Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Aukštaitijos diena

Paskelbė metų panevėžiečius (2)

Jau paaiškėjo, kam šiemet bus įteiktos Metų panevėžiečio statulėlės. plačiau»

Gretos favoritas (nuotraukos) (5)

Aukštaitijos sostinė valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio širdžiai išskirtinė iki šiol. Nors šis skandalingas politikas rinktas Kaune, jo padėjėjas-sekretorius kažkodėl darbuojasi Panevėžyje. Ir ne bet koks, o buvęs Gretos Kildišienės klasės draugas. plačiau»

Sąskaitos už šiukšles – net numirėliams (8)

Naujas sąskaitas už šiukšlių išvežimą išvydę gyventojai patyrė šoką: vieni skundžiasi padidėjusiu mokesčiu, kiti piktinasi, kad už paslaugą reikalaujama susimokėti į priekį, treti gobšumo viršūne vadina tai, jog sąskaitas gavo net kai kurie jau seniai mirę žmonės. plačiau»

Per pusę amžiaus – pirmas vilkas

Į sezono pabaigą netikėtais trofėjais nustebino rokiškėnai. Dar įdomiau: viena kritusi vilkė galėjo būti gentainių atstumta. plačiau»

Viešai apkaltintas vadovas ginasi (1)

Po tragiškos avarijos Rokiškio rajone politikai viešai prabilo, kad rajone yra ir daugiau girtaujančių įstaigų vadovų, o vienas netgi buvo įvardytas. Dabar jam tenka dievagotis taip nebuvus. plačiau»

Kupolas gyvūnus krėtė elektra (1)

Feisbuko socialinio tinklalapio grupėje „Gyvūnai PNVŽ“ pasirodė informacija, kad panevėžiečiai, eidami į Laisvės aikštę, saugotų savo augintinius nuo netikėto pavojaus. plačiau»

Užaugintomis lydekomis džiaugsis ir latviai žvejai

Lietuvos ir Latvijos pasienyje gyvenantys žvejai patenkinti – Rokiškio rajone buvo įžuvintas Ilgės ežeras. Valstybinė siena eina Ilgės ežeru, tad ūgtelėjusiomis žuvimis kitąmet džiaugsis tiek lietuviai, tiek latviai. plačiau»

Apie STT raštą sužinojo paskutiniai (nuotraukos) (2)

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna priverstas aiškintis dėl asfaltuojamo kelio link jo būsimų namų valdų. Tačiau – kažkaip labai jau pavėluotai. Nors skundą STT miesto valdžiai persiuntė prieš gerą mėnesį, politikams ji apie tai – nė kriukt. plačiau»

Savo ir mylimosios nuotrauką – ant konteinerio (3)

Per pažinčių skelbimus, viešinamus vienos televizijos, surasta nauja draugė patikliam vyrui atnešė vien nemažų nuostolių. Pamažu iščiulpusi pinigus moteris vėliau ėmusi nuo jo slapstytis, o nepalikta ramybėje galiausiai pasiskundė policijai dėl persekiojimo. plačiau»

Miestas senyn, šiukšlės – brangyn (5)

Panevėžio valdžia artėjant šventėms miestiečiams parengė nemalonią dovaną – brangesnį šiukšlių tvarkymo mokestį. Labiausiai jis kils vienišiems gyventojams. plačiau»

Niekada nežinai, ar koks girtuoklis neužlėks (nuotraukos) (1)

Po tragiškos avarijos, kai Rokiškio rajone girti mokyklų vadovai pražudė niekuo dėtą moterį, o jos sūnų sužeidė, klausėme rokiškėnų, ar jie patys jaučiasi saugūs mieste ir kaimų keliuose. Gal vertėtų dar griežtinti bausmes mirtį sėjantiems ratuotiems girtuokliams? plačiau»

Etikos sargai – slapta kontora (2)

Užsidarę etikos sargai paposėdžiauja, o ką nusprendžia – jau ne rinkėjų reikalas. Mat komisija net nekelia klausimo, kas gali teikti žinių apie posėdžio rezultatus, o protokolas vėlgi neaišku kur pradingęs. plačiau»

Politikas pabūgo akistatos su prokuroru

Korupcijos bylai artėjant į pabaigą, parodymus davė ir teisiamasis – žinomas Kupiškio rajono politikas ir ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius. Jis visiškai nesikuklino girdamasis, kai kur skaitė iš anksto surašytą tekstą, o kai reikėjo atsakyti į prokuroro klausimus, nėrė į krūmus. Anot prokuroro – bijojo susimauti. plačiau»

Iki eglutės nė uodas nebūtų prisibrovęs

Tokia aukšta, kad Panevėžio dangų, atrodo, remianti eglė penktadienį sušvito įvairiomis šviesomis. Kalėdų Senelis jos įžiebti atidardėjo Pasakų traukinuku. plačiau»

Vaistų nuo skausmo parvežė iš Ispanijos (nuotraukos)

Gyventojų klausėme, kaip juos asmeniškai paveikė šalyje kilusi suirutė dėl receptų, kai išsigandusios nuobaudų vaistinės staiga ėmė reikalauti receptų net paprasčiausiems medikamentams. Ką skaitytojai mano apie vaistų kainas, ar dar įmanoma vaistus įpirkti? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.