Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono ūkininkas ir politikas kažkodėl stebisi, kad žmonės nepatenkinti jo grūdų valykla

Aukštaitijos diena

Jei kiti išvis nieko negavo, tai ir Perekšliai palauks

Gresianti ekologinė katastrofa daug metų kanalizacijos tinklų neturinčiuose Perekšliuose rajono valdžios negąsdina, ji turi gerą pasiteisinimą – nėra pinigų. plačiau»

Selo koncertui – 40 tūkstančių eurų (3)

Toli gražu ne visiems Aukštaitijos sostinės gyventojams patiko, kad vienam prieštaringai vertinamam atlikėjui su jo grupe už dviejų valandų pasirodymą scenoje per miesto šventę įsprausta gal net rekordinė suma. plačiau»

Aptiko 200 litrų brogos

Panevėžio pakraštyje, Pušaloto gatvės gale, garažus turintys panevėžiečiai suka galvas, iš kur bendrijos teritorijoje atsirado dvi statinės su degtindarių naudojamu raugalu. plačiau»

Nuo sūnaus pasimetusi sukorė nemažą kelią

Miške pasiklydusios senos Biržų rajono gyventojos ieškojo gausios pareigūnų pajėgos ir pėdsekiai šunys, kol galop buvo pranešta, kad ji pati pasibeldė į nuošalios sodybos duris. Dabar ji namuose ilsisi sveika ir gyva. plačiau»

Klebonas skolino su palūkanomis ir be jų

Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius dirbo ne tik dvasininku, bet ir vertėsi teikdamas parapijiečiams paskolas. Savo kaltę neigiantis kunigas įtikinėjo, kad prokurorai ieškantys sliekų ten, kur jų nėra. plačiau»

„Žaliosios“ reikalai „žaliai“ vadovei tvojo bumerangu

Rokiškio rajono valdžioje – skandalas. Po jo aukšti valdininkai gal pagaliau pasimokys, kad pasirašant dokumentus pirmiausia juos reikia perskaityti. Dar praėjusioje kadencijoje savivaldybės administracijai vos stojusi vadovauti jauna moteris aklai pasirašė vieną sutartį su Kauno firma, ir dabar visi Obeliai verkia: 100 tūkstančių eurų avanso gavę statybininkai pasiplovė, ir ką tu jiems! plačiau»

Miklus viliotinis pasibaigė karu (nuotraukos) (3)

Daugiabutis namas dabar stovi nei skustas, nei luptas. Statybininkai pabėgę, nes gyventojai juos savo priekaištais išguję. O viskas prasidėję nuo to, kad šiame name gyvenanti Lilija Bukauskienė, „Aukštaitijos būsto“ darbuotoja, pasikvietė administratoriumi savo darbdavį. Dabar ankstesnė vadovė nuversta, o naujasis dokumentuose regi klastotes. plačiau»

Obelis užvirto ant poliklinikos automobilio

Anykščių poliklinikos lankytojai nuo šiol neberagaus čia augusios obels vaisių. Neatlaikiusi gausaus rudeninio derliaus, ji su šaknimis išvirto. plačiau»

Prie atdarų konteinerių – pavojus (2)

Panevėžiečių nuogąstavimai ėmė ir išsipildė. Per visą vasarą nesugebėjus iki galo įrengti šiukšlių požeminių konteinerių, kažkam parūpo nuplėšti jų dangčius. plačiau»

„Garso“ gynėjai pateikė peticiją (4)

Kova dėl kino centro „Garsas“ tęsiasi. Peticiją dėl jo išsaugojimo pasirašė beveik 4 tūkstančiai gyventojų. O pastarosiomis dienomis tarptautinis portalas „Garsą“ paskelbė mėnesio kino teatru. plačiau»

Bibliotekos kieme – smagios maudynės

Vaikai Panevėžio bibliotekos dienos stovykloje karštas vasaros dienas leido kitaip nei įprastai – maudėsi baseinuose ir žaidė su vandens šautuvais. Atsigaivinti sugužėjo net stovykloje nedalyvavę mikrorajono gyventojai – mamos su mažyliais. plačiau»

Iš seniūno darbo – po aštuonerių metų

Aštuonerius metus Biržų rajono Vabalninko seniūnijai vadovavusi 41 metų socialdemokratė Lilija Vaitiekūnienė išėjo iš darbo. plačiau»

Protesto iš duobės net nesiklausė (nuotraukos) (4)

Nemokšiškai parinktos vietos šiukšlių konteineriams tiesiog siutina panevėžiečius: kai kurios dėžės statomos vos ne po jų langais ar prie pat žaidimų aikštelės, o Ramygalos gatvėje valdžia sumąstė įrengti požeminę konteinerių aikštelę vienam namui, nors gyventojai tam net ir labai atkakliai priešinosi. plačiau»

Atsisveikino su mokytoju giesme „Aleliuja“ (1)

Savaitgalį mirė džiazo muzikantas panevėžietis Rimantas Bagdonas. Bičiuliai apgailestauja, kad miestas neišsaugojo sovietmečiu jo užmegztų džiazo festivalių tradicijos. plačiau»

Valdžia išsitėškė dėl buvusio kiaulidžių vadovo? (16)

Naujoji Rokiškio rajono valdžia, atrodo, be jokių skrupulų pasistengė, kad komunalininkų įmonės direktoriumi netaptų buvęs ilgametis šios įmonės vadovas eksmeras Antanas Vagonis. Konkurso reikalavimai – tarsi pasityčiojimas iš buvusio rajono vadovo. Užtat jie surašyti taip, kad anksčiau teistas darbietis Vidmantas Maželis keliautų tiesiu taikymu į tą postą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.