Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Aukštaitijos diena

Liūtis vėl tyčiojosi (nuotraukos)

Panevėžį trečiadienio pavakarę užtvindžiusi liūtis dar kartą įrodė, kad šiame mieste ji – visagalė. Valdžia niekaip nesusidoroja su sena, jau visiems iki kaklo įkyrėjusia vandens nuotekų įrenginių bėda. plačiau»

Egzamine – klupdė

Praktinis motociklo vairavimo egzaminas Panevėžyje nemaloniai nustebino panevėžietį. Kur pasukti aikštelėje, instruktorius nurodinėjo rankų mostais, o ant asfalto mėtėsi akmenys. Kaip ir reikėjo tikėtis, po tokių kliūčių egzaminas liko neįveiktas. plačiau»

Laiką iki teismo „užmušinėjo“ autobusų stotelėje (1)

Už jaunutės aktorės seksualinį persekiojimą arešto bausme nuteistas buvęs J.Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas iki šiol nesumokėjo nė vieno cento savo aukai – jaunutei aktorei, nes aiškiai dar tikisi būti išteisintas. plačiau»

Verčia vedlį? O gal jis apsišaukėlis? (nuotraukos) (12)

Naujo darinio – socialdarbiečių gretose – jau grumtynės dėl valdžios. Panevėžio skyriaus lyderiu prisistatantį buvusį seimūną Petrą Narkevičių neva buvo bandoma nuversti. Perversmą surengę trys partiečiai esą jau net pašalinti iš partijos. plačiau»

Mokyklos duris pravertų tik du pirmokai (7)

Su penkiais pradinių skirtingų klasių mokinukais dvi mokytojos negali dirbti. Tokia realybė, bet Pasvalio rajono tarybos nariai vis viena apgailestavo, kad pedagogės lieka rajonui nebereikalingos. Bet, atrodo, yra kiek kitaip. plačiau»

Gerai matė, bet nieko nepastebėjo

Karinių oro pajėgų sraigtasparniu aplinką iš paukščio skrydžio tikrinę aplinkosaugininkai buvo maloniai nustebinti. Rokiškio ir Kupiškio rajonus apžvelgę pareigūnai pažeidėjų nepastebėjo. plačiau»

Karas dėl daugiabučio (17)

Dėl gardaus kąsnio – renovuoto daugiabučio administravimo ietis surėmė savivaldybei pavaldus „Panevėžio butų ūkis“ ir privati bendrovė „Aukštaitijos būstas“. Abi įmonės, matančios gyventojų bendrijos silpniausią vietą – nesugebėjimą rasti savo pirmininko, siūlo į tas pareigas savus darbuotojus. Šie iškart atakuoja. plačiau»

Molinga žemė slėpė teršalų bombą

Pažliugusiame lauke ieškodami užsikimšusio drenažo vamzdžio, žmonės aptiko sovietinių laikų palikimą – giliai žemėje riogsančias kelias statines su neaiškiomis cheminėmis medžiagomis. O tada jie suprato, kodėl prieš kelerius metus tvenkinyje masiškai dvėsė žuvys. plačiau»

Valiklio granulės – mažylės burnoje

Ilgąjį savaitgalį į medikų rankas pateko du maži vaikai. Viena mažylė apsinuodijo kanalizacijos vamzdžių valikliu, o mažas berniukas papuolė po motinos vairuojamo traktoriuko-žoliapjovės ratais. plačiau»

Jau antras teismas beda pirštu į beraštę Etikos komisiją (6)

Viena aštriausių Panevėžio mero ir visos valdančiosios daugumos kritikių Gema Umbrasienė teisme pasiekė jau antrą pergalę prieš savivaldybės Etikos komisiją, kuri niekaip nesugeba tinkamai suformuluoti kaltinimų niekaip nenutildomai politikei. plačiau»

Miesto keliuose – duobių spąstai

Panevėžio kelių būklė bemaž tragiška. Gerai, jei daug kur tik asfalto lopas ant lopo, daug blogiau, kai iškirstos duobės klastingai atsiveria prieš pat nosį, kai jau automobilio nebesustabdysi. plačiau»

Aliejaus gamintojai balansuoja ties bankroto praraja

Panevėžio apygardos teismas „Rokiškio aliejinės“ bendrovei iškėlė bankroto bylą. Kiti kreditoriai tokį sprendimą apskundė aukštesnės instancijos teismui ir prašo leidimo bendrovę restruktūrizuoti. plačiau»

Susigundę pigiu kąsniu, gavo subjaurotas gatves (3)

Panevėžio miesto savivaldybės kontroliuojama „Aukštaitijos vandenų“ bendrovė nuotekų ir vandentiekio tinklams atnaujinti pasirinko neįtikėtinai mažą kainą pasiūliusį rangovą ir liko prie suskilusios geldos. Rangovas, atlikęs ketvirtadalį darbų, bankrutavo ir dar paliko iškasinėtas gatves. plačiau»

Vienas bandys drožti, kitas – kepti kiaušinienę

Su drožimu nieko bendra neturintis Kupiškio rajono vicemeras vyks į slovakų liaudies amatų festivalį ir tik ten apie rankdarbius galvos. Meras – dar geriau – braliukams keps kiaušinienę, jei tik kelionėje niekas nesuduš. Apie tai tarybos nariai kalbėjosi ir rimtai, ir su dviprasmiška intrigėle. plačiau»

Garsioje Matuzų byloje padėtas taškas

Trečiadienį Šiaulių apygardos teismas nusprendė, kad tik dalis prokurorų mestų kaltinimų Matuzams ir kitiems teisiamiesiems pasitvirtino. Iš kai kurių epizodų jie buvo išteisinti, o bausmės vykdymas buvo atidėtas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.