Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Aukštaitijos diena

Mero bylą siekia narplioti greičiau (4)

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas atmetė korupciniais nusikaltimais įtariamo Panevėžio mero Ryčio Račkausko skundą dėl nušalinimo pratęsimo trims mėnesiams. plačiau»

Rinkimų kampanija – iš savivaldybės iždo? (6)

Seimo nariai prašo VRK pradėti tyrimą dėl galimai neteisėtos veiklos finansuojant nušalintojo Panevėžio mero rinkimų kampaniją ir taikyti išskirtinę bausmę – pašalinimą iš rinkimų. plačiau»

Krito milžiniškas vilkas vienišius (2)

Šeštadienis – sėkmingiausia diena Biržų ir Rokiškio rajonų medžiotojams. Tądien buvo sumedžioti du vilkai, o vienas tiesiog rekordinis. Tačiau su džiaugsmu atsėlina ir nerimas – patyrę medžiokliai prognozuoja, kad artėja laikas, kai vilkai ims pulti žmones. plačiau»

Kultinę aktorę nustebino klijuotojų aklumas (1)

Vieno kandidato į merus pagalbininkai privirė košės jam pačiam. Panevėžiečiai dėl to ir pyko, ir kvatojosi. plačiau»

Nr. 1 valdžioje – įtariamasis (20)

Atsirado įrodymų, kad naujamečiam baliui „Romantic“ viešbutyje dirigavo nušalintasis meras R.Račkauskas. O tai tik akivaizdžiai patvirtina, kad ir visam Panevėžio valdžios paradui toliau faktiškai vadovauja šis prokurorams parodymų neduodantis, sunkiais nusikaltimais įtariamas politikas. Jo klapčiukais tapo ir abu vicemerai. plačiau»

Mokyklas renovavo, kad vėjais paleistų? (1)

Kas bus rajonuose po dešimties, penkiasdešimties metų? Kiek juose žmonių gyvens, kiek mokyklų reikės? Ar mūsų valdžios gali tai numatyti, ar politikai apdovanoti racionaliu mąstymu? Tokie klausimai tampa labai opūs, kai matome, kad dar neseniai į mokyklų pastatų renovaciją buvo kišami didžiuliai europiniai pinigai, o dabar jos jau stovi akis badydamos, žmonių širdis sopindamos. plačiau»

Garbingos premijos ir vardai – saviems (16)

Ar Pasvalyje, be konservatorių, daugiau nėra sąžiningai ir nuoširdžiai dirbančių žmonių? Ar už tai, kad gerai atlieki savo darbo pareigas, esi vertas papildomo apdovanojimo? Būtent tokie klausimai pasvaliečiams kilo po to, kai krašto premija buvo apdovanotas rajono valdžiai savas politikas. plačiau»

Skurdo, o kurą pirko kosminėmis kainomis (16)

Ne veltui specialieji agentai susidomėjo Pasvalio autobusų parku. Po pareigūnų tyrimų paaiškėjo, kad pinigai buvo taškomi į kairę ir į dešinę. Toks pinigų „liejimasis laisvai“ gali slėpti ir jų nutekėjimą į privačias kišenes. Tik bėda ta, kad nepagautas – ne vagis. plačiau»

Dvi paskutinės dienos – du vilkai (5)

Anykščių rajone medžiotojams pavyko patiesti du suaugusius vilkus. Jei aplinkos ministras užvakar nebūtų pratęsęs vilkų medžioklės, po taiklių anykštėnų šūvių metų medžioklė būtų buvusi užbaigta. plačiau»

Gimnazijos siena liko neapšiltinta

Rokiškio politikai taip įsijautė į perversmus, kad atsitokėjo tik supratę, jog už didžiulius valstybės pinigus galėjo baigti gimnazijos renovaciją. Bet šansas pražiopsotas, ir pinigus privalu grąžinti. plačiau»

Kad „Sodra“ būtų dosnesnė ir neužgriūtų karas (nuotraukos)

„Panevėžio kraštas“ žmonių klausė, kaip vertina prabėgusius metus ir ko tikisi iš naujųjų. Panevėžiečiai daugiausia susirūpinę sveikata, svajojo apie keliones, džiaugėsi giminės pagausėjimu ir baiminosi, kad nebūtų karo. plačiau»

Abiem teatrams vadovaus jauni vyrai

Po kelių nepavykusių konkursų pagaliau Panevėžio muzikiniam teatrui ir „Meno“ teatrui rasti vadovai. Jie abu viena koja dar, atrodo, yra sostinėje. plačiau»

Šviečianti neužmirštuolė

Iki sausio 14-osios ant Panevėžio apylinkės prokuratūros pastato Kauno gatvėje išorinės sienos „žydės“ neužmirštuolė, primenanti apie Sausio 13-osios įvykius. plačiau»

Įtariamas seniūnas – net ant dviejų kėdžių (27)

Pasvalio rajoną valdantys konservatoriai net ir klibinant prokurorams į savuosius sugeba žiūrėti pro rožinius akinius. Šios partijos narys Gintaras Zuoza beveik vienu metu tapo Daujėnų seniūnijos galva ir įtariamuoju nusikaltimais. Maža to, rajono vadovai šiam vyrui leido vienu metu vadovauti seniūnijai ir privačiai bendrovei „Aukštaitijos aruodas“. plačiau»

Berčiūnų mokykloje – pastiprinimas iš miesto (8)

Jau ne pirmi metai vaikų globos namų auklėtiniai iš Panevėžio vežiojami į rajono mokyklas. Vieša paslaptis, kad miesto mokyklos tokių mokinių atsikrato, nes jie sunkiai suvaldomi. Rajono mokykloms trūksta vaikų, tad jie ir priglobia atstumtuosius. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.