Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono mero rinkimuose antras likęs socialdemokratas sukritikavo save už minkštumą

Aukštaitijos diena

Balsavimo maratono lyderiai – vėl Skemai (2)

Išankstiniame merų rinkimų antro turo balsavime iš Panevėžio krašto gyventojų, kaip ir prieš dvi savaites, aktyviausi buvo kupiškėnai, o pasyviausi – panevėžiečiai. plačiau»

Dėl Panevėžio miesto mero – trys skirtingos valstiečių partijos pozicijos (1)

Panevėžio miesto mero rinkimų antrajame ture artėjantį sekmadienį susirungs korupcija įtariamas dabartinis meras Rytis Mykolas Račkauskas ir buvęs Ramūno Karbauskio bendražygis Povilas Urbšys. Tačiau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), į antrąjį turą nepatekus jos kandidatui Kęstučiui Lukoševičiui, neturi sutarimo, kurį iš judviejų palaikys lemiamame etape. plačiau»

Garsųjį direktorių siunčia į koloniją

„Sunkiai sužeistą moterį teisiamasis paliko nuošalioje vietoje, kur greitos pagalbos ji negalėjo tikėtis“, – pabrėžta sugriežtintame nuosprendyje tragiškos avarijos kaltininkui – Rokiškio rajono Kamajų gimnazijos eksdirektoriui Augučiui Tymukui. Aukos teta įsitikinusi, kad tik laisvės atėmimas gali būti atlygis kaltininkui ir pamoka kitiems. plačiau»

Panika dėl gaisro iš arenos išvijo kelis šimtus aistruolių

Panevėžio „Cido“ arenoje sporto aistras trumpam pakeitė baimė – per patį imtynių įkarštį pasklido dūmai ir svilėsių kvapas. Imtynininkų atstovas teigė, kad panašų, bet dar apmaudesnį incidentą jam teko patirti ir Amerikoje. plačiau»

Seimo narys – apie abu kandidatus į mero postą (10)

Netrukus dėl Panevėžio mero pareigų susirems stipriausieji šiuose rinkimuose – dabartinis, bet nušalintasis meras Rytis Račkauskas ir Seimo narys Povilas Urbšys. Buvęs žurnalistas, o dabar nepartinis Seimo narys Bronislovas Matelis sutiko paanalizuoti abiejų stovyklų galimybes. plačiau»

Palaikymo svarstyklėse – ir tuščios kėdės baimė, ir alergija rietenoms (5)

Panevėžio konservatoriai antrame mero rinkimų ture nusprendė palaikyti Seimo nario Povilo Urbšio kandidatūrą. plačiau»

„Geriau vaidinti vagį, nei juo būti“ (21)

Prieš antrą mero rinkimų turą Rokiškyje partijos ir komitetai pasiskirstė į dvi stovyklas. plačiau»

Atbaido juodas šleifas

Anykščių rajono politikai nelinkę užsimerkti prieš dabartiniam merui Kęstučiui Tubiui prokurorų mestus įtarimus. plačiau»

Sena draugystė dar vis nerūdija (1)

Kupiškio rajone dėl mero posto susigrums konservatorius Dainius Bardauskas ir valstietis Vidmantas Paliulis. Valstiečio rėmėjų, atrodo, yra gerokai mažiau, bet neutralių atsirado. plačiau»

Virstantis medis kliudė paminklą

Ilgąjį savaitgalį Panevėžio krašte siautėjęs vėjas stipriausias buvo penktadienį. Tądien vėjo gūsių neatlaikė net 12 medžių. Pusė jų buvo išversta Anykščių rajone. plačiau»

Infekcinėje ligoninėje – R.Račkausko reklama

Antradienį ryte į redakciją atėjęs panevėžietis prisipažino buvęs priblokštas, kai Panevėžio infekcinėje ligoninėje pamatė kandidato į merus, nušalintojo miesto vadovo Ryčio Račkausko rinkiminį plakatą. plačiau»

Gelbėti aktorių (1)

Panevėžio lėlių vežimo teatro darbuotojai kreipėsi į tautiečius su kilnia misija. Jų teatre dirbančiam jaunam ukrainiečiui aktoriui būtina skubi inksto persodinimo operacija, motina pasirengusi savo sūnui atiduoti inkstą. Tačiau bėda: už visa tai reikia surinkti 5 tūkstančius eurų. Geraširdės senutės ašarodamos aukojo kiek gali. plačiau»

Įsislaptinęs portalas – rinkėjams mulkinti?

Kad internetas yra galinga viešos ir paslėptos reklamos platinimo priemonė, atrodo, puikiai perprato ir Panevėžio valdantieji. Vienas iš nušalintojo mero Ryčio Račkausko artimiausių bendražygių kineziterapeutas Arūnas Balčiūnas sukūrė paskyrą skambiu pavadinimu „Visit Panevezys“, kurioje publikuota ir neapmokėta politinė reklama. plačiau»

Kolekcionavo slaptai, bet vagių vis tiek sulaukė

Šeimai pakako nakčiai negrįžti namo, ir kažkas tuo mikliai pasinaudojo. Įsibrovę nusikaltėliai pirmiausia griebė medalių kolekciją, bet nepaliko ir dukros susitaupytų 500 eurų. Šeimininkui širdį sopa ne dėl nuostolių, o dėl malonumą teikusios kolekcijos, tad dabar griežtai apsisprendė – daugiau jos nebekaups. plačiau»

Pastabiems rinkėjams – tik atlaidi pašaipa (3)

Rinkimų organizatoriai tinklalapyje nurodo du skirtingus balsavimo biuletenius – savivaldybių tarybų ir merų. Bet nuėję balsuoti rinkėjai veltui biuletenyje ieškojo žodžio „meras“. „Tai už ką balsuojama – gal už fermos vedėją?“ – klausė viena biržietė. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.