Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicijos atstovo nuomone, po tragiškos avarijos išgarsėjęs buvęs mokyklos direktorius netinkamas būti seniūnu
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Neįtikėtina vilkų ir elnių santarvė

Medžioklėje vyrams svarbiausia trofėjai, tačiau ką jie kartais pamato, ką patiria – sunku ir papasakoti, ir aprašyti. Naujausi krašto medžiotojų potyriai – tai vaizdas, kaip vilkai lieka abejingi elnių kaimenei, ir jaudulys pašovus pilkį, kai į kitą taikytis jau nebekyla ranka. plačiau»

Plikledis parūpino sočiai darbo medikams

Antradienį Panevėžyje temperatūrai visą dieną laikantis ties nuliu ir dėl to susidarius plikledžiui, keliai ir šaligatviai virto čiuožyklomis – žmonės griuvo, jiems lūžo kaulai, trūko raiščiai. Tačiau kai kurie jų demonstravo stebėtiną kantrybę – štai vienas ne į ligoninę skubėjo, o į Žemaitiją neatidėliotinais reikalais. plačiau»

Pavojingą sprogmenį parsinešė namo

Radęs Antrojo pasaulinio karo laikų artilerijos sviedinį, pusamžis Biržų rajono gyventojas iš pradžių nesuvokė, kad jis labai pavojingas. plačiau»

Geriau teprotestuoja su traktoriais, o ne su šakėmis (nuotraukos)

Margaspalviai ūkininkų traktoriai keliuose ir žali kryžiai laukuose – įspėjimas valdžiai nedidinti mokesčių. Gyventojų klausėme, ar užjaučia ūkininkus, palaiko jų akciją. Ar reikėjo jiems protestuoti jau žinant, kad tų mokesčių nebeketinama didinti? Ir ar tikrai reikia jiems mokesčių lengvatų? Ar tikrai jie vargingiau verčiasi už visus kitus? plačiau»

Valdžia nubaudė už didelį uolumą (nuotraukos)

Panevėžio valdžia nemėgsta gyventojų skundų. Pažadėjusi, kad panaikins draudžiamuosius ženklus įvažiuoti į visų daugiabučių kiemus, pirmiausia juos išrovė iš to kiemo, kuris daugiausia skundėsi dėl čia statomų svetimų automobilių. Iš to nauda ir savivaldybės darbuotojams. plačiau»

Valdantieji balsavo už dar nesupakuotą dovaną (3)

Panevėžio valdantieji su savo lyderiu – teisiamu meru Ryčiu Račkausku išskėstomis rankomis priėmė privačios bendrovės už dyką žadamą parengti, bet dar neegzistuojantį naujos autobusų stoties projektą, tačiau opozicijai šis sandoris atrodo pernelyg abejotinas, tad ji čia savo rankų neprikišo – išvis nebalsavo. plačiau»

Rokiškėnų medikų desantas – į Kupiškį

Kupiškio rajono poliklinikai vadovaus dabartinis Rokiškio poliklinikos direktoriaus pavaduotojas, chirurgas, Rokiškio rajono tarybos narys – 54 metų tvarkietis Robertas Baltrūnas. plačiau»

Darbas policijoje gal bus ramesnis ir stabilesnis

Pasitvirtino žinia apie darbą keičiantį žinomą politiką. Panevėžietis konservatorius Marius Mališauskas patvirtino paliekantis Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ir išeinantis dirbti į policiją. plačiau»

Dar nė vienas neveiksnus ligonis nepagijo

Panevėžio pavyzdys rodo, kad savivaldybėse kepamos komisijos tarsi ir turi labai gražų tikslą padėti gyventojams, tačiau iš tiesų užsiima tik biurokratiniais pasistumdymais – susirenka, paposėdžiauja ir išsiskirsto. plačiau»

Mero patarėją įvardijo dešiniąja jo ranka (nuotraukos)

Antradienį iki paskutinės minutės nebuvo aišku, ar įvyks mero Ryčio Račkausko ir kitų dviejų teisiamųjų bylos posėdis – kaip visad, teismo kantrybę bandė sukčiumi pripažintas veikėjas. Vis tiktai jam atvykus buvo tęsiama ankstesniuose posėdžiuose pradėta liudytojų apklausa, per kurią ryškiau pasimatė mero patarėjos Gintarės Maskoliūnienės vaidmuo. plačiau»

Ligoninėje laukė išminuotojų

Penktadienį prieš vidurdienį Panevėžio ligoninėje kilo sujudimas. Atlikdami remonto darbus rūsyje darbininkai aptiko įtartiną daiktą. Vyrams jis pasirodė panašus į sprogmenį. plačiau»

Autobusų stotis vėl ant smaigalio (4)

Kalėdines dovanas rūpestingiausieji jau rengia, tik jų dar reikės palaukti. Bet yra ir nekantruolių. Panevėžio valdžiai štai tokia dovana jau teikiama – privati bendrovė, valdanti prekybos centrą prie autobusų stoties, pasišovė padovanoti visą naujos stoties projektą. Tiesiog už gražias akis? Žinant seną istoriją, tuo labai sunku patikėti. plačiau»

Suokalbininkes smaugia baudos už kartelinį susitarimą

Prigriebtos ir gerokai papurtytos kelių krašto rajonų melioracijos įmonės teismuose jau nebeginčijo esminio dalyko – kad yra kaltos, bet tikėjosi bent jau tos malonės, jog bus nors kiek sumažintos šešiaženklės baudos. plačiau»

Baimė ir gėda nuginė prisipažinti policijai

Bankomate neva išvydęs svetimą kortelę vyras ją iškart pasigriebė ir nudūmė pirkti alkoholio. Kitą dieną besipagiriojantį smarkuolį aiškiai apėmė panika, kad bus atpažintas, teks atlaikyti baisią gėdą, tad nieko nelaukdamas jis nuskuodė pas pareigūnus. plačiau»

„Garso“ gynėjams – gera žinia

Pilietinės iniciatyvos grupė „Išsaugoti „Garsą“ gavo Valstybinės kultūros paveldo komisijos raštą dėl kino teatro Panevėžio centre išsaugojimo galimybių. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.