Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Austi besimokanti moksleivė jau iš anksto rengiasi suaugusiųjų gyvenimo išbandymams

Aukštaitijos diena

Raukantiems nosį dėl socialinio būsto uždėjo apynasrį (5)

Socialiai remtinieji Pasvalyje iki šiol šimtus kartų galėjo šokdinti savivaldybės darbuotojus: tai pasiūlytas nuomai būstas nesaulėtas, tai vieta negraži. Dabar politikai padėjo tašką. Kas atsisakys būsto be svarios priežasties, tas metus negaus jokių pasiūlymų. plačiau»

Iš viršaus nuleisto kandidato nerems (1)

Konservatorių rinkėjai Rokiškyje Seimo rinkimuose gali būti palikti likimo valiai. Susikirtę su partijos vadovybe dėl kandidato į Seimo narius, vietos konservatoriai žada jo neremti ir atsiriboti nuo bet kokių viešų raginimų. plačiau»

Pasvaliečiai pradeda gaminti dezinfekcinį rankų skystį (5)

Dėl šalyje siaučiančio koronaviruso susidarius ekstremaliai situacijai, dezinfekavimo priemonės tapo deficitine preke. „Kuranos“ įmonė į tai skubiai reagavo ir į rinką jau išsiuntė pirmus tūkstančius litrų skysčio. Pirmoji jos labdara teks vietos savivaldybei. plačiau»

Sunkiausio ligonio būklė dar vis sunki (3)

Daugiau nei prieš savaitę į Respublikinę Panevėžio ligoninę paguldyto koronavirusu užsikrėtusio žinomo Panevėžio rajono verslininko būklės pagerėjimo medikai penktadienį dar nematė. plačiau»

Beširdė globėja – jau nebe globėja

Globojamą vaiką į rūsį uždariusi ir ant jo šaukusi kupiškėnė globėja išvengė bylos, nes nuoširdžiai pripažino savo kaltę. Dabar nei ji, nei jos dukra svetimų vaikų nebematys, už jų priežiūrą nebegalės užsidirbti. plačiau»

Ir pasvaliečiai globotiniams rengiasi pirkti namą (2)

Grūžių vaikų globos namų auklėtiniai po trejų metų turi persikelti į dvejus bendruomeninius namus. Dėl vieno namo Pasvalyje pirkimo sutarta, betrūksta rajono tarybos pritarimo. Surasti antrą namą kol kas nesiseka, neplanuojama ir statyti. Kadangi globos namai buvo renovuoti europinėmis lėšomis, pasvaliečiai dar turi laiko pertvarkai. plačiau»

Sunkiausias ligonis teko Panevėžiui (8)

Po to, kai pirmasis sunkus koronaviruso atvejis buvo nustatytas grįžusiam iš Pietų Afrikos Respublikos žinomam Panevėžio rajono verslininkui, Aukštaitijos sostinėje nuotaikos tapo dar grėsmingesnės. Sunkaus ligonio dukra kreipėsi pagalbos, o gyventojai bijo, kad su šiuo vyru keliavusi didžiulė grupė verslininkų nesielgė atsakingai ir laiku neužsidarė namuose. plačiau»

Bėgliai patys save įvarė į spąstus

Rokiškio rajone bandė pašeimininkauti trys biržiečiai brakonieriai. Beveik pusdienį pasaloje pralaukę aplinkosaugininkai juos pavijo tada, kai šie bėgdami su visureigiu įstrigo aklavietėje ir bandė atsikratyti optinio taikiklio, leidžiančio naktį matyti žvėris taip pat aiškiai, kaip ir dieną. plačiau»

Geras užsakymas – darbas visai po nosimi (nuotraukos) (1)

Koronavirusui šalyje vis labiau įsisiautėjant, labiau įsibėgėjo ir Panevėžio pakraštyje, prie „Ekrano“ marių, esančio pėsčiųjų ir dviračių tako tiesimo bei aplinkos tvarkymo darbai. plačiau»

Nežmoniškų kainų nematė net valdyba (10)

Pasvalio autobusų parko direktoriaus byloje liudijo rajono valdžios vyrai. Teismą jie bandė užliūliuoti ir kalbomis apie vaikus. Esą jie taip rūpindavosi sklandžiu mokinių vežiojimu į mokyklas, kad taip ir nepasidomėjo svarbiausiu dalyku – kodėl degalai autobusams perkami be konkurso. plačiau»

Koronaviruso baimė: kokio masto bus tas sprogimas?

Pirmadienio rytas Panevėžio krašte išaušo tylesnis nei įprastai – be automobilių kamščių ir skubančių į darbą žmonių. Tačiau pranešimai apie naujus pandemijos atvejus tarsi sufleruoja, kad tai – tyla prieš audrą. Ar vis dėlto situaciją suvaldysime ar ne? Apie tai su ilgamečiu gydytoju epidemiologu Alfonsu ŽOBAKU kalbasi Zina PAŠKEVIČIENĖ. plačiau»

Grįžusieji iš užsienio spjauna į atsakomybę prieš kitus (2)

Kai kuriems iš užsienio grįžusiems panevėžiečiams nė motais šalyje paskelbtas karantinas dėl koronaviruso pandemijos. Užuot dvi savaites sėdėję namuose užsidarius nuo pasaulio, jie leido sau rizikuoti – ramiausiai sau vaikštinėjo po miestą. Viruso platinimui tai – idealios sąlygos. plačiau»

Kelią ties Pandėliu užvertė net 44 medžiai

Po penktadienio naktį per šalį praslinkusios audros „Laura“ ir kita diena buvo nedaug geresnė – vėjo gūsiai vėl smogė Panevėžio kraštui. Ypač daug medžių buvo išvartyta Rokiškio rajone – ten, kur iškirtus mišką susidarė vėjo koridorius. plačiau»

Nusisuko nuo „neklystančio“ nušalintojo mero (6)

Nušalintąjį Kupiškio rajono merą Dainių Bardauską paliko buvęs bendražygis Ričerdas Kriovė. Šiam pabodo, kad susitepėlis per partiečius bando toliau vadovauti frakcijai. plačiau»

Du patogumai, kurių nori kiekvienos sodybos gyventojas (nuotraukos) (1)

Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad kai kuriuos įprastus patogumus galima paaukoti vardan ramybės ir galimybės būti gamtoje, atokiau nuo miesto šurmulio. Labai dažnai tiek sodų bendrijose esančių poilsio namelių, tiek atokių vienkiemių sodybų gyventojai ne savo noru atsisako pagrindinių patogumų: nuolatinio vandens tiekimo ir vonios bei tualeto viduje. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.