Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos posėdyje bandęs juokauti meras susizgribo, kad jo juokai apie naujus dantis gali būti nesuprasti
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Padangėje klykia juodvarniai – ieškok vilkų (3)

Nors paskutiniu – 120-uoju šio vilkų medžioklės sezono trofėjumi džiaugiasi ne Panevėžio krašto medžiotojai, tačiau jų laimikis irgi gausus, o rokiškiečiai gali girtis nušovę daugiausia pilkių. Juos prie tikslo vedė ir žvėrių pėdsakai, ir palikta maita mintančių paukščių pulkai. plačiau»

Pasirūpinimas nelaimingais vaikais – žiauri našta

Visoje šalyje uždarinėjant vaikų globos namus, Kupiškio valdžiai taip pat teks gerokai pasukti galvą, kur ateityje įkurdinti be tėvų likusius mažylius. plačiau»

Iš išklypusio keliuko lupa ir sveikas plyteles (1)

Panevėžio valdininkų pažadai suremontuoti dar užpraėjusią vasarą sudarkytą plytelėmis klotą keliuką nuo Staniūnų gatvės link Beržų progimnazijos kol kas lieka pažadais. plačiau»

Prastą pinigą išspjovė, bet atgal nebeprarijo (1)

Išsigrynindama pinigus per bankomatą panevėžietė gavo tokį banknotą, kokio nesutiko pakeisti ir pats bankas. plačiau»

Seimūno sūnui ranka nedrebėjo (2)

Žinomo valstiečio Viktoro Rinkevičiaus sūnus Ričardas – Spalviškių medžiotojų klubo vadovas teisme dievagojosi, kad į briedę nusitaikė per žioplumą – kaip mažas vaikas jos neatpažino. Bet tolesni jo veiksmai į nusikaltimą klampinant ir kitus rodo, kad oi, ne naivus šis vyras yra. plačiau»

Opozicijos atstovę jau tildo ir grasinimais

Panevėžio valdančiųjų sudarytą Etikos komisiją opozicijos atstovai boikotavo – išėjo iš posėdžio vos tik jam prasidėjus, nes yra įsitikinę, kad tokia komisija yra neteisėta. Pareiškimą perskaičiusiai ir po to viešai pasisakiusiai opozicijos politikei netrukus buvo pagrasinta teismu. plačiau»

Ant šarvojimo pastato sienos – bjaurastis apie gyvuosius (nuotraukos)

Jau ne pirmą kartą Saločiuose ant sienų atsiranda bjaurių teplionių. Labai panašu, kad taip smaginasi vietos jaunimas. plačiau»

Krokodilo ašaras treneriai liejo veltui

Už dopingo platinimą nuteistas žinomas dviračių sporto treneris Antanas Jakimavičius dievagojasi draudžiamų preparatų savo auklėtiniams nedavęs, pats vartojęs visokius vitaminus ir vaistus, tačiau teismas turėjo kitokių įrodymų. plačiau»

Meras: „Sukacką reikia pritrėkšti“ (1)

Už kyšininkavimą teisiamo „Panevėžio miestprojekto“ vadovo teisme buvo pacituota grėsminga Panevėžio mero frazė apie susidorojimą su šiuo užsispyrėliu. Nors dabar meras nori tą „smulkmeną“ nuleisti juokais, tačiau tampa akivaizdu, kad jam rūpėjo juodais siūlais siūtas nuotekų tinklų projektas. plačiau»

Lietuvoje ir toliau sėkmingai renovuojami daugiabučiai – pernai Panevėžyje atnaujinta 13 pastatų

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo metu pernai šalyje buvo renovuota per 300 daugiabučių namų, o labiausiai aktyvumu išsiskyrė mažosios savivaldybės. Stabilų daugiabučių modernizavimą turėtų užtikrinti ir šiemet įsigaliosianti Europos Sąjungos direktyva, numatanti, kad iki 2050 m. visi ES pastatai bus pertvarkyti į beveik energijos nevartojančius pastatus. plačiau»

Paribyje atsidūrus lieka tik teisintis (nuotraukos) (32)

Pasvalio rajono Vaškų gimnazija šalyje nuskambėjo kaip viena prasčiausių visos šalies gimnazijų – joje mokinių egzamino vidurkis esąs 8 balai iš 100-o galimų. Kodėl taip atsitiko? Ar ne todėl, kad esant vadinamajame užkampyje vaikus tenka ne mokinti, o tik šildyti, valgydinti ir pratinti prie žmoniško gyvenimo? plačiau»

Vicemerui vesti posėdį – kaip miške pasiklysti (14)

Sėdėdamas mero dešinėje bet kas net ir nenoromis įsidėmėtų, kad tarybos posėdis vedamas tam tikra tvarka, dėl sprendimų projektų balsuojama po tarybos narių klausimų ir po pasisakymų. Bet Pasvalio rajono vicemeras Stanislovas Kiudis, dėl kurio menko išsilavinimo jau iš pradžių buvo keliama klausimų, šios paprastos tvarkos niekaip nesugeba perkąsti. plačiau»

Paraiškų teikimo terminas kompleksinei daugiabučio renovacijai baigiasi šį mėnesį

Norintiems gauti valstybės paramą kompleksiškai renovuoti daugiabutį ir taip perpus sumažinti sąskaitas už šildymą, liko mažiau nei mėnuo – iki sausio 31 d. – pateikti paraiškas Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) regioniniuose padaliniuose. Norintys dalyvauti mažosios renovacijos programoje, kurios metu modernizuojamos daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemos, paraiškas gali teikti iki liepos 1 d. plačiau»

Klebono apiplėšimas šokiravo netikėtomis aplinkybėmis (nuotraukos) (1)

Rokiškio rajone – mįslingas apiplėšimas. Vidury nakties šalikelėje pailsėti sustojusį kunigą nusikaltėlis apipurškė dujomis ir atėmė portfelį su pinigais, mišių reikmėmis, aukso dulkėmis dengtą taurę. plačiau»

Panevėžio mero byloje liko du teisiamieji

Netikėtai pranešus apie trečiojo korupcijos bylos teisiamojo – Mariaus Vaupšo mirtį, prokurorai neneigia, kad tai kažkiek apsunkins šios bylos nagrinėjimą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.