Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos nario žmona net skiemenuodama tikino, kad jos vyras nėra politikas

Aukštaitijos diena

Smegduobė po biržiečių namu žiojasi (papildyta, nuotraukos)

Žemė po biržiečių namu dunda jau ne pirmi metai, o štai dabar visu baisumu atsivėrė smegduobė kieme, visai netoli pastato. Nepaisydama to, šeima su vaiku gyvena toliau, baimindamasi kiekvieną kartą prasmegti. O valdininkams kas – ne jiems juk tas siaubas. plačiau»

Neįgaliesiems pasiekti tualetą – neįmanoma (papildyta, nuotraukos)

Atvykę į Biržų muziejų „Sėla“ neįgalieji žino, kad, prispyrus reikalui, teks grįžti į namus. Mat pasiekti tualetą pilies trečiame aukšte, kaip ir biblioteką – antrame, jiems tas pat kaip sveikajam įkopti į Everestą. Laiptai masyvūs, statūs – dar ne kiekvienam sveikajam įveikiami. plačiau»

Smulkieji ūkininkai išstatyti pajuokai (papildyta, nuotraukos) (2)

Ūkininkai, iš paskutiniųjų besistengiantys laikyti po vieną kitą gyvulį, išlaikyti savo šeimą ir netapti pašalpų iš valstybės prašytojais, pastaruoju metu jaučiasi lyg atstumtieji. Iš ilgamečio triūso prasigyventi niekaip nepavyksta, o senstant dar ir ima pjauti neviltis, kad šviesos tunelio gale nematyti. plačiau»

Paslaptingame sandėliuke – ir žmogaus kaukolė (papildyta)

Renovuojamo namo rūsyje darbininkai aptiko paslaptingas duris į sandėliuką, o jas atplėšę – ir trūnijančių senienų. plačiau»

Eilės poliklinikose didelės, o koridoriai – tušti (nuotraukos) (1)

„Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ar sveikatos apsaugos sistema juos tenkina? Ar patys yra susidūrę su jos trūkumais? Ką reikėtų keisti? plačiau»

Medicinos kortelių skandalo atomazga (1)

Sveikatos apsaugos ministerija šią savaitę pranešė apie baigtą tyrimą dėl skandalo, prieš gerą mėnesį supurčiusio Panevėžio ligoninę. plačiau»

Už apsileidimą – bauda bendrovei (1)

Iš „Aukštaitijos vandenų“ priteista atlyginti gamtai padarytą 200 eurų žalą. Prieš tai dar didesne pinigų suma nubaustas atsakingas už tai tarnybos viršininkas. plačiau»

Ilga naktis pelkėje ant kupstelio (papildyta, nuotraukos)

Jaunystėje skersai išilgai išvaikščiota giria senomis akimis nebe taip ėmė atrodyti, taigi kupiškėnas netikėtai pasiklydo jam puikiai pažįstamose vietose. Tačiau baimė vyro neįveikė – sutemus atsidūręs pelkėje jis susidaro samanų aukštumėlę nakvynei ir taip sulaukė ryto. plačiau»

Įslaptintos partiečių kovos finale – spyris lauk (papildyta) (2)

Ilgametis Kupiškio konservatorius Bronislavas Rimkus – jau nebe konservatorius. Jis buvo išspirtas iš visų postų – partijos, frakcijos ir svarbaus komiteto vadovo kėdės, tik už ką – meras Dainius Bardauskas neatskleidžia. plačiau»

Smarkios liūtys per naktį įkalino gyvulius saloje (papildyta, nuotraukos)

Patvinęs Nevėžis prie Naujamiesčio ūkininko bulius ir telyčias visą savaitę buvo įkalinęs susidariusioje salelėje šalia upės, atsirado bėdų dėl šėrimo. Ir žuvis iš vyro tvenkinio išplukdė per krantus išsiliejusi upė. plačiau»

Politikę griebė už tai, kad per daug kalbėjo (papildyta) (10)

Panevėžio merą Rytį Račkauską kritikuoti išdrįsusi opozicijos atstovė Gema Umbrasienė atsidūrė etikos sargų gniaužtuose. Jai mestas priekaištas dėl „santykinai ilgų“ citatų „Panevėžio krašto“ laikraštyje. Kaip tas citatas matavo – raidėmis ar centimetrais, pats skundo autorius jau nebežino. plačiau»

Lietuviškasis akropolis virto griuvėsiais (papildyta, nuotraukos)

Onuškyje išlikusios vieno statinio liekanos, darančios įspūdį net ir nesidomintiesiems istorija. Tai – dvaras, savo aukštomis kolonomis primenantis akropolius Italijoje ar Graikijoje. plačiau»

Gražiausių kiemų šeimininkai – išradingi darbštuoliai (nuotraukos)

Panevėžio savivaldybė ir šiemet paskelbė gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojus. plačiau»

Socialdemokratų intrigos tvarkiečiui išėjo į naudą (papildyta) (2)

Rokiškio rajono taryboje penktadienį nesėkmingai baigėsi bandymas nuversti vicemerą tvarkietį Egidijų Vilimą. Net opozicijoje tarp dešimties politikų atsirado vienas, slapta balsavęs už jį. Ir socialdemokratų stovykloje po didelio karščio traukiantis merui Antanui Vagoniui, jau jaučiasi nuleistas garas. plačiau»

Vilkai suka apie Širvėnos seniūnijos galvijų bandas (papildyta)

Po naktinės vilkų atakos Biržų rajone ūkininkaujanti šeima priversta naktimis spiginti šviesą. Jie tikisi, kad apšviestose ganyklose žvėrys vengs ieškoti grobio. Tačiau jie tapo tokie drąsūs ir įžūlūs, kad ir dienomis žmones susitikę nepuola iškart slėptis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.