Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventoja vaizdžiai papasakojo, kaip šunys slėpėsi būdose, kol vilkai vaikė jos avių bandą

Aukštaitijos diena

Kaip nuotekas tvarko Panevėžyje: jau pasiektas iki 2020–ųjų užsibrėžtas tikslas?

Pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje nutiesti vandentiekio ir nuotekų tinklai skaičiuojami šimtais kilometrų – iki 2020 metų prie jų prisijungti turi ne mažiau kaip 98 proc. šalies namų ūkių. Pasirodo, Panevėžyje nuotekas centralizuotai tvarko net daugiau. Pasidomėjome, kaip tai pavyko ir kodėl gyventojai jungiasi? plačiau»

Telefoniniai sukčiai viliojo Bistrampolio dvaro pinigus (papildyta)

Telefoniniai sukčiai nusitaikė į Panevėžio krašto dvasininkiją. Patikliausias iš visų kunigų, pasirodo, buvo Bistrampolio dvaro šeimininkas ir kelių Kupiškio parapijų kunigas Rimantas Gudelis bei dvaro buhalterė. Bistrampolio pinigai per banko operacijas nuplaukė į kažkokio bedarbio sąskaitą, bet tada jau atsikvošėjo ir pats klebonas. plačiau»

Netyčia tapo gandro tragedijos liudininku (papildyta)

Susižeidusiems paukščiams ištiesti pagalbos ranką sudėtinga, nes jų lūžiai nebepagydomi. Lieka viena gailestingumo galimybė – užmigdyti. Tačiau ir tokiu atveju žmonės viską turi daryti savo iniciatyva, būti pasirengę net ir sumokėti už tokią paslaugą. Visu tuo per likimo nemalonę turėjo įsitikinti pasvalietis. plačiau»

Meras interesų pelkėje įklimpo dėl sūnaus

Panevėžio meras architektas Rytis Račkauskas kaip reikiant įklimpo dėl savo sūnaus, taip pat architekto, dangstymo. plačiau»

Klientų masalo alaus bare neliko (papildyta, nuotraukos) (2)

Rokiškėnas daug metų kaupė senienas, jas panaudojo savo alaus barui puošti, turistams privilioti. Bet staiga vyras užkliuvo už tokių lankytojų, kurie apie ne itin švarius eksponatus pranešė policijai ir šioji atvyko jų surinkti. Sovietine simbolika, kadaise puošusia kone kiekvieną sovietinės šalies kabinetą, dabar jau nebepasipuikuosi. plačiau»

Piketuotojų prieš katilinę priešakyje – pats seimūnas (papildyta) (11)

Gyventojai, besipriešinantys įtartinai biokuro katilinės statybai, vakar su plakatais susirinko prie Panevėžio savivaldybės. Nė vienas miesto valdžios atstovas jų išklausyti neišėjo, užtat susikibo du politikai. plačiau»

Dėl vaikų globos namų – vieningi (2)

Biržų rajono Medeikių globos namai „Vaiko užuovėja“ iš evangelikų reformatų bažnyčios pereina į valdžios rankas. Tai rajono tarybos posėdyje vieningai nusprendė visi politikai. plačiau»

Už srutas baudžiamas karvės šeimininkas kaltino lietų

Rokiškio rajone patingėję susitvarkyti mėšlo rietuves kaimiečiai papuolė į aplinkosaugininkų akiratį. Prieš kelias dienas pareigūnams buvo pranešta, kad iš vieno kavoliškėno tvarto į aplinką teka srutos. Žmogus laiko vieną karvę, tačiau ir to pakako. plačiau»

Pusmetis be vandens ir po varvančiu stogu – lyg benamei (papildyta, nuotraukos) (1)

Kadaise gražiai ir pasiturimai gyvenusi trijų kambarių bute, šiandien Panevėžio rajono Uliūnų kaimo gyventoja kenčia nuo jai jau nebeįveikiamų buities bėdų. Apsileidę stogdengiai neskuba taisyti broko, o ir kitos tarnybos senam žmogui padėti nesiskubina. plačiau»

Knygų namelyje – ir sovietinis šlamštas (3)

Prieš kelis mėnesius Pasvalyje pastatytame knygų mainų namelyje galima rasti ir Lietuvos Konstituciją, ir lietuvių bei anglų kalba spausdintų įvairių žanrų knygų. plačiau»

Po siaubingos audros apsiverkė iš laimės

Meteorologų trečiadienį pranašauta audra neaplenkė Latvijos pasienyje gyvenančių biržiečių. Čia nedideliu ruožu praūžė kone tornadas, versdamas ir su šaknimis raudamas šimtamečius medžius. Tai, ką papasakojo dvi nuošalioje sodyboje gyvenančios moterys, sunku ir aprašyti. plačiau»

S.Skvernelio pažadai – netvirti

Panevėžyje penktadienį lankėsi ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Miesto valdžia, aprodydama aukštam svečiui Aukštaitijos sostinę, akivaizdžiai tikėjosi suminkštinti jam širdį ir gauti daugiau valstybinės paramos kai kuriems objektams atnaujinti. plačiau»

Tik viena ranka plovė? (papildyta)

Trijų žinomų Kupiškio vyrų draugystė buvo pagrįsta principu „ranka ranką plauna“, bet tik vieno iš jų likimas po korupcijos skandalo – netgi pavydėtinas. Teismų slenksčius jis mina tik kaip liudytojas. O taip yra todėl, kad, anot prokuroro, pavojingesni yra kyšių ėmėjai, o ne davėjai. plačiau»

Valdžios panosėje įsikūrę benamiai tik jai ir nesmirdėjo (papildyta)

Pernelyg ilgai Rokiškio centre, prie pat savivaldybės langų, šeimininkavo vadinamieji bomžai. Užtat gerokai ten pridergė. plačiau»

Konservatorės liapsusas prajuokino merą

Pastarajame Rokiškio rajono tarybos posėdyje savo naivumu merą socialdemokratą Antaną Vagonį prajuokino konservatorė Dijana Meškauskienė. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.