Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventojas išsakė savo versiją, kas apiplėšė kunigą V.Šimukėną
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Krašto santakos

Simboliniai vežimėliai – ir gyventojų anūkams (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Rokiškio rajono Lailūnų kaimo bendruomenė šventiškai sutiko rudenį ir išlydėjo vasarą. Rudens sutiktuvės sutapo su bendruomenės dešimtmečiu. Ta proga kaimo auksarankės iš sodų ir darželių gėrybių prikūrė gražių dirbinių ir jais papuošė bendruomenės namų kiemą, kuriame ir vyko kaimo susibūrimas. plačiau»

Laikrodžių smėlis byra ir dėl gražumo

„Kiek trunka sekundė“ – paroda tokiu pavadinimu keliauja po Panevėžio bibliotekas. Parodoje eksponuojami smėlio laikrodžiai, kuriuos per daug metų įsigijo buvęs aplinkosaugininkas, dabar miesto vicemeras Valdemaras Jakštas. Jo asmeninėje kolekcijoje – 45 smėlio laikrodžiai, o vienas itin vertingas – jam 132 metai. Jis – ir vienintelis sieninis smėlio laikrodis. plačiau»

Net aikčiojo: tikra Bitė! (nuotraukos)

Legendinė Gabrielė Petkevičaitė-Bitė nuotraukose – su kuoduku, kuklia tų laikų suknele. Kaip atkurti jos personažą, kad niekas nesuabejotų, jog prieš akis regi ir klausosi pačios rašytojos? Būtent tokie klausimai kamavo šiandieninę vaidilą Eleonorą Koriznaitę – Bitės vaidmens atlikėją. Per ne vienus metus nušlifavusi tą vaidmenį aktorė šįkart pasveikino ir klojimo teatrų krivūlės dalyvius. plačiau»

Medis ir geležis papuošė mažąją sostinę (nuotraukos)

Vietines legendas ir pasakojimus adomyniečiams dvaro parke nuo šiol primins liaudies menininkų darbai – koplytstulpis, suolai, skulptūrėlės. Bus kur jaukiai pailsėti, ilgesingai pasvajoti, daug ką prisiminti. plačiau»

Susitikę pasijunta arčiau Rokiškio (nuotraukos) (1)

Gimtame krašte užaugę ir mokyklas baigę rokiškėnai gyvenimą ir šeimas kūrė sostinėje. Su amžiumi vis labiau kankinami nostalgijos, jie susibūrė į klubą „Pragiedruliai“. Su kuo, jei ne su kraštiečiu, nuoširdžiausiai pasikalbėsi, pasijuoksi? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.