Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Protokoluose regėjo ir velionių parašus

„Panevėžio butų ūkio“ darbuotojos Vitalijos Valkūnienės teisme daugiabučio namo gyventojai vienu balsu tvirtino, kad ši jų namo bendrijai vadovavusi moteris rengė fiktyvius susirinkimus – jie juose nei dalyvavę, nei balsavę. plačiau»

Nupjauti pirštai virto vaiduokliais – ir gelia, ir niežti

Paprastai rankų ar kojų pirštų netekę žmonės viliasi, kad šiuolaikinė medicina pagelbės ir viską grąžins į vietas – galūnės vėl funkcionuos kaip anksčiau. Bet būna ir kitaip. Štai biržietė atsisakė prigydyti pirštus, liko be jų, nesijaučia blogai, bet patys pirštai kartais su ja ima žaisti keistą žaidimą. plačiau»

Medikai patys inicijavo tyrimą dėl pagalbos ligoniui

Panevėžio policijoje pradėta neeilinė byla – narpliojami galimo medikų darbo broko reikalai. Aiškinamasi, ar gaivindami 20-metį Panevėžio rajono gyventoją medikai tinkamai atliko pareigas. plačiau»

Daugiau autobusų – tik nuo liepos

Atrodo, gyventojai bent jau dėl vieno priemiestinio reiso išjudino vangią Panevėžio rajono valdžią. Nuo užvakar po karantino vėl pradėjo reguliariai važinėti autobusas Panevėžys –Pušalotas. plačiau»

Administracijos vadovė – tik savaitei

Sunegalavus laikinajai Kupiškio savivaldybės administracijos direktorei Ingridai Bernatavičienei, buvo sušauktas neeilinis nuotolinis rajono tarybos posėdis. Jame šios pareigos patikėtos Finansų ir biudžeto skyriaus vedėjai Redai Totorienei. plačiau»

Negalėjo atstumti nė vieno bėdžiaus (nuotraukos) (1)

Vienas šuo žaidžia „vaikai – mamos“, kitas jau aklas karšinčius, trečias turėjo saugoti vištas, bet bijo griaustinio ir vyrų kalbų... Ir visa šita marga keturkojų kompanija yra užėmusi biržiečių šeimos virtuvę – tik ir saugokis, kad ant letenos ar uodegos neužmintum. plačiau»

Nuo aukcionų – prie varžytinių (2)

Skolose skendinčią Panevėžio pirtį galutinai pribaigė koronaviruso pandemija. Uždaryta pirtis merdėja. Neatsiradus pirkėjų aukcionuose antstoliai pastatą pardavinėja varžytinėse, o atleisti darbuotojai kelis mėnesius nesulaukia algų. plačiau»

Ąžuole paliko gyvybės kibirkštį

Kas benutiktų, gyvenimas tęsiasi. Po visų negandų ir netekčių paukščiai ir vėl sučiulba, jų giesmė ramina sielą. Veikiausiai tai ir po šios pandemijos pasakytų skapiškėnas Bronius Bickus, gerokai anksčiau prieš mirtį į galingą ąžuolą įkėlęs išskirtinį inkilą. plačiau»

Vaiko rankutės iki šiol dreba

Skaudi istorija, kai Kupiškio rajone jauna gimdytoja namuose paliko vieną pustrečių metų sūnelį ir nusidangino su nepažįstamu vyru lėbauti kažkur kitame rajono gale, o vaikas bene dvi paras klykė grojant paleistai trankiai muzikai, kelia siaubą ne vienam tai išgirdusiam. Žmonės klausia, ar nepasikartos kankinio Matuko istorija. Ir išties – ar tikrai nepasikartos? plačiau»

Liepos likimą nulėmė padaužęs skėčiu (nuotraukos) (1)

Panemunėlio geležinkelio stotyje dabar visi iš eilės vyksta į buvusio Mažeikiškio palivarko teritoriją ir lyg geniai stuksena keturias liepas. Mat būtent tokiu keistu būdu Rokiškio rajono savivaldybės komisija ir seniūnė išsiaiškino, kuris medis tuščiaviduris ir pavojingas, o kuris dar gali augti. plačiau»

Atstumtas jaunuolis išsiliejo ant riboženklio

Kai širdį drasko išdavystės skausmas, ne kiekvienas įsimylėjėlis sugeba susivaldyti ir išdidžiai priimti nesėkmę. Biržuose meilės trikampio reikalai irgi buvo sprendžiami nestandartiškai. plačiau»

Pripažįsta klystanti, bet kaltina ir motiną

Intriguojanti šeimos istorija tęsiasi. Jauna moteris, iš kurios Vaiko teisių apsaugos tarnybos pareigūnai atima penkiametę dukrą, pasakoja apie savo klystkelius ir sunkią vaikystę, motiną, esą besielgusią lyg monstras. Ji tikina, kad iš klaidų jau pasimokė ir yra pasiryžusi pati, be niekieno pagalbos, užauginti savo dukrą, nors pajamos – tik valstybės pašalpos. plačiau»

Iki gyvybės langelio kelias buvo per ilgas (nuotraukos)

Panevėžį sukrėtė naujagimio drama. Susuktas į pledą vos gimęs vaikutis buvo padėtas vieno daugiabučio laiptinėje ir per tą laiką, kol buvo rastas, pamažu silpo, geso. Atsiradus liudininkei, mačiusiai pabėgančią porą, kai vyras ragino skubiai dingti, o moteris kruvinomis rankomis gailiai raudojo, kriminalas buvo greit išaiškintas. plačiau»

Ant upės kranto – duobė savoms atliekoms (nuotraukos)

Iš valstybės išsinuomotoje žemėje galima daryti ką nori? Net ir teršti plastiko atliekomis? Net ir žinant, kad upės vanduo šiukšles paplaus, o srovė jas nuneš tolyn? Taigi kam iš tiesų reikėtų persišviesti galvą – skundikui ar teršėjui? plačiau»

Pandemijos giltinė išgąsdino ne visus donorus

Trečdaliu mažiau norinčiųjų duoti kraujo. Šis skaičius rodo, kad koronaviruso šėlsmas gerokai paveikė net ir altruistus. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.