Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono atstovui Seime ūkininkui P.Nevuliui idealiai derėtų gulbės nebylės kostiumas

Aukštaitijos diena

Nuteistąjį išmetė iš rajono tarybos (5)

Garsusis kupiškėnas ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius kartu su bendraminčiais Kupiškio krašto jau nebekeis. To daryti jam nebeleidžia pelnytas kyšininko vardas. plačiau»

Jaučiasi apgauta tokios pat neįgalios (6)

Elektrinį neįgaliojo vežimėlį iš nepažįstamųjų pirkusi pasvalietė neilgai džiaugėsi pirkiniu, mat iškart pasimatė brokas – pribaigti akumuliatoriai. Moteriai skaudžiausia ne tai, kad už tokius pinigus galėjo nusipirkti naują vežimėlį. Liūdna, kad buvo apgauta tokios pat neįgalios pensininkės. plačiau»

Ir sirgdamas skuba išnaudoti paskutinį šansą? (4)

Kol valdininkai sprendžia, ką daryti su Panevėžyje išdygusiu nelegaliu eksseimūno suoliuku, šis toliau iš jų tyčiojasi – surentė dar vieną suoliuką, o ant medžio šakos ir sūpynes pakabino. Daugiau tokių „vardinių“ suoliukų greičiausiai nebeišdygs, nes prasidėjusi rinkimų kampanija tai kandidatams griežtai draus. plačiau»

„Nepriklausomą“ saviškį iškart patraukė (1)

Šaliai vadovaujant valstiečiams, Upytės eksperimentinio ūkio vadovas A.Zalatoris irgi darė karjerą, kuri, atrodo, turėjo nešti naudą pirmiausia R.Karbauskiui. Šįkart ta panevėžiečio karjera buvo trumpa – išaiškėjus pėdų mėtymui jam teko gėdingai trauktis. plačiau»

Dukterėčia grįžo su šeima (2)

Panevėžio gyventojai nėra pratę prie įžymybių, vaikštinėjančių jų miesto gatvėmis, tačiau legendinės grupės „Naktinės personos“ narį Arą Vėberį dažnai čia sutiksi – jis kartu su 17 metų jaunesne mylimąja Martyna Kerbedyte ir dvejų sūneliu Nojumi šį miestą vadina savo namais. plačiau»

Naujos saugumo salelės – spąstai autobusams (7)

Nors Panevėžio gatvėse daug saugumą stiprinančių naujovių, tačiau miesto savivaldybė vėluoja ženklindama kelius, o lengvųjų automobilių vairuotojai chuliganai tiesiog akyse tyčiojasi iš kitų eismo dalyvių. plačiau»

Skuba prakišti monstrą pačiame miesto centre (2)

Antradienį Panevėžio savivaldybėje vyks miesto valdžios ketinamo statyti Stasio Eidrigevičiaus menų centro projektinių pasiūlymų viešas svarstymas. plačiau»

Konservatorių kandidatė – I.Grigienė

Panevėžio konservatoriai jau turi kandidatą į miesto merus. Juo tapo verslininkė, partijos skyriaus pirmininko pavaduotoja Indiana Grigienė. plačiau»

Smilgiai – dvejus metus be valdžios

Pagal tai, kaip Panevėžio rajono Smilgių seniūnijai niekaip nerandama seniūno, galima manyti, kad mūsų darbo biržose nebėra išsilavinusių, darbo trokštančių žmonių. Bet reikalu besidomintys gyventojai juokiasi, kad šuo čia visai kitur pakastas. plačiau»

Vilkai jau pastoja kelią žmonėms (12)

Ką daryti, kai prieš tave išdygsta vilkas? Tokią dilemą turėjo spręsti jau keli Panevėžio krašto gyventojai. Vienai porai netgi į informacinį stendą teko kartis. plačiau»

Teisėja paslydo ant butelio kamštelio (5)

Girtus vairuotojus baudusi Panevėžio apylinkės teisėja pati užsidirbo lygiai tokią pat bylą ir netgi daugiau. Visų šventųjų dieną įkliuvusi girta vairuojanti lengvąją mašiną moteris aiškiai neteks ir darbo. plačiau»

Nušalintą įtariamąjį tebepristato meru (5)

Penktadienį Panevėžio savivaldybės Komunikacijos skyrius išplatino žinią, kad nusipelniusių žmonių kapus pagerbė miesto valdžios vyrai, o tarp jų ir – meras Rytis Račkauskas. plačiau»

Balti kačiukai – kaip angelai sargai (4)

Buvęs policijos vadovas turi malonų rūpestį – globoja du mažus kačiukus, surastus komposto krūvoje. plačiau»

Salmoneliozė įsisuko į vaikų darželį

Salmoneliozės užkratas sutrikdė Panevėžio „Kastyčio“ vaikų lopšelio-darželio darbą. plačiau»

Panevėžyje prisiekė 299 kariai

Panevėžyje savo šaliai iškilmingai prisiekė Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.