Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Su ironija priekaištavo merui V.Valkiūnui

Aukštaitijos diena

Po vilkų antpuolio likusi gyva avis nesiliauja bliauti (3)

Įsibėgėjus ganiavai, vilkai suskato ūkininkų ganyklose ieškoti grobio – gyvulių. Žvėrys ir vėl siautėjo savo pamėgtose vietose – per kelias dienas Biržų ir Anykščių rajonuose buvo papjauta per dešimt avių. plačiau»

Paneigimas

2017 m. gegužės 4 d. panskliautas.lt paskelbtoje Linos Rušėnienės publikacijoje „G.Kildišienės bendraklasis – jau R.Karbauskio sekretorius“ neatitinka tikrovės šie teiginiai: „Dabar jis kyla karjeros laiptais, nes jo buvusi bendraklasė yra įtakingoji gražuolė Greta Kildišienė“, „Paprastas, jokių mokslų nebaigęs vaikinas iš Panevėžio padarė svaiginančią karjerą“, „O kam jam aukštasis mokslas, jei ir be jo priima patarinėti tokioms asmenybėms kaip R.Karbauskis?“ plačiau»

Rokiškio ligoninė – mirties gamykla? (6)

Rokiškio medikų darbo metodai protu nesuvokiami. Po operacijos be priežiūros palikta senolė iškrito iš lovos, jai lūžo kaulai. Užuot skubiai suteikęs pagalbą ir apie nelaimę pranešęs artimiesiems, palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus personalas apsimetė, jog nieko neįvyko. Net pusantros paros kankinė nesulaukė pagalbos. plačiau»

Ir po antro kirčio siūdins apatines kelnaites merui (3)

Kupiškio politikas ir ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius nuo etikos sargų vėl gavo per ilgą liežuvį, bet žada ir toliau negailėti jiems darbo. Pastaruoju metu jis sakė tebevargstąs ieškodamas dizainerio ypatingam drabužiui sukurti ir pasiūdinti. plačiau»

Biržus meras vis regi kaip antrą miestą po Romos (6)

Visur gyvenime svarbiausias – naudingumo principas. To Biržų rajono tarybos narius mokė jų meras milijonierius Valdemaras Valkiūnas, skaitydamas savo veiklos ataskaitą. Užmigdęs opozicijos budrumą padėkomis, po balsavimo jis leptelėjo, kad nė vienas nebalsavo prieš, nes neišdrįso. plačiau»

Pradingėlę surado ligoninėje

Šeštadienio vakarą Rokiškio rajone, Kazliškio seniūnijoje, namo grįžę artimieji pasigedo 88 metų senutės. plačiau»

Teniso kortus perleis už 29 centus

Artimiausiu metu Panevėžio teniso kortai atiteks miesto savivaldybei. Valdininkams pavyko taikiai sutarti su didelius verslo planus kūrusiais, bet jų iki galo taip ir neįgyvendinusiais bei į teismus pasiųstais verslininkais. plačiau»

Remonto atliekas – tiesiai ant gatvės (3)

Kam nešti šiukšles į konteinerius, jei jas paprasčiau išpilti gatvėje. Tokia logika vadovavosi ne vienas aplinkos šiukšlintojas Pasvalio krašte. Tačiau filmavimo kameros tokius jų įsitikinimus gali labai greit išpūsti iš galvų. plačiau»

„Širdyse“ išvysime tarybos narių veidus?

Liepos mėnesį Pasvalyje vyks vaidybinio filmo „Širdys“ filmavimai. Jame galbūt šmėžuos ir rajono politikų veidai. plačiau»

Baisybės velioniui dar nesustingus (nuotraukos, papildyta) (3)

Tokios makabriškos situacijos tikriausiai dar niekas negirdėjo: žmogus guli karste, o kaimynas išdrasko daržą ir rėkia: „Atiduok žemę.“ Tačiau, kaip tvirtina staniūniečiai, taip buvo. Tik ne viskas iš tuščio prasidėjo: kaimynai jau seniai nesutarė dėl į šešias dalis padalyto sovietinio turto – suklypusio tvarto. O dėl tako vykęs karas kiaušiniais ir nuogu užpakaliu. plačiau»

Tik gyventojai naujoje jėgainėje išvydo monstrą (papildyta) (1)

Stambusis verslas ir Panevėžyje pademonstravo, kaip sugeba išlįsti pro adatos skylutę, o vietos valdžia – to nepastebėti. Kad nereikėtų tirti būsimos biokuro katilinės poveikio aplinkai, pakanka jos galingumą sumažinti viena šimtąja dalimi nuo 20 iki 19,99 megavato. plačiau»

Mokyklos vadovo jausmų iškrova žiebė pavaldinei (papildyta) (5)

Baigiantis mokslo metams Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje užvirė nepedagogiškos aistros – direktorius Artūras Totilas, net nepasiaiškinęs su lietuvių kalbos mokytoja Birute Valkiūniene, ėmė ir apskundė ją kaip politikę savivaldybės etikos sargams. plačiau»

Vaikų autobuse – ir senukai? (2)

Mokinius vežiojantis vairuotojas privalo skaudama širdimi palikti pakelėje ranką keliantį senuką, net jeigu autobuse yra laisvų vietų. O pagailėjęs ir jį priėmęs į autobusą gali būti nubaustas. plačiau»

Paskutiniam šauliui žvakę galės uždegti prie paminklinės lentos

Panevėžyje, prie Švč. Trejybės bažnyčios, paskutinio nepriklausomos Lietuvos Panevėžio apskrities ir miesto šaulių sąjungos vado Česlovo Meškausko artimieji atidengė jo atminimo lentą. plačiau»

„Bobų vasarai“ davė mažiau nei automobiliui (papildyta) (22)

Dalis Pasvalio rajono politikų skeptiškai vertina roko muzikos gerbėjų bandymus atgaivinti „Bobų vasaros“ festivalį, bet vicemeras paprašė duoti organizatoriams dar vieną šansą, nes pernykščiai pasirodymai buvę tikrai geri, o kad pasvaliečiai į šventę nesusirinko – patys kalti. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.