Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Klinikinę mirtį patyręs Panevėžio rajono gyventojas jokių tunelių nė angelų neregėjo

Aukštaitijos diena

Ginkluotas teroristas galėjo būti ir tikras (3)

Ilgoje Panevėžio miesto šventinėje kolonoje gyventojai išvydo bomba ir Kalašnikovo automatu apsiginklavusį džihadistą. Ar kas nors išsigando? Iškvietė policiją, „Aro“ kovotojus? Ne, niekas. Dar linksmiau visi, net pareigūnai, reagavo į kūju ir pjautuvu „pasipuošusį“ praeities garbintoją. Bet juk tai nebuvo karnavalas. plačiau»

Valdžios triumfas – vėl su juodomis paslaptimis

Trūks plyš siekianti nugriauti „Garso“ pastatą Panevėžio valdžia toliau blefuoja. Ji slepia žinomo eksperto dokumentą, pagal kurį neva priimtas jai naudingas sprendimas. Dar įdomiau: sprendimą priėmusiai miesto paveldo tarybai dirigavo, kaip įsitikinę pastato gynėjai, aiškiai tuo suinteresuotas žmogus. Jo pavardė ir parašas puikuojasi tarp trijų atsakingų S.Eidrigevičiaus menų centro „projkekto“ asmenų parašų. plačiau»

Likėnų gelbėjimo plano B neišduos net ir kankinamas

Biržų rajono Likėnų sanatorija garsėja mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu, bet iki galo semti gamtos dovanų niekaip nepavyksta. Naujasis Panevėžio ligoninės vadovas politikams daug prikalbėjo ta tema, bet realaus – nieko. Tik visi aiškiai išgirdo, kad pauostęs stiklinaitę jis, ne taip, kaip kiti, iškart pajunta konjako kvapą. plačiau»

Netapęs meru tapo staliumi (7)

Buvęs ilgametis Subačiaus seniūnijos vadovas Vidmantas Paliulis tvirtina patyręs visą savo varžovo rinkimuose – rajono mero Dainiaus Bardausko rūstybę. Valstietis buvęs verčiamas daryti tuos darbus, kurie seniūnijai net nepriklausė – ieškoti valytojų vienos gyventojos šuliniui ir smulkinti medžių šakas vienos ponios sklype. Galop ir iš seniūno posto buvęs mero iškrapštytas. plačiau»

Į postą skuba sodinti, kad tik aplenktų prokurorus?

Rokiškio rajono valdantieji, atrodo, kaip reikiant pasistengė, kad jų kandidatas kuo greičiau gautų savivaldybės įmonės vadovo vietą. Mat tam kandidatui ant kulnų mina teisėtvarkininkai. plačiau»

Amerika net nekvepia „Kalifornijoje“

Pilėnų mikrorajone gyvenantys panevėžiečiai piktinasi, kad anksti rytą juos žadina ne paukščių čiulbėjimas, o iš alaus baro sklindančios girtuoklių dainos, dargi akordeono garsai. Ypač kraupu jiems, kad rugsėjį į mokyklas grįžę vaikai vėl turės stebėti, kaip iš už tujų išlindę pusnuogiai žmogystos šlapinasi netoli šaligatvio. plačiau»

Jei kiti išvis nieko negavo, tai ir Perekšliai palauks

Gresianti ekologinė katastrofa daug metų kanalizacijos tinklų neturinčiuose Perekšliuose rajono valdžios negąsdina, ji turi gerą pasiteisinimą – nėra pinigų. plačiau»

Selo koncertui – 40 tūkstančių eurų (3)

Toli gražu ne visiems Aukštaitijos sostinės gyventojams patiko, kad vienam prieštaringai vertinamam atlikėjui su jo grupe už dviejų valandų pasirodymą scenoje per miesto šventę įsprausta gal net rekordinė suma. plačiau»

Aptiko 200 litrų brogos

Panevėžio pakraštyje, Pušaloto gatvės gale, garažus turintys panevėžiečiai suka galvas, iš kur bendrijos teritorijoje atsirado dvi statinės su degtindarių naudojamu raugalu. plačiau»

Nuo sūnaus pasimetusi sukorė nemažą kelią

Miške pasiklydusios senos Biržų rajono gyventojos ieškojo gausios pareigūnų pajėgos ir pėdsekiai šunys, kol galop buvo pranešta, kad ji pati pasibeldė į nuošalios sodybos duris. Dabar ji namuose ilsisi sveika ir gyva. plačiau»

Klebonas skolino su palūkanomis ir be jų

Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius dirbo ne tik dvasininku, bet ir vertėsi teikdamas parapijiečiams paskolas. Savo kaltę neigiantis kunigas įtikinėjo, kad prokurorai ieškantys sliekų ten, kur jų nėra. plačiau»

„Žaliosios“ reikalai „žaliai“ vadovei tvojo bumerangu

Rokiškio rajono valdžioje – skandalas. Po jo aukšti valdininkai gal pagaliau pasimokys, kad pasirašant dokumentus pirmiausia juos reikia perskaityti. Dar praėjusioje kadencijoje savivaldybės administracijai vos stojusi vadovauti jauna moteris aklai pasirašė vieną sutartį su Kauno firma, ir dabar visi Obeliai verkia: 100 tūkstančių eurų avanso gavę statybininkai pasiplovė, ir ką tu jiems! plačiau»

Miklus viliotinis pasibaigė karu (nuotraukos) (3)

Daugiabutis namas dabar stovi nei skustas, nei luptas. Statybininkai pabėgę, nes gyventojai juos savo priekaištais išguję. O viskas prasidėję nuo to, kad šiame name gyvenanti Lilija Bukauskienė, „Aukštaitijos būsto“ darbuotoja, pasikvietė administratoriumi savo darbdavį. Dabar ankstesnė vadovė nuversta, o naujasis dokumentuose regi klastotes. plačiau»

Obelis užvirto ant poliklinikos automobilio

Anykščių poliklinikos lankytojai nuo šiol neberagaus čia augusios obels vaisių. Neatlaikiusi gausaus rudeninio derliaus, ji su šaknimis išvirto. plačiau»

Prie atdarų konteinerių – pavojus (2)

Panevėžiečių nuogąstavimai ėmė ir išsipildė. Per visą vasarą nesugebėjus iki galo įrengti šiukšlių požeminių konteinerių, kažkam parūpo nuplėšti jų dangčius. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.