Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dėl „Garso“ kino centro išsaugojimo stoję panevėžiečiai labai stebisi tuo, kad senąjį pastatą gali pakeisti gremėzdiška šiuolaikinė „plyta“

Aukštaitijos diena

Jau rajono valdymo pradžioje – užsispyrėliškų pažeidimų dvokas (6)

Nors dar neveikė jokie komitetai, naujoji Rokiškio rajono taryba išsivertė ir be jų – priėmė neapsvarstytus sprendimus visais darbotvarkėje suminėtais klausimais. O ką – valdantiesiems, anot opozicijos, pakanka balsų pravažiuoti buldozeriu. Naujasis meras, kad ir teisininkas pagal išsilavinimą, dangstosi Vyriausybės atstovės krūtine ir šamaniškais matymais. plačiau»

Taikiklyje – valdiška įmonė ar jos kėdės? (nuotraukos) (1)

Sunkius laikus išgyvenančiame „Rokiškio komunalininke“ ir pats velnias galėtų nusisukti sprandą, ypač dabar, kai įmonės valdymo, kaip įtaria opozicija, gviešiasi dar ne taip seniai iš jos gėdingai išdulkėjęs vienas naujajam merui artimas smulkusis akcininkas. plačiau»

Balsavo beveik visi kaip susitarę (nuotraukos) (2)

Panevėžio rinkimų rezultatai beveik visiškai atitiko visos šalies rezultatus. Tai išgirdę žmonės juokavo, kad Aukštaitijos sostinės gyventojams verta dalyvauti visokiose loterijose – tikrai laimės. plačiau»

Visą kaltę prisiima sau (1)

Kraupioji Naujamiesčio šeimos byla – jau finišo tiesiojoje, tačiau dar labai neaišku, kuo ji baigsis. Didžiulėmis medikų pastangomis iš mirties nagų išplėšta moteris keitė parodymus ir tikino, kad ją automobiliu savam kieme „tik pastūmęs“, o po to ilgam kankintis palikęs vyras nekaltas. plačiau»

Piketuotojai pakilo kovai už „Garso“ išsaugojimą (1)

Piketą prieš kino centro „Garsas“ griovimą ir prieštaringai vertinamo grandiozinio, nepaprastai brangaus menų centro statybas surengę panevėžiečiai išsakė daug savų argumentų, tik miesto valdžiai tai buvo neįdomu. Meras architektas Rytis Račkauskas nesiteikė iš savo aukštybių nusileisti pas paprastus panevėžiečius, tik per ryšininką pakvietė juos ateiti į jo kabinetą. plačiau»

Prisiminė ir savo pirmus laisvus rinkimus, ir tėvo – stebint kareiviui su ginklu

Dalyvavusieji išankstiniuose rinkimuose dėl prezidento ir referendumuose kantriai lūkuriavo eilėse. Mažiausiai laukė atėję vakare, bet ir tuomet durys beveik neužsidarė. Rinkėjų nuomonės labai skyrėsi – vieni tvirtai žinojo, ką rinkti į prezidentus, kiti pasikliovė atmetimo netinkamųjų principu. Jaunimui labiau rūpėjo pasisakyti dėl pilietybės, o vyresnius žmones paini referendumo formuluotė varė į neviltį. plačiau»

Autobusų keleivius baudomis pratina prie saugos diržų (2)

Kai kuriems tarpmiestiniais autobusais važiavusiems keleiviams kelionė pabrango 15 eurų, o kiti atsipirko įspėjimu. Tokių nuobaudų jie sulaukė už tai, kad važiavo neprisisegę saugos diržų. plačiau»

Po renovacijos – margi balkonai (4)

Daugiabučių renovaciją neretai lydi ne tik džiaugsmas, bet ir gyventojų nepasitenkinimas visokiais trūkumais. Vienas iš tokių nepatenkintųjų panevėžietis tvirtina, kad balkonas, nors ir įstiklintas, yra išorinė namo siena, todėl privalu apdailinti ir jo vidų, bent jau sieną. Statybininkai gi atkerta, kad tai daryti jiems nepriklauso. Bet ar namas atrodys gražiai? plačiau»

Kam naudingas komitetų mažinimas? (1)

Sumažėjus gyventojų, gerai apmokamų postų Panevėžio valdžia nesirengia apkarpyti, užtat ne taip svarbių komitetų pievoje leis sau pašienauti. plačiau»

Komiški baseino statybų mostai (4)

Panevėžio valdžia į rinkimus ėjo šaukdama apie ambicingus siekius. Vienas iš jų – plaukimo baseino statyba, kai į agitaciją buvo pasitelktas net žinomas plaukikas, – dabar virsta anekdotu. Savivaldybėje kaip niekada daug sutelkta architektų, tačiau išėjo taip, kad baseiną ji užsakė suprojektuoti per didelį pasirinktam plotui. plačiau»

Stora byla – apie žmonių gyvenimų vogimą

Programavimo mokslų nebaigęs asmuo gali įsibrauti į kitus kompiuterius, juos valdyti ir gauti informaciją apie bankų kodus, slaptažodžius, netgi privatų asmeninį gyvenimą. Būtent tokia byla verčia visuomenę suklusti. plačiau»

Kyšininko etiketės niekaip nebenuplėšė

Žinomo Kupiškio rajono milijonieriaus, buvusio politiko ir ūkininko Zigmanto Aleksandravičiaus kyšininkavimo istorija pagaliau baigta. plačiau»

Paskleidė teršalus

Prieš kelias dienas Aukštupėnuose, prie pat Kupiškio, gyventojai pastebėjo Lazdynupio upeliu plaukiančius teršalus. plačiau»

Išrinkti „Metų renovacijos projekto“ laimėtojai: daugiabučiai iš Marijampolės ir Šiaulių

Balandžio mėnesį vykę Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuoti „Metų renovacijos projekto“ rinkimai baigėsi – savo nuomonę išreiškė tiek Lietuvos gyventojai, tiek iš skirtingų ekspertų sudarytos komisijos nariai. Jų sprendimu, nugalėtojais tapo du 2018 m. atnaujinti daugiabučiai – iš Marijampolės ir Šiaulių. plačiau»

Į Biržus grįžo Europos Sąjunga

Po ketverių metų pertraukos šalia Biržų rajono savivaldybės vėl suplevėsavo Europos Sąjungos vėliava. Eksmeras Valdemaras Valkiūnas, anksčiau įnoringai šią vėliavą nukabinęs, dabar netveria pykčiu, bet jo išsidirbinėjimo laikai jau praeityje. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.