Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicija padarė išvadą, kad turėti brolį vicemerą apsimoka

Aukštaitijos diena

Slaugos ligoninės palatoje – vos gyvo ligonio smurtas (1)

Širdies ligos prie patalo prikaustytas senolis baisiai išsigando, kai jį, gulintį su prijungta lašeline, užpuolė ir iki kraujo aptalžė daug jaunesnis, merdintis, bet iš pykčio jėgų sočiai suradęs palatos kaimynas. plačiau»

Menų centro projektui landą susikūrė patys (5)

Panevėžio valdžia lengva ranka sau pačiai išdavė menų centro statybos leidimą ir ta pačia ranka dabar moja į jai nenaudingą Kultūros ministerijos išvadą apie įstatymo pažeidimą. Paveldo specialistai ir visuomenininkai gi nesuvokia, kaip galima taip įžūliai elgtis. plačiau»

Sutapimas: atleistoji vadovė sirgo iki teismo (1)

Televizijos serialą primenanti Rokiškio rajono poliklinikos vadovų skyrimo istorija veikiausiai netrukus baigsis. Naujasis meras su jo pirmtako atleista vadove Danguole Kondratenkiene pasirašė taikos sutartį ir netrukus skelbs naują konkursą į įstaigos direktorius. Jame vėl dalyvauti galės ir ši socialdemokratė. plačiau»

Balsavo už save ir savo algą (2)

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas, net nespėjęs atsisėsti į valdininko kėdę, pažeidė įstatymus. Dabar direktorius visus metus negalės tikėtis piniginio paskatinimo, kilti karjeros laiptais. plačiau»

Tai reikia tramdyti rūkalius ir balkonuose?

Rūkymas kenkia sveikatai – toji tiesa nuolat kalama į galvas, bet rūkaliai nesiliauja traukti dūmo, tad valdžia žmones į protą imasi vesti draudimais. Buvo uždrausta rūkyti kavinėse, dabar kelią skinasi draudimas rūkyti balkonuose. Ką apie draudimus ir rūkymo žalą mano panevėžiečiai? plačiau»

Pusiau skustą, pusiau luptą gatvę perasfaltuos (3)

Gyventojų nepasitenkinimą ir skundus dėl įtrūkusio asfalto lopais išmargintos Saulėtekio gatvės Panevėžio valdžia buvo priversta išgirsti. Rangovui Panevėžio statybos trestui nurodyta išasfaltuoti gatvę visu plotu. Ir išvis, Rožyno žmonės maždaug metus besitęsusį lietaus nuotakyno tiesimo laikotarpį atsimins kaip kokį pragarą. plačiau»

Maudytis su lokiu jau nebevaikščios (1)

Nors garsiojo cirko dresuotojo Nikolajaus Zobovo meška Vipas jau seniai Vokietijoje, teismas savo žodį tarė dar tik dabar. Jau aišku, kad Vipas greičiausiai taip ir liks užsienio rezervate. plačiau»

Eksteisėjai – trumpas buvusių kolegų atsakas

Dar ne taip seniai garsiai nuskambėjusios komiškos teisėjų istorijos dalyvė bandė atsirevanšuoti su valstybe, bet iškart gavo smūgį atgal. Bet, ko gera, galima laukti ir šios naujos istorijos tęsinio. plačiau»

Pastato vaiduoklio giltinė laukia naujos aukos? (nuotraukos)

Nuo apleisto pastato nukritus ir užsimušus paaugliui, Biržų valdininkai subruzdo ieškoti statinio savininkų, tartis, kaip šį pūlinį pradurti, kad jis nepareikalautų dar daugiau aukų. Bet praėjo pusmetis – ir vėl tylu ramu. Statinys ne tik nenugriautas, bet netgi ir neapjuostas tvora ar apsaugine juosta. plačiau»

Vaikams negaila, bet priežiūra stebino (2)

Pasvalio politikai pastarajame rajono tarybos posėdyje vienbalsiai leido Grūžių vaikų namams įsigyti lengvąjį automobilį. plačiau»

Lendantį broką skuba užglaistyti

Kelininkai grįš į Panevėžio Smėlynės, Aukštaičių, J.Basanavičiaus ir kitas gatves. Jie remontuos prieš metus ir kiek anksčiau išasfaltuotus kelius greituoju „Remix“ būdu, nes atsirado broko. plačiau»

Nuims prakeiksmą nuo vaiduoklio?

imtamečiai Panevėžio konservų fabriko pastatai maldaute maldauja, kad kas juos greičiau gelbėtų, bet tokių geradarių ar drąsuolių niekaip neatsiranda. Visi tik nusiperka šitą griūvantį lobį ir vėl perparduoda. Pastarieji savininkai net rekonstrukcijos projektą jau turi, visus statybos leidimus, bet vėlgi – nuleido rankas. Kas toliau? plačiau»

Regi gūdų sovietmetį ir pastangas grąžinti išmestąjį (4)

Rokiškyje pasikeitus valdžiai opozicija sunerimo, ar tik į darbą nebus grąžintas Obelių seniūnas socialdemokratas Eugenijus Narkūnas. Šis vyras iš darbo buvo atleistas už aplaidumą jo valdose, o neseniai buvusiame rajono centre Obeliuose apsilankę politikai pamatė ir išgirdo tokių dalykų, kad maža buvo pasibaisėti. plačiau»

Svarbu tik, kad pagaliau gelbėtų (nuotraukos)

Apgailėtinai atrodantys ir Panevėžio senamiesčio vaizdą darkantys senojo konservų fabriko griuvėsiai dažnam praeiviui kelia liūdesį. Gyventojų klausėme, ar jie tiki, kad šis kultūros paveldui priskiriamas objektas bus kada nors atgaivintas, kas čia galėtų įsikurti? plačiau»

Inauguracijos iškilmėse nejuto pompastikos

Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmėse dalyvavo ir panevėžiečiai: gydytojai Liudvika ir Petras Knizikevičiai bei dainininkė Valerija Iljinaitė su mama, „Vilties“ progimnazijos vadove Danute Valiukiene. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.