Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono meras tikino niekaip nesusijęs su skandalu dėl kelių rajonų melioracijos įmonių kartelinių susitarimų

Aukštaitijos diena

Baigta katilinės rekonstrukcija – Panevėžį šildys dar vienas biokuro katilas

AB „Panevėžio energija“ tęsia investicijas, kurių pagrindinis tikslas – plėsti biokuro panaudojimą šilumos gamybai ir kartu siekti konkurencingumo mažinant šilumos kainą. Pabaigus projektą „Panevėžio RK-1 rekonstravimas“, katilinėje oficialiai pradėtas eksploatuoti biokuru kūrenamas 8 MW galios vandens šildymo katilas ir 1,8 MW galios kondensacinis ekonomaizeris. plačiau»

Mokyklos vadovo postu džiaugėsi vos mėnesį (1)

Šalį sukrėtęs dviejų girtų Rokiškio rajono mokyklų direktorių tragiškas pasivažinėjimas netapo pamoka nei aukštą postą gavusiam biržiečiui pedagogui, nei jį skyrusiai ministerijai. Net ir įspėta dėl galimos pedagogo silpnybės, ministerijos vadovybė vis tiek palaimino jo karjerą. plačiau»

Kempingo nuoma juokinga, bet juoko nekelia (8)

Pusės milijono eurų vertės kempingas Pasvalyje bus išnuomotas vos už 100 eurų. Į rajono tarybą išrinktas darbietis verslininkas Igoris Malinauskas negalėjo atsistebėti, kad jo vadovaujamo biudžeto komiteto siūlymas pakelti mokestį triskart arba kempingą perduoti jaunimui – valdantiesiems lyg nuo žąsies vanduo. plačiau»

Traukiasi ilgai geroje kėdėje užsibuvęs ekspolitikas (1)

Stagnacijos įsikūnijimu pavadintas Vidmantas Baltramiejūnas pats gi tikino, kad pasitraukė iš politikos dėl stagnacijos Panevėžio tarybos darbe. plačiau»

Tyrimas parodė visuomenės nuostatų pokytį – gyvenamojo būsto aplinkos svarba didėja

Šiemet atlikta tyrimų bendrovės „Spinter“ apklausa rodo, kad vis didesnė Lietuvos gyventojų dalis akcentuoja ne tik individualaus būsto, bet ir greta esančios aplinkos įtaką gyvenimo kokybei. 93 proc. apklaustųjų rūpi visa gyvenamosios aplinkos infrastruktūra – ne tik pavienis namas, bet ir žaliosios bei poilsio zonos, kiemas ar gatvė. Ekspertų nuomone, tokie duomenys atspindi kaimynystėje augantį bendruomeniškumą, kurį dažnai lemia būsto modernizacijos patirtys. plačiau»

Bendravimo antikultūra kultūros nesukursi (2)

"Mes, politikai, turime prisiimti tiesioginę atsakomybę už skurdą valstybėje. Bet kokie svarstymai apie savo privilegijas skamba tarsi pasityčiojimas iš daugelio Lietuvos žmonių,"- situaciją šalyje, formuojant valdančiąją daugumą, vertina Seimo narys Povilas Urbšys. Į klausimus apie miesto ir šalies aktualijas, apie URBAN projektų vykdymą, bendravimo antikultūrą Panevėžio mieste, balsavimą dėl bendrijos "Romuva" atsako Seimo narys Povilas Urbšys. plačiau»

Kąsniais dalijosi seni draugeliai

Galimas aferas Panevėžio rajono savivaldybėje tiriantys pareigūnai užčiuopė, kad nusikaltimo gijos išsiraizgiusios kur kas plačiau. Mūsų krašto rajonuose dirbusios melioracijos įmonės veikė ranka rankon: derino kainas, sutardavo, kas laimės konkursus ir visi iš eilės nusigraibys grietinėlę. plačiau»

Po vilkų antpuolio tebeieškojo telyčių (2)

Netekti bandos limuzininių galvijų – didžiuliai nuostoliai. Vis dėlto iš savaitgalį pradingusių keturiolikos rokiškėno ūkininko telyčių dauguma atsirado, tik dvi tarsi prasmego skradžiai žemę. Nejaugi pateko į vilkų nasrus? plačiau»

Klausimai apie kelius nuvedė į aklavietę (2)

Aiškių atsakymų, kas konkrečiai atrenka tvarkomus seniūnijų kelius ir kas skiria tam sumas, taip ir nesulaukę, Pasvalio rajono politikai gerokai įsiaudrino. Neatsiliko ir iš vėžių šiaip jau neišmušamas meras Gintautas Gegužinskas. Jis ironizavo, kad į posėdį reikia atvesti specialistus ir supažindinti su politikais. O kodėl gi ne? Juk kituose rajonuose savivaldybės darbuotojai dalyvauja tarybos posėdžiuose. plačiau»

Tik dedasi šventais, jei dangsto P.Gražulį (nuotraukos) (3)

Seimas nepanaikino Seimo nario Petro Gražulio teisinės neliečiamybės. Valstiečių, socialdarbiečių, Lietuvos lenkų atstovų balsų pakako P.Gražuliui išsisukti nuo baudžiamosios atsakomybės. Taigi valstiečiai turės dar vieną garantuotą balsą savo kuriamoje koalicijoje. plačiau»

Medžiai virto, skiedros į žmonių širdis taikė (8)

Kovą prieš aplinkkelio tiesimą Panevėžio Rožyno gyventojai pralaimėjo. Nepadėjo ir kelionė į ministeriją, pirštu parodytos valdininkų padarytos klaidos. Vakar grįžus iš sostinės nebereikėjo ir skaudama širdimi žiūrėti į virstančius sveikus suaugusius medžius – jų jau buvo nelikę, vieta keliui buvo atlaisvinta. plačiau»

Miesto centras virto vamzdžių sandėliu (1)

Jau antra savaitė pačiame Panevėžio centre – Laisvės aikštėje kelią pėstiesiems užtveria stambūs vamzdžiai. Su aikštės rekonstrukcija jie, pasirodo, išvis nesusiję, nes yra skirti Respublikos gatvės vandentiekio ir kanalizacijos tinklų rekonstrukcijai. O tyso jie čia tik todėl, kad geresnės vietos jiems laikinai padėti tiesiog nesurasta. plačiau»

Kengūra žuvo nuo beširdžių niekšų rankos

Ilgai ieškotos jaunos kengūros istorija Rokiškio rajone baigėsi liūdnai. Ji nugaišo netrukus po to, kai ją rado šeimininkai. Žvėris, išaiškėjo, buvo negyvas jau tada, kai mūsų skaitytojai skaitė straipsnį ir džiaugėsi laiminga pabaiga. Šeimininkė dabar teisinasi neišdrįsusi iškart pasakyti teisybės. plačiau»

Erzino bet kokia mintis apie bičiulystę su kaimynais (2)

Kultūrinis bendradarbiavimas su baltarusiais – tai pasidavimas baisiai rusiškai propagandai! Tuo Pasvalio rajono tarybos narys Vilhelminas Janušonis buvo įsitikinęs pernai, nuomonės jis nepakeitė ir šiemet. plačiau»

Kovoje dėl trasos – „bulių“ pažeminimas (6)

Dėl trasos Uoginių kaime kariaujančius du klubus Kupiškio valdžia dar labiau supriešino, kai vienam iš jų atidavė trasą už dyką. „Buliai“ tai vadina iš anksto surežisuotu akių dūmimu ir jau planuoja treniruotes pas rokiškėnus. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.