Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dėl „Garso“ kino centro išsaugojimo stoję panevėžiečiai labai stebisi tuo, kad senąjį pastatą gali pakeisti gremėzdiška šiuolaikinė „plyta“

Aukštaitijos diena

Kupiškyje vos nesprogo renovuojamas daugiabutis

Kupiškyje vieno renovuojamo daugiabučio gyventojai vos per plauką neprarado namų. Iš pažeisto dujų vamzdžio ėmus veržtis dujoms ir plykstelėjus liepsnai pirmiausia nukentėjo patys darbininkai – ugnis jiems aplaižė ir veidus, ir rankas. Vis dėlto tai bemaž geriausiai pasibaigusi didelė bėda. plačiau»

Po incidento mokykloje: geriau mėlynė nei išdurta akis

Smarkiai griebęs ir berniuko petį suspaudęs mokytojas tokiu veiksmu suskubo užbėgti už akių daug didesnei nelaimei. Bent jau taip teigia mokyklos atstovai. O dėl to triukšmo nenorinti kelti vaiko motina vis dėlto apgailestavo, kad vyro pedagogo ranka buvo per kieta. plačiau»

Mero bylą atvers po trijų savaičių

Šiaulių teismas sukasi pakankamai spėriai: didžiulio visuomenės atgarsio sulaukusiai pirmajai Panevėžio mero Ryčio Račkausko bylai nagrinėti iš karto paskyrė net keturias datas. plačiau»

Fontano atidarymas – su fejerverkais (1)

Nuo šiol Pasvalio rajono Daujėnų miestelio gyventojai galės didžiuotis turintys ne tik ežerėlį su paplūdimiu, bet ir amfiteatrą su vandenyje stovinčia scena ir šviečiančiu fontanu. plačiau»

Rokiškio rajono valdžioje – net šeimomis

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriumi pradėjo dirbti konservatorius Andrius Burnickas. Dėl šių pareigų jis turėjo atsisakyti rajono tarybos nario mandato. plačiau»

Šimonietės karjeros šuoliai – lyg su auksiniu parašiutu (1)

Kupiškio rajono taryboje laiminant naująją administracijos direktoriaus pavaduotoją keli opozicijos atstovai švelniai šaipėsi iš tokios buvusios paprastos socialinės darbuotojos sėkmės. plačiau»

Liepsnos akimirksniu prarijo penkis apynaujus vilkikus

Krovinių gabenimu besiverčianti panevėžiečių įmonė per vieną naktį neteko nemažos dalies turto. Jei tuo metu į aikštelę nebūtų atvykęs vienas vairuotojas, milžiniškus nuostolius būtų skaičiavę ir kitų įmonių savininkai. plačiau»

Naujasis ligoninės vadovas žada aukso kalnus

Per teismus atsikovojęs Panevėžio ligoninės vadovo kėdę ir dėl to įveikęs net sveikatos apsaugos ministrą vilnietis Arvydas Skorupskas – jau poste Panevėžyje. Prisistatydamas miesto politikams jis pažėrė galybę pažadų: ligoniams – modernesnį gydymą, medikams – didesnes algas, o Likėnų ligoninę paversti šiaurės Lietuvos mažuoju Birštonu. Bet jo pirmtakas irgi buvo auksaburnis, kol teismų nuosprendžiai nenutildė. plačiau»

Neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai: reikia ne tik meilės gamtai, bet ir drąsos

Nors apie tai greičiausiai žino ne visi, aplinkosauga besirūpinantys valstybės tarnautojai Panevėžyje, kaip ir kituose šalies regionuose, naudojasi savanorių – neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių – pagalba. Šis nelengvas darbas reikalauja ne tik žinių, bet ir drąsos pasipriešinti pažeidėjams, tad sėkmingai ir ilgai neetatiniais inspektoriais dirba toli gražu ne visi norintys. plačiau»

Savanorės psichologės nevertina, kurie jausmai teisingi (2)

Užsienyje populiari savanorystė pas mus kelią dar sunkiai skinasi. Juk paprasčiau ir lengviau kalbėti, kad reikia kažką daryti, bet nieko nenuveikti. Ypač jei sritis ne džiaugsmą suteikia, bet reikalauja daug supratimo ir žmogiško palaikymo. Panevėžietės psichologės Renata GATAVECKAITĖ ir Elvira VAISIAUSKIENĖ nusprendė: gana tuščių kalbų apie savižudybes. Reikia pagelbėti kraupią netektį išgyvenantiems jų artimiesiems. plačiau»

Rastą pirmą lepšį pripažino anomalija

Šalį apeinant rimtiems lietaus debesims ir trūkstant drėgmės, vienam Anykščių rajono gyventojui nusišypsojo laimė šalia savo sodybos augančiame beržynėlyje rasti lepšį. Jis buvo nesukirmijęs ir tikrai gardus. plačiau»

Dabar jau ir klapčiukams siūlo rabarbarų kotus graužti (8)

Septyni valdančiajai daugumai priklausantys Panevėžio miesto tarybos nariai pasipiktino Seimo nario Bronislovo Matelio pasisakymais apie merą ir sukurpė skundą, tačiau politikos naujokų paleistas bumerangas grįžo atgal su dar didesne jėga. plačiau»

„Garso“ gelbėtojai – apie nerimą keliančius paradoksus (2)

Jei Mahometas neateina pas kalną, tai kalnas nueina pas Mahometą. Šia senovės išmintimi vadovaudamiesi „Garso“ kino centro gynėjai pasirodė miesto tarybos posėdyje. Anksčiau savo mitinge jie nesulaukė mero Ryčio Račkausko, tad pasinaudojo kita galimybe savo mintims išsakyti. plačiau»

Į opozicijos priekaištus – jokio atsako (1)

Šuo loja, bet karavanas juda toliau. Atrodo, tokia išmintimi vadovaujasi kaltinamasis bei įtariamasis sunkiais ir apysunkiais nusikaltimais Panevėžio meras Rytis Račkauskas. Jam nė motais, kad opozicija laukia atsakymų į svarbius klausimus, jis tiesiog paniekinamai į juos neatsako. plačiau»

Kas rinko prezidentą, o kas – svetimas sraiges

Savo bjauriu elgesiu visoje apylinkėje jau spėję pagarsėti jaunuoliai sumanė dar vieną „kietą reikalą“ – pavogti iš sraigių supirkėjo savo jau priduotas sraiges. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.