Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė piktinosi, kad medikai skausmingą tyrimą jai ketino daryti be rimto nuskausminimo
Intensyvus masažas su raugintais kopūstais
Jonas RAGAITIS, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

"Ralio trasa" per valdžios malonę gena į teismus

Biržų savivaldybė prakišo jau antrą bylą už tai, kad miesto duobės laužo gyventojų mašinas. Valdininkai bando įrodyti, kad vairuotojai laksto nematydami kelio, tačiau teismas jų klausia, o kurgi ženklai, įspėjantys apie duobes. plačiau»

Jauna biržietė pati nekvėpavo šešias dienas

Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų medikai švenčia didelę pergalę prieš koronavirusą – jie išgelbėjo labai sunkios būklės jauną moterį. Iš Biržų rajono atvežta nėščioji jau buvo praradusi vaisių, tad visas jėgas teko skirti jos gelbėjimui. Tai pavyko tik prijungus itin modernią sistemą. plačiau»

Tenka įtikinėti, kad virusas puls ir bažnyčioje (nuotraukos)

Nedaug trūko, kad nuo pirmadienio būtų atvertos bažnyčios visiems tikintiesiems. Tik kilus nemažai visuomenės nuostabai, šalies vyskupai nusprendė kol kas palikti jas uždarytas. Ar tikrai trūksta galimybės ateiti į bažnyčią, dalyvauti mišiose, ar eitų į bažnyčias, jei jos būtų atviros, „Panevėžio krašto“ korespondentė Daiva BARONIENĖ teiravosi Panevėžio Laisvės aikštės praeivių. plačiau»

Savų investicijų poreikis gavus paramą sumažėja

„Modernus žemės ūkis – perspektyvus žemės ūkis“, – tokios pozicijos laikosi Kazlų Rūdos savivaldybės Pavabalkšnio kaime ūkininkaujanti Dalia Kairaitienė. Kiek leidžia galimybės, į kartu su sutuoktiniu Aidu plėtojamą pienininkystės ūkį investuoja savarankiškai. Tačiau, prireikus atnaujinti melžimo aikštelę, ūkininkai pabandė paramos kreiptis pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. plačiau»

Projektą iš aklavietės puolė krapštyti pats ministras (8)

„Garso“ kino centro gynėjai prašė naujojo kultūros ministro stabdyti seno pastato griovimą ir svarstyti kitus menų centro statybos variantus, tačiau netikėtai per Seimo Kultūros komiteto posėdį išaiškėjo, kad ministras ėmėsi jam nebūdingo vaidmens – pats derėjosi su menininku Stasiu Eidrigevičiumi. plačiau»

Skandalingoji šeimynos byla – jau teisme

Panevėžio apylinkės teismas netrukus atvers pavyzdine laikytos vienos Aukštaitijos krašto šeimynos dvilypio gyvenimo bylą. Už šešių mažų ir didesnių mergaičių seksualinį išnaudojimą bus teisiamas šeimynos globėjos vyras, o pati globėja – už piktnaudžiavimą savo teisėmis. plačiau»

Per 20 dienų neteko 20 senukų

Koronaviruso klastingumą visu smarkumu pajuto Biržų parapijos globos namai: neįtardamos, kad serga, slaugytojos užkrėtė visus garbingo amžiaus gyventojus ir savo vadovę. Darbuotojų užkrėsti su infekcija kovoja bemaž kas trečias A.Bandzos socialinių paslaugų namuose gyvenantis senukas, plečiasi židinys ir Jotainiuose. plačiau»

Pernai pribyrėjo dvynių

Praėjusių metų išskirtinumas Panevėžio ligoninės Gimdymo namuose – net 17 porų dvynių. plačiau»

Gelbėjo ligonius ir pats pražuvo (6)

Už pasvaliečių gyvybes besigrūmęs gydytojas Valentinas Virbickas tapo klastingo koronaviruso auka. Priešakinėse linijose dirbusio mediko gyvybė užgeso Panevėžio infekcinės ligoninės reanimacijos skyriuje. Pasvalyje dabar tiek daug sergančių medikų, kad pakeisti „Covid 19“ skyriaus vedėją nėra kuo. plačiau»

Motina buvo užsikrėtusi, bet naujagimė – sveikutėlė (1)

Panevėžio gimdymo namuose jau gimdo visos apskrities gyventojos. Naujųjų išvakarėse čia buvo nemažai lakstymo, nes gimė 5 kūdikiai. Pirmąją šių metų dieną atėjo atokvėpis – gimė tik viena mažylė. Daug gimdyvių atvyksta jau užsikrėtusios pavojinguoju virusu, labai sunku jas atskirti nuo sveikųjų, bet kol kas viskas baigdavosi gerai. plačiau»

Viruso židinį kurstė sergantis vadovas (4)

Biržų administracijos vadovas Vidas Eidukas į darbą nebodamas aiškių ligos simptomų vaikščiojo tol, kol aplinkiniai ėmė jį raginti išsitirti dėl koronaviruso. Meras Vytas Jareckas įtaria, kad ir jį patį bei darbuotojus V.Eidukas užkrėtė, tik džiaugiasi, kad daugelį, o – „ne visus“. plačiau»

Dosnesnės skiepų siuntos – tik po pasipiktinimo bangos (nuotraukos) (4)

Pirmą skiepų siuntą gavusi Respublikinė Panevėžio ligoninė buvo įpareigota ją paskirstyti visoms dviejų regionų medicinos įstaigoms, tačiau pasielgė kaip grobuonis – savo valdose suskiepijo visus, net ūkio dalies personalą, o į periferiją lyg pasityčiodami pasiuntė po 10 dozių. Tiek, aišku, nepakako net „reaktorių“ medikams. plačiau»

Atsivėrusi smegduobė burbuliavo kaip stebuklinis katilas (nuotraukos)

Karantinui iš gyventojų atėmus pramogas, netikėtai pramoga tapo netoli Biržų atsivėrusi kone 10 metrų gylio ir pločio smegduobė. Žmonės veržėsi pamatyti šio gamtos pokšto net naktimis, išniokojo savo mašinomis privačią teritoriją, piktino jos savininką. Galop teko užtverti ne tik smegduobę, bet ir link jos vedantį kelią. plačiau»

Medžiotojai kaimynams keršijo ugnimi?

Nesutarimai tarp gretimuose rajonuose medžioklės plotus turinčių medžiotojų pasvaliečių ir pakruojiečių, atrodo, pasiekė pavojingą ribą. Po vienos nakties Pasvalio rajone neliko daug metų stovėjusio medžioklės bokštelio. plačiau»

Vietoj auksinių vestuvių – skyrybos (nuotraukos)

Panevėžio krašto civilinės metrikacijos skyriuose 2020 metais buvo fiksuojama nemažai rekordų ir antirekordų, darbuotojams teko sutuokti ir 8-tą dešimtį bebaigiančias nuotakas ir jaunikius, išregistruoti ir tik kelis mėnesius trukusias santuokas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.