Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už auksinės grandinėlės pasisavinimą teisiama advokatė papuošalą prilygino trintukui

Aukštaitijos diena

Pernelyg uolūs – klounai ir besmegeniai (15)

„Kas tas mediką nubaudęs klounas, asilas ir besmegenis iš savivaldybės?“ Šitokį klausimą raštu klerkams nerinkdamas žodžių uždavė miesto tarybos narys Mantas Leliukas. Atsakas jam buvo – svarstymas Etikos komisijoje. Tada ir ta komisija jo buvo pavadinta vergų komisija. plačiau»

Darbiečių vedlys irgi šoka iš skęstančio laivo

Krizę išgyvenantys darbiečiai Kupiškyje patyrė dar vieną smūgį. Praėjusią savaitę partiją paliko vienas iš jos steigėjų, Kupiškio skyriaus pirmininkas ir rajono tarybos narys Virginijus Andrijauskas. plačiau»

Opozicijos postuose regi apsimetėlius (5)

Panevėžio tarybos opozicijai suskilus į dvi dalis, kai kurie politikai neabejoja, kad su Kontrolės komiteto pirmininko išrinkimu valdančioji dauguma baigė vykdyti opozicijos pozicijų užėmimo operaciją. Tai jai pavykę padaryti tik todėl, kad socialdemokratai savo noru tapę valdančiųjų įrankiu. plačiau»

Pas gyvenimo draugę – lygesniu asfaltu (nuotraukos) (29)

Dėl įtarimų sunkiais ir apysunkiais korupciniais nusikaltimais nuo darbo nušalintas Panevėžio meras Rytis Račkauskas bent jau gali džiaugtis iš savo moters namų galintis keliauti į miesto centrą naujai asfaltuotu keliu. Žmonės gi netyli, klausia, kodėl nuošali Algirdo gatvės atkarpa staiga tapo tokia svarbi, kad ją reikėjo pirmiausia idealiai išblizginti. plačiau»

Mero niurkas į šaltą baseiną – su purslais

Ko tik nepadarysi dėl viešųjų ryšių! Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis perplaukė dar neatidarytą baseiną, dargi pabūtų bandomuoju triušiu ir ten, kur elektra krečia. Užtat oponentai piktinasi ir susidomėję nagrinėja įrašą – ar meras užsuko į kasą susimokėti už išsimaudymą baseine? plačiau»

Po žemėmis – tikros tiksinčios bombos (1)

„Labai nedrąsu dirbti, kai plūgas į žemės paviršių vis išverčia sprogmenis. Pastaruoju metu vyrai ėmė atsikalbinėti, kad šitame lauke nebears“, – pavojingą situaciją pasienyje su Latvija apibūdino biržietis ūkininkas. Būtent todėl žemdirbiams į pagalbą vis atskuba išminuotojai. plačiau»

Apsinuodijo, bet ne picerijoje

Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų skyriuje šią savaitę vėl atsidūrė nauji maistu apsinuodiję ligoniai. Šį kartą medikų pagalbos prireikė dviem mergaitėms sesutėms. plačiau»

Laukia, kad kapą tvarkytų kaltininkas (1)

Teismui narpliojant visą šalį šokiravusios tragiškos avarijos bylą paaiškėjo naujų faktų. Gimnazijų direktoriai tą lemtingą vakarą girtavo – o, likimo ironija! – žuvusiosios giminių namuose. Išleidžiant svečius šeimininkui net nekilo mintis drausti girtiems vyrams važiuoti mašina, bet kai jis išgirdo apie nelaimę, iškart suprato, kad tai jo svečiai bus prisidirbę. plačiau»

Susitepęs meras – moralinis pavyzdys jaunimo žiedui? (22)

Aukščiausių standartų siekianti, geriausių šalies gimnazijų dešimtuke besipuikuojanti Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija per Rugsėjo 1-osios šventę džiaugėsi buvusi pasveikinta prokurorų akiratyje esančio nušalintojo miesto vadovo Ryčio Račkausko. plačiau»

Valstiečio aukštojo mokslo diplomas kelia abejonių (3)

Ar prieš pat tapdamas Seimo nariu 57-erių biržietis valstietis Audrys Šimas sąžiningai įgijo aukštojo mokslo baigimo diplomą? Tai ėmė aiškintis Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba. plačiau»

Baltieji amūrai išsigando miesto vadovo linkėjimo (nuotraukos)

Beveik šimtas žvejų ir tik vienas, kilogramo nesvėręs, amūras. Toks kuklus Panevėžio Senvagėje vykusių žvejų varžybų rezultatas. plačiau»

Greideriui sugedus kelias nei skustas, nei luptas

Kaimo keliukas po remonto buvo virtęs žvyro ir velėnų klampyne, per kurią net tvirtam vyrui buvo sunku minti į darbą dviračiu. plačiau»

Stato į vieną gretą su nuslėpusiais milijonus (1)

Viena iš aršiausių Panevėžio valdžios kritikių Gema Umbrasienė šįkart nubausta už tai, kad neatliko formalaus veiksmo ir savo deklaracijoje nepakartojo to, kas jau buvo įrašyta į jos vyro deklaraciją: žinių apie paimtą 5 tūkst. eurų paskolą ir už šiuos pinigus pirktos nenaujos mašinos. plačiau»

Nušalintasis meras – vėl „prezidiume“ lyg būtų svarbiausias (8)

Į tarybos posėdį įtariamasis sunkiais nusikaltimais R.Račkauskas atvyko pernelyg punktualiai ir vėl pasirinko vietą, neatitinkančią jo dabartinio statuso. Toks nušalintojo vadovo susireikšminimas suerzino kai kuriuos situaciją stebinčius miestiečius. plačiau»

Milijonieriai susikirto dėl „kontrolinio paketo“ (2)

Dviejų turtingiausių kraštiečių, milijonierių – Biržų rajono tarybos nario liberalsąjūdininko Aido Vaitkevičiaus ir mero respublikono Valdemaro Valkiūno politinė bičiulystė baigėsi. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.