Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Užrakintą namuose pusantrų metų sūnų palikusi palaidūnė kupiškėnė „žiauriai“ įvertino savo elgesį
Bėda, kai miesto vaikas girion įlenda
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Politikas apie virusą: „Sugalvota! Netikiu!“ (2)

Jei Pasvalio rajone įsisiautėtų koronavirusas, mirtų apie du šimtus gyventojų. Taip rajono tarybos posėdyje suskaičiavo poliklinikos vadovas ir siūlė visiems saugotis, nes mirti dūstant labai sunku. Bet darbietis I.Malinauskas pačią naująją ligą vadino blefu ir išsigalvojimais. Dar kitiems parūpo gydytojo nuomonė, vyną ar ką nors stipresnio per balių gerti. plačiau»

Kupiškėnai jautė dusulį, sutriko uoslė

Pastarųjų dienų naujienos blogos tik Kupiškio rajono žmonėms – trys nauji ligoniai. Koronavirusas Panevėžio apskrityje vėl kiek apsiramino. Per pastarąsias dvi dienas pavojingąja liga susirgo tik trys krašto gyventojai, visi jie kupiškėnai. plačiau»

Žemės ūkio ateitis – kooperatinė veikla

Tikriausiai ne veltui teigiama, jog vienybėje – stiprybė. Žemės ūkio kooperatinės bendrovės (ŽŪKB) „Pieno gėlė“ valdybos pirmininkas Jonas Kuzminskas tvirtino, jog kooperatyvai – didžiulė jėga, tereikia, kad jų Lietuvoje būtų daugiau ir stipresnių. plačiau»

Per savaitgalį – rekordinis viruso grobis

Klastingąjį virusą Kamajų ir Juodupės gimnazistams perdavė sergantys jų tėvai, nuo biržiečių pensininkų užsikrėtė kartu grybavę jų draugai, rokiškėnas vilkiko vairuotojas užkratą parsivežė iš užsienio, o kaip virusas pateko į kupiškietės ūkį, epidemiologai dar neišsiaiškino. plačiau»

Prie daugiabučių vis dar regi komunizmo šmėklą

Kontroversiškais pasisakymais garsėjantis pasvalietis konservatorius Vilhelminas Janušonis piktinosi, kad vis dar egzistuoja nelygybė tarp privačių namų savininkų ir daugiabučių gyventojų. Meras partietis Gintautas Gegužinskas pabandė juokais nuleisti šiuos žodžius. plačiau»

Grąžtu sužalojo, tada jau tikrai pjaus (3)

Mažeikiškio palivarke, kur augo pirmoji šalies teisininkė moteris E.Jackevičaitė, veikiausiai neliks trijų ilgakamienių liepų. Iš keturių. Iš pradžių į kamienus stuksenant skėčiu buvo nuspręsta, kad medžiai pavojingi. Kilus žmonių pasipiktinimui ir pareikalavus atlikti ekspertizę, valdžia ir vėl surado keistą išeitį – pasikvietė miškininką su grąžtu. plačiau»

Nusprendė negesinti vadovo entuziazmo

Tarpmiestiniais maršrutais netrukus iš Biržų važinės du nauji autobusai, pirkti už paskolą. Rajono politikai sutiko, kad savivaldybė laiduotų šią paskolą, nes bemaž tik tarpmiestiniai reisai ir palaiko valdiško Autobusų parko gyvastį. plačiau»

Rasto skeleto drabužyje – dokumentas

Sekmadienį Panevėžio rajone, Paberžio kaimo apylinkėse netoli Velžio, aptikti žmogaus palaikai. plačiau»

Legendinė sodyba virto pulko mišrūnų užuovėja (nuotraukos) (1)

Vajus, kilęs gelbstint išnaudojamus, prastai prižiūrimus gyvūnus, atsirito iki Panevėžio. Daugybę metų šiurpinusi žmones pusalkane galvijų banda, šįkart ši sodyba Bliūdžių kaime pasirodė esanti beglobių šunų prieglauda. Nekastruojami, negydomi, neaišku ar maitinami šunys negyvenamoje sodyboje veisėsi patys. plačiau»

Juodasis gandras pats pasiprašė pagalbos

Biržiečius nustebino, kad atklydęs pas juos retos veislės paukštis atrodė tarsi prijaukintas – beveik nebijojo žmonių. Kadangi su gentainiais jis neišskrido žiemoti į kitus kraštus, kokiems nors geraširdžiams teks jį priglausti. plačiau»

Vilką vaikė ir su šunimi, ir basliu – niekaip nesitraukė

Rokiškio rajone ūkininkų bandą nuolat užpuldinėjantys vilkai taip suįžūlėjo, kad nesibaimina žmonių ir toliau sau doroja laimikį. Kartą vyras vilką net dvi valandas vaikė – niekas nepadėjo. Tik atvykę medžiotojai žvėrį nuvaikė, o netrukus ir sumedžiojo. plačiau»

Milijonų vertės testų istorija – politikų girnose

Seimo valdančiosios daugumos lyderis valstietis Ramūnas Karbauskis teigia, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl greitųjų koronaviruso testų pirkimo yra politinis užsakymas, tačiau prokurorai atkerta faktais – viskas prasidėję nuo banko pranešimo apie keistai keliaujančius milijonus. plačiau»

Grįžusiai emigrantei teks atsitverti nuo artimųjų

Per dvi pastarąsias dienas Panevėžio apskrityje registruoti 7 nauji koronaviruso užkrato atvejai, vienas iš jų – įvežtinis. plačiau»

Paklydėlę sutiko kitoje miško pusėje (1)

Antradienį popiet į Biržų girią su jaunesne drauge grybauti išsirengusi 75 metų Biržų rajono gyventoja pasiklydo, buvo ieškoma beveik 5 valandas, o galop buvo sutikta einanti keliu kitoje miško pusėje, apie 8 kilometrai iki namų. plačiau»

Viruso šmėkla – trečioje mokykloje

Koronavirusas nepalieka Panevėžio apskrities. Per pastarąsias dvi dienas klastinga liga susirgo keturios skirtingose krašto vietose gyvenančios moterys, dvi iš jų gydomos ligoninėje. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.