Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys bandė pateisinti save ir kolegas, nesusirinkusius į komitetų posėdžius apsvarstyti rajono biudžeto

Aukštaitijos diena

Kelyje į mokyklą – pavojinga kliūtis (22)

Karšto vandens trasą Pasvalyje keičiantys šilumininkai net nepagalvojo apie mokinukų saugumą. Metalinius vamzdžius darbininkai sukrovė ant pėsčiųjų tilto, kuriuo vaikai eina į kitoje Lėvens upės pusėje esančią mokyklą. plačiau»

Auksinės šiukšlės (2)

Panevėžys jau pravardžiuojamas auksinių šiukšlių miestu, nes atliekų surinkimo kainos, miesto valdžiai laiminant, čia pūtėsi lyg ant mielių. Bet tas burbulas turėtų pokštelėti – teismas privertė miesto savivaldybę įsileisti konkurentus, įpareigojo nutraukti esamą sutartį su sava įmone ir skelbti konkursą. Nebelikus monopolio ir kainos turėtų subliūkšti. plačiau»

Politikų smegenys nurodo: krepšinį mylėk labiau nei bažnyčią (2)

Sakoma, kad lietuviams krepšinis – antroji religija, tačiau Panevėžio rajono valdžiai jis jau tapo pirmąja, mat ši „Lietkabelio“ krepšininkams atseikėjo daugiau pinigų nei visoms rajono bažnyčioms. Į tai net nesureagavo save bedante jau pripažįstanti opozicija. plačiau»

Ligoninės vadovo grįžimas – labiau simbolinis

Nušalintasis Panevėžio respublikinės ligoninės direktorius Ivanas Dorošas tikisi, kad teismai jam padės nusiplauti bent jau dvi dėmes. plačiau»

Vertybės neįveikiamos (1)

Reikėjo nemažos drąsos, kad dar prieš Lietuvos nepriklausomybės atgavimą nuspręstum nebetarnauti sovietinėje kariuomenėje ir grįžtum namo. Jaunutį panevėžietį tokiam žingsniui paskatino šeimos suformuotos moralinės vertybės. Jo senelė net ir gūdžiu sovietmečiu turėjo pasisiuvusi Trispalvę ir ja mosuodavo pro savo namo duris. plačiau»

Jaunasis politikas – jau visas cenzorius (64)

Pasvalietis konservatorius Justinas Grigaliūnas panoro cenzūruoti spaudą – po pokalbio su korespondente pareikalavo atsiųsti jam parengtą spausdinti straipsnį. Gal politikas simpatizuoja pasaulio diktatoriams? O gal jis tiesiog pabijojo, kad bus prisiminta jo žmonos negraži įdarbinimo istorija? plačiau»

Politikavimo ar tikros dulkės susigers į duoną? (5)

„Biržų duonos“ savininkas, rajono tarybos narys Viktoras Kurganovas kvietė merą pasivaikščioti nuo geležinkelio iki jo įmonės, kad įsitikintų, kaip reikalinga Plento gatvės rekonstrukcija. Bet meras pareiškė situaciją jau išsiaiškinęs – kažkokiu būdu toje kelio atkarpoje suskaičiavęs vos penkis dviratininkus. plačiau»

Moterį suvažinėjusiai vairuotojai – ypatinga malonė (2)

Vienintelės sesers netekusiam biržiečiui pastoriui užteko jėgų dovanoti jo seserį suvažinėjusiai panevėžietei vairuotojai. Pinigų iš kaltininkės jis net neprašęs, kaip tokiais atvejais paprastai būna. Šis kilnus gestas lėmė, kad moteris išėjo iš teismo lengvesne širdimi. plačiau»

Kam situacija ekstremali, o kam ir ne

Buvusi Biržų rajono vicemerė nuo mero gavo kirtį vien tik už gerą širdį ar dar ir už tai, kad dirba garsaus valstiečio seimūno padėjėja ir vykdo jo nurodymus? plačiau»

Žinomas ūkininkas atsilaikė antrąkart (1)

Į teisiamųjų suolą už nesumokėtus mokesčius pasodintas Arūnas Čimolonskas vėl gali atgauti pusiausvyrą. Jaunojo ūkininko marškinėlius jau išaugęs panevėžietis sugebėjo įrodyti, kad mokesčius valstybei sumokėti jis vėlavo ne iš dyko buvimo. plačiau»

Pagarsėjęs biržietis neteko pusės bandos (2)

Netikėti dalykai dedasi šalia Nemunėlio ties siena su Latvija. Teisiamas už kaimynų persekiojimą žinomas ūkininkas dabar tapo auka – jo valdas nusiaubė kažkokie kerštautojai arba piktadariai, arba kokia klastinga žvėrių liga. plačiau»

Politikai palaimino kriaunietės dovaną

Sklypus Kriaunų kapinaitėms plėsti siūlė du geradariai gyventojai. Dviejų sklypų nereikėjo, tad įvertinus minusus ir pliusus pasirinktas Janinos Jočienės siūlymas. plačiau»

Šalies vienuoliai bursis Panevėžyje

Šį šeštadienį į Panevėžį keliaus vienuoliai ir vienuolės iš visos Lietuvos. Čia jie dalyvaus dienos simpoziume ir aptars įvairius Pašvęstojo gyvenimo aspektus. plačiau»

Auka per gerą širdį (nuotraukos) (2)

Pasvalyje į medikų rankas pakliuvo žiauriai jos pačios užauginto sūnėno sumušta senolė. Skriaudikas savo geradarę ne tik sudaužė kaip obuolį, bet ir galvą nuskuto plikai. Tik senutė viską jam atleidžia. Štai ir dabar iš areštinės paleistas smurtautojas lyg niekur nieko vėl šeimininkauja jos namuose, nors teismas jam ir uždraudė čia peržengti slenkstį. plačiau»

Pamuštą stirniną užpjudė šunimi (2)

Kokie skirtingi žmonės! Vieni patys savus vilkšunius paleidžia vaikytis per žiemą nusilpusių žvėrių, o kiti pasibaisėja tokiomis skerdynėmis ir puola gelbėti gyvo padaro. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.