Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalietis automobilių meistras papasakojo, kaip išvengė žūties garaže nugriaudėjus sprogimui
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Per pandemiją slaugė iškritėlius

Ne tik per dabartinį karantiną medikams buvo sunku. Visais laikais žmonės sirgo, mirė, o ir užkrečiamosios ligos siautė. Medicinos seserimi prieš 60 metų dirbti pradėjusi pasvalietė tremtinė mena ispaniškojo gripo laikus, kitokius išbandymus, kai gelbėjant gyvybes tekdavę ir basomis lakstyti, ir dūstančio kūdikio gleives burna išsiurbti. plačiau»

Iškirto Senvagės krūmus, po to pastatė sceną (nuotraukos)

Po Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos Panevėžio Senvagėje liko mažiau jaukumo. Gyventojai pasigedo kelių krūmų – jie buvo nukirsti prieš pat šventę būtent toje vietoje, prie kurios turėjo stovėti didžiulė kilnojamoji scena. plačiau»

Medaus puotoje – visa miško brolija (nuotraukos) (1)

Biržų girios pašonėje esančiame bityne radęs išvartytus avilius ir išmėtytus korius bitininkas iš pradžių pamanė, kad čia siautėjo piktadariai, bet netrukus paaiškėjo, kad medų kopinėjo barsukai, o jiems padėjo kiti žvėreliai ir paukšteliai. plačiau»

Merai ravės, prižiūrės anūkus, dresuos šunis

Vasara beveik įpusėjo, pats metas atostogauti. Tik šiemet pandemija daug ką pakoregavo. Ką per atostogas veiks Panevėžio apskrities rajonų merai, kaip jie mėgsta ilsėtis, ar jie ryšis keliauti į užsienį, kokios atostogos jiems yra idealios, domėjosi Zina PAŠKEVIČIENĖ. plačiau»

Pasirengęs už nuobaudą netgi ir trinkeles kloti

Biržų politikas buvo apskųstas „į patį dangų“, o įklimpo tik per didelį norą padėti ne žmonai mokytojai, o rajono švietimo sistemai. Dabar jis jaučia, kad gaus barti nuo visų, o meras esą gal net „grūšių atskus“. plačiau»

Pasikeitė didelės bendrovės vadovas

„Panevėžio statybos tresto“ generalinio direktoriaus poste – jau nebe Dalius Gesevičius. plačiau»

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučių renovacijai

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą administruojanti Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) iki 2021 metų kovo 31-osios laukia naujų paraiškų – Aplinkos ministerija jau aštuntą kartą kviečia teikti paraiškas senų daugiabučių modernizacijai. plačiau»

Beveik pusantro kilogramo saldainių kirpėjai negaus

Nepanorę palengvinti smulkiųjų verslininkų naštos, valdantieji ištraukė saldainį ir džiūvėsėlį – kaip įrodymą, kad to daryti nereikia. Tačiau jau trečią kartą siekiantys, kad būtų įvesti 1 euro vertės verslo liudijimai, opozicijos atstovai neliko skolingi – saldainius rodančią politikę išvadino biudžetine ponia, nesuprantančia, kaip sunku uždirbti. plačiau»

Išleisdami vadovus pinigų nebeskaičiuoja

Kai Biržų rajono taryboje ką tik prisiekęs naujas politikas pasiūlė vieną kartą įvesti tvarką ir iš darbo išeinantiems įstaigų vadovams mokėti dviejų mėnesių išeitines, o ne tiek, kiek prašo, piestu šoko pedagogės: jeigu taip, tai mokytojo profesija dar ilgai netaps prestižinė. plačiau»

Reglamentas – dulkių debesims kelti

Opozicija, remdamasi Vyriausybės atstovo nurodymu, bandė įspėti Panevėžio valdančiuosius, kad jie toliau prakišinėja tik sau naudingus sprendimus, tačiau meras Rytis Račkauskas atsikirto, jog Vyriausybės atstovas jiems ne autoritetas. Merui teko priminti, kad tai vis dėlto ne koks turgaus prekeivis. plačiau»

Rankos randuotos, bet tikrai laiminga (nuotraukos)

Du aukštojo mokslo diplomai, intensyvi profesinė veikla sostinėje, karjera nuo biuro administratorės iki įmonės vadovės ir staiga – kardinalus posūkis: viską metus grįžti į gimtinę ir imtis šunų kirpėjos amato. Rankos jau kaip reikiant paženklintos keturkojų dantų grybšnių, bet moteris laiminga, radusi savo vietą. plačiau»

Liudijo ir suaugęs auklėtinis, ir buvusi žinoma globėja

Šeimynai susigrąžinti atimtus vaikus – ne taip paprasta. Šitą reikalą svarstantis teismas už uždarų durų išklausė ir kelis svarbius liudininkus. Šeimynos motina tikino neprarandanti vilties. plačiau»

Vilkų gauja drįso pulti briedį

Ūkininkai gali džiaugtis – pilkiai šįkart grobiu pasirinko ne jų avis ar veršius. Tačiau iš to vaizdo, ką pamatė miškininkai išguldytame lauke, galima atkurti jaudinantį pasakojimą apie jauno briedžio bandymą atsilaikyti nelygioje kovoje su kokiais septyniais vilkais. plačiau»

Kas įveiks „natūralią“ siunčiamųjų tobulintis atranką?

Posėdžiaudami per kaitrą politikai, akivaizdu, toli gražu ne viską girdi ar žodžius ne taip kritiškai vertina. Rokiškio rajono tarybos posėdyje vieną tokį liapsusą pastebėjo tik viena tarybos narė. plačiau»

Savas liudytojas tam, kad gumą temptų?

Panevėžio meras Rytis Račkauskas pasikvietė jo byloje liudyti administracijos direktorių Tomą Jukną. Prokurorė tam priešinosi, nes nematė reikalo gaišti laiką išklausant merui itin lojalų valdininką. Valandą užsitęsusi apklausa kai kuriems proceso dalyviams pasirodė tik laiko vilkinimas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.