia kur. Po dešimties dienų senutė buvo rasta nuskendusi upėje. Dabar savo kaltės nemato nei medikai, nei rajono valdžia – esą prie kiekvieno ligonio žmogaus nepastatysi. plačiau»

Lokio pėdsakai – netoli Ėriškių

Panevėžio rajone prieš kelias dienas pasirodė netikėtas svečias. Maždaug už 30 kilometrų nuo Panevėžio esančiame Pašilių miške, netoli stumbryno, buvo aptikti suaugusio rudojo lokio pėdsakai. plačiau»

Valdys raganaudami

Kaip išspręsti ginčą, kai kalbasi aklos, kurčnebylės valdžios, o ministerija irgi tokia pat? O kol tas ginčas neišspręstas, mūsų krašto pažiba siaurasis geležinkelis vegetuoja. Anykščių meras, kaip tas šuo ant šieno – šaukia, kad siaurukas yra jų rajono nuosavybė, nors visas jo turtas Panevėžyje, o bėgiai eina ir per Panevėžio rajoną. Įdomus bus tas valdymas per atstumą. plačiau»

Vilkų bijojusiam – metai medžioklinio bado (2)

Žemės ūkio bendrovės vadovas, šaudymo sporto meistras sėdėjo savo automobilyje pamiškėje su užtaisytu medžiokliniu šautuvu ir kažką veikė. Aplinkosaugininkai ir teismas įsitikinę, kad jis pro mašinos langą žvaigždžių tikrai neskaičiavo. plačiau»

Pūvančią koją kankinys bandė nusigraužti (2)

Kokią akmens širdį reikia turėti, kad pirma sužeistum savo šunį, paskui negydytum, o galop, kai jis jau bemaž merdėja – pavėžėtum kur toliau nuo žmonių akių ir išmestum į pakelę tiesiog dvėsti? plačiau»

Laidojimo versle užtiks juodus pinigus? (1)

Žinia, kad pareigūnai košia vieną iš laidojimo įmonių Panevėžyje, nuvilnijo akimirksniu, tačiau tiek jie, tiek ir tikrinamieji užsisiuvę burnas. plačiau»

Atmušinėja uoliųjų etikos sargų kirčius (8)

Viena aštriausių Panevėžio mero ir visos valdančiosios daugumos kritikių Gema Umbrasienė per teismą jau pasiekė vieną pergalę prieš savivaldybės Etikos komisiją, nubaudusią ją tiesiog už kalbėjimą. Priešininkai, atrodo, bevelytų opozicionierei ištraukti ir patį liežuvį. plačiau»

Kita meškos mama (nuotraukos)

Kas dvi valandas – diena ar naktis – keltis prie išalkusios mažylės nemenkas vargas. O jei tai netgi ne savas kūdikis, o tikras žvėrelis – meškutė? Garsaus cirko įkūrėjas Mykolas Zobovas Panevėžyje rengia smagius pasirodymus ir pertraukomis tarp jų rūpinasi savo augintine Lialia – maitina, prausia, šukuoja ir nesiskundžia stipriau kepštelėtas. Juk mažoji jį laiko savo mama. plačiau»

Po lemiamų rungtynių miegas jau nebeėmė

Šalies ledo ritulio rinktinei į neregėtas aukštumas pakilti padėję rokiškiečiai Jaunius Jasinevičius ir Domantas Čypas iškart po rungtynių kiekvieną pergalę ant ledo švęsdavo su artimaisiais. Dabar abu čempionai jėgas atgauna namie kirsdami mamų keptus blynus ar varškėčius. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.